Найулюбленіші книги

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем New look, 21 Грудень 2011.

  1. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Зараз багато підсумків року,що минає. Я зроблю маленький підсумок в книжковому плані - найкращі книги, які я прочитала цього року:
    1) Ольга Токарчук "Веди свій плуг понад кістками мертвих"-насправді книга зовсім не страшна:girl_wink: Піднімається тема мирного життя з природою-тема, до якої укр.література ще, як на мене не доросла, і доросте не скоро (на жаль!!!). Дуже зворушлива, мила, книга,трошки детектив-але зовсім не сухий, а такий якийсь м"ягенький, дивний))))
    2) Мішель Уельбек "Карта і територія". Я про цю книжку навіть розповідати не буду, вона і так напевно нікому крім мене не сподобається. Я не можу пояснити чим мене захоплює творчість Уельбек, але його книги мене якось поглинають, не можу відірватись, сама не розумію чому...)Ще не зустрічала жодної людини,якій подобались би його книжки. Якщо тут такі є то дуже добре)))
    3) Юрій Винничук "Танго смерті"-це просто маст рід кожного Львів"янина. Фантастично описаний Львів міжвоєнного періоду, так живо, що неначе крокуєш вуличками поруч з героями, непересічні персонажі, тонкий сатиричний гумор, трагічний сюжет, своєрідний "хепіенд", і (о диво) лише дві сторінки еротики!!!Винничук мене цим дуууже здивував))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. InvisibleSky

    InvisibleSky New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Я обожнюю Хроніки Нарнії)
    Пауло Коельо-Диявол та сенйоріта Прім
    А зараз читаю 11.22.63 - Стівена Кінга) Чудова книга) затягує):girl_in_dreams:
     
  3. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Чудова книга, довгі роки залишається однією з улюблених. Нещодавно перечитувала "Собаче серце" - теж дуже сподобалась.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Remedios

    Remedios New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Ось книги, які увійшли в моє життя вже давно і продовжують надихати:

    - Ремарк «Три товариші», «Тріумфальна арка», «На західному фронті без змін», «Час жити і час помирати», «Життя в борг», «Чорний обеліск» - обожнюю Ремарка, це «мій» автор. Ще в школі виписувала цитати з його «Трьох товаришів», пам’ятаю їх і досі. Тішуся, що залишилися ще непрочитані книги Ремарка, бо мені хочеться розтягнути насолоду від його творчості. А коли прочитаю всі, то напевно буду перечитувати їх знову .

    - Маркес «Сто років самотності» - о, цей дивовижний магічний реалізм у виконанні Маркеса! Його хочеться цитувати цілими уривками!

    - Булгаков «Майстер і Маргарита», «Собаче серце» - унікальні, безсмертні книги. Так-так, «рукописи не горят»!

    - Антуан де Сент Екзюпері «Маленький принц» - перечитую час від часу, щоб не забути про найголовніше – те, «чого очима не побачиш».

    Важливе місце на моїй книжковій полиці займає поезія. Серед поетів, з якими я йду по житті, можу згадати таких:

    Тарас Шевченко, Ліна Костенко, Грицько Чубай, Михайло Лєрмонтов, Белла Ахмадуліна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Улас Самчук "Марія".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Roksolanna

    Roksolanna Загублений

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Френсіс Скотт Фіцджеральд "Великий Гетсбі". Вона мене захопила,полонила і не відпускала до самого закінчення. Ті чарівні 20-ті роки..ох,як він гарно їх описує!

    Мені далеко не всі книги Фіцджеральда подобаються, але Гетсбі, це шедевр.

    Не так давно вийшла екранізація книги, скажу чесно, це перший і єдиний фільм по книзі, що мені сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Раджу ще почитати твори Еміля Золя, я читала останій роман «Доктор Паскаль» з епопеї "Ругон Маккари" де зійшлись лінії певного роду, і реалістично, драматично показано життя людей у Парижі того часу
    , дуже гарно і натурально, драматично все описується, у нього ще багато цікавих творів, визнаних романів. І, думаю, молодим дівчатам сподобаються твори письменниці Жорж Санд, наприклад, "Консуело" і її продовження теж непогане «Графиня Рудольштадт», написано яскраво, романтично, передано дух тогочасної Венеції і не тільки, там навіть таємничі масонські ордени задіяні.
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Я багато книжок читаю, особливо літом, коли маю більше часу.
    Багато подобаються, багато так собі, але тема про улюблені.
    Книга, від якої я не могла відірватися і хотіла читати до ночі пару років тому.

    [​IMG]

    Я її лишила мамі і вона безслідно пішла по руках. Шкода, як побачу у продажу, знову куплю і перечитаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Шукала в телефоні фото і на очі натрапила давня знахідка.
    Це не книги, а оповідання, які собі вподобала ще давно-давним.
    І навіть, не зважаючи на те, я що російською мовою не можу читати, ці розповіді розчулили мене до сліз.
    Ховаю під офф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Валя

    Валя New Member

    А менi подобаються такi, як Шарлотта Бронте «Джейн Эйр» :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    "Граф Монте Крісто" Дюма. Перечитувала декілька разів.
    З української літератури: "Кайдашева сім"я" Нечуй-Левицький.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. liluvarvara

    liluvarvara New Member

    Ольга Громыко - Ведьма Вольха
    Алексей Пехов -Страж(любителям фэнтези);)
     
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Цього року це: "Средний пол" Джеффри Евегенидис, "Цветы для Элджернона" Дэниэл Киз, "Казус Кукоцкого" Улицкая, "Письмо незнакомки" Стефан Цвейг :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    "Москалиця" , "Солодка Даруся" , ну і звичайно весь Франко.
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    "Майже ніколи не навпаки" Матіос читали? Теж мені подобається.
    Я обожанюю його прозовий твір "Сойчине крило".
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моем, усе
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Багато років до цього і нині - Ірвін Шоу "Хліб по воді". Пам*ятаю навіть колір обкладинки.
    "Сестри Річинські" Ірина Вільде - бомба сповільненої дії, палітурка вся зношена вже...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Єдина книга, яку я перечитувала декілька раз, а тепер час від часу прослуховую у аудіо варіанті є книга Ш.Бронте "Джейн Ейр"
    Тепер ще записала в улюблені собі В.Лис "Століття Якова"
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тепер до спису моїх улюблених долучилась "Жінки Лазаря" Маріни Степнової :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Pestya

    Pestya New Member

    Люблю читати Ірен Роздобудько