Народження життя

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Neverland, 9 Вересень 2009.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Вчора говорила зі знайомим генетиком і наша розмова дуже сильно змусила мене задуматися. Вирішила створити з цього приводу темку. От власне суть моїх роздумів.
    Кожна жінка мріє стати мамою, це мабуть її основне призначення в житті. Але не всі можуть відчути дар материнства. Чому? Колись це вважали волею Божою, не було лікарів які могли зробити майже все, навіть зачати людину у пробірці. Зараз ми маєм купу можливостей завагітніти: починаючи від банального гормонального лікування, закінчуючи ЕКО і сурогатним материнством. Це все дуже добре, ми тепер маємо більше шансів бути щаслливими, але... Чи не втручаємось ми тим самим в закон Божий, і не вирішуємо щось за нього? Тут навть не так в релігійності питання, як фізіології. Знайомий генетик казав, що зараз людство дуже вироджується: маса хворіб генетичних і не тільки, нежиттєздатність потомства. Це все зумовлене тим, що люди наплювали на "природній відбір". Себто природа вирішила що в певної людини припустім не буде дітей бо, вона слабка, хвора, і її дітки будуть мати вади, які знову породять вади і так до безкінечності. Але люди навчилися "обманювати" природу, це в наших очах звісно балагородно, бо ми даємо можливість людям бути щасливими, бавити діток, але чи не зависоку ціну ми можем заплатити за це? З одної сторони це чудово, наука іде в перед може вирішити всі наші проблеми, а з іншої - чи маємо ми на то право, чи не зробимо ми тим самим гірше людству? Ми бачимо лише те, що є, а глибинних структур всього скоєного усвідомити не можем :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 19
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    я скажу троха інше. З власного досвіду і того шо бачу.
    десь винувата генетка, десь "обманутий" природній відбір, десь медики, а десь і самі ми.
    я дуже переживаю чи буде щасливою моя Яна. зараз поясню чому.
    моя прабабця колись мені розказувала, що коли врятувати дитину яка мала зразу бути ангелом, то щастя тій дитині на землі грішній не бачити. Я тоді посміхувалася. А зараз на свому прикладі і прикладі свого двоюрідного брата починаю в це вірити. Зрештою смерть потім неодноразово зі мною бавилася в ігри "на межі". Звісно мену хочеться вірити що це все брєд. Але... чому ж тоді щасливі і безтурботні дні свого життя я можу вмістити в дуже незначку кількість?

    Природній відбір Є. Можна зробити людину щасливою подарувавши їй можливість мати дитятко і це правильно. Правильним є допомагати жінці відчути радість материнства. І не думаю шо жінка йдучи лікуватися, погоджуючися на пробірки чи навіть сурогатне материнство думає про наслідки. В ній закладена потреба дарувати життя. Якщо б Бог хотів аби ті жінки не мали діток, то думаю шо і інстинкту материнтсва в них б бути не мало.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    Стосовно природнього інстинкуту, то навіть не знаю. От скажу особисто за себе: я хочу мати малятко, поки не зовсім вдається. Так, я дуже тішуся з малих діток, вони всі такі гарні, так хочеться ними опікуватися. Але коли задала собі відверто питання НАЩО воно мені, то розгубилась. Більш-менш підходяща відповідь - бо хочеться мати те, що мають всі матері. Якесь егоїстичне бажання. І хочу я перш за все для себе. І це знову егоїстично. І я не певна що б хоіта бути матір"ю Терезою - любити всіх діток, їздити по світу і їм допомагати, я б хотіла свого.... І кого не питала, всі відповіли більш-менш так само... І виходить що за егоїстичним бажанням не бачимо суті, може воно і нее так, але щось мене мучить то питання.
    Ми от рятуємо життя людей теж по суті з егоїстичного бажання: хочемо не страждати, що з нами нема когось. Але ніхто не думає чи варто, чи не нашкодимо ми тим самим.
    П.С. Сподіваюсь з вашою донечкою буде все добре, і той не має все ніякого стосунку до неї, щиро в то вірю
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    Так можна сказати, що і вживаючи ліки проти будь-яких хворіб ми перечимо Божому плану. Але це не так, це видно хоч би з наступного прикладу. Бог створив рослини, які мають різноманітні цілительні властивості: і знеболювальну активність, і спазмолітичну, і в тому числі, багато для лікування жіночої і чоловічої репродуктивної сфери. Отже, вживаючі ті рослини, чи їх хімічні аналоги - ми не перечимо Божій волі.
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    я скажу коротко: якщо Бозя не хотіла б, щоб жінка мала дітей, то вона їх не матиме ні природьно, ні штучно, ні з лікуванням тощо.
    З наукової точки зору - все в природі є циклічним. От і людство вимре і знову народиться. Це станеться в будь-якому випадку, це ясно навіть з того, що сьогодні відбувається: природні катаклізми, війни, влада грошей...
    Якщо судлось мати діток, хай яким способом зачатих - вони мають жити. Бог же ж дав для чогось людині розум. Хоча.. з іншого боку.. Може й Ви маєте рацію в плані чи ми не ліземо туди, куди не треба.. як з тим яблуком в саду... Може то яблуко - то власне ті знання, які нам не варто мати...
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    Я може висловлюсь і не зовсім в християнському руслі. Але з цієї позиції думаю так: люди не безвольні маріонетки. Вони можуть робити певний вибір: добрий чи поганий. Пхатися кудись чи ні. І не обов"язково їм має бути перекритий кисень в певнорму напрямі - вони можуть вчинити помилку, за яку розплптитися всеодно прийдеться, рніше чи пізніше. Наприклад людина ж може вбити - може. Хоче це і гріх, і вона не мала б того робити. Але вона вбиває, і розплачується потім за свої гріхи, або розплачуються інші: люди суспільство.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    Гарна тема, дає багато чого до розмислення. Я дуже хотіла дівчинку (старший синочок, майже 4 роки) знаючи як це зробити відпустила пару перших днів плідного періоду для цього відпустила і навіть забула про це бо нічого не виходило. Коли роздумувала над тим коли б я хотіла завагітніті і якого місяця родити не знаю чому захотілося перед паскою яле знаючи що це мало імовірно (тільки 40:wacko: на тому не зациклювалася. А тут бах, І є! все так як я хотіла! але ненадовго, бо на 10 тижні я дізналася що дитина завмерла на 7-8 тижні. Бог дав Бог забрав. Прикро. Всі аналізи добрі при досліждені плоду нічого не знайшли. Але тепер я роздумую, не треба планувати (я не планувала першу дитину я просто відпустила на самоплив хто буде той буде коли буде тоді буде)
     
    • Подобається Подобається x 28
  8. Відповідь: Народження життя

    Маю сусідку,вже добре старшу жінку,яка не має дітей.Коли я гуляла з внучкою,дуже мені запала в душу її фраза:"А я не ЗАСЛУЖИЛА в Бога дітей!"Якось ті слова душу мені перевернули.А жінка та---людина глибоковіруююча.Ми можемо собі багато чого планувати,а станеться все по волі Божій і по заслугам нашим.
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    Виходить що коли жінка має пробллему безпліддя це воля Божа, а коли вилікується то це не з Божою допомогою, а лише всесильні лікарі помогли?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    Не від всякого роду Бог хоче плоду...:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    це певне випробування, яке сім"я має пережити.В Біблії є багато прикладів, коли безплідні жінки народжували дітей. На все воля Божа!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    А може заисел в тому, що є багато безпритульних та покинутих дітей, і тому є відсоток бездітних сімей,бо вони повинні знайти один одного та відновити певний баланс, як би це не звучало жорстоко в кожному окремому випадку.
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Народження життя

    Чомусь так в житті нерідко буває, що деякі люди, які були б гарними батьками, дууууже хочуть дитя, всі методи пробують, а ніяк.

    А деякі, кому ті діти не потрібні, родять чи не щороку.

    і які пояснення цьому можна занйти?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    Радій,шо дитина жива і що ти можеш її пригорнути! Деякі Молять Бога щоб сталось чудо і їхня дитина вижила,а з тобою це чудо сталось і ти маеш радіти цьому,а не заморочувати голову дурницями!!!!!!!!!!!!!!!
    А тепер подивіться що ми їмо, чим дихаємо , яку воду вживаємо.Продукти харчуванння на половину генномодифіковані,повітря отруєнно, вода забрудненна-ми самі себе вбиваємо.Звірі народжують мутантів,і в тому також Бозя винен????
    А то, що діти-підлітки вживають алкоголь , наркотики і всяку гидоту(енергетики,які викликають залежність),не якісні вакцини,які калічать нівчому не винних дітей!Потім через надлишок розуму вони мають проблеми з продовженням роду та здоро"ям власних дітей! І в цьому теж Бозя винен??? (що не дав розуму)???????
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Народження життя

    В наших бабць-прабабць мені здається було якесь трохи інше ніж в нас зараз ставлення до вагітності і дітей.
    Мене бабця чоловіка вчить "нічого з дитиною не буде. якщо пару годин полежить і поплаче, а ти свої справи поробиш. я своїх на півдян на лавці лишала і нічого, всі живі-здорові".
    Хоча вона дуже віруюча, вчить, що за діток молитися дуже треба. Але ж окрім молитви, ще й доглядати не аби як.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Зачепив мене цей приклад. Як на мене, це псевдопобожність... Ніби-то в Бога треба заслужити. Він же чітко каже "просіть - дасться вам". А в людей язик без кісток - що хоч придумають... :girl_sad:
    Це як? А може, таким чином Бог піклується про діток, що лишилися самі, без батьків? От тільки забобони людські не всім дають то усвідомити й прийняти.

    Це не звучить жорстоко. Більше жорстоко звучить "не заслужила в Бога дітей". То ж яка безмежна гордість в тому говоренні!!!
    Історії усиновлення дуже зворушливі саме тому, що то Бог дає дитятко бездітній сім*ї!
    Це все виключно людські судження. Нащо на них шукати пояснень?
    +1!
    До речі, окремі бездітні не мають дітей зовсім не з природніх причин, але спихають на Бога.
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Народження життя

    Лілю не повірите сама зайшла в цю гілку щоб це написати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Народження життя

    Чому ні, повірю! Он я теж випадково повторила вже написане в кількох дописах перед моїм. Просто то очевидні речі, а люди шукають пригод на свою голову.
    Найважчі хрести ті, які ми самі собі вигадуємо, а ті, що Бог дає - "ярмо моє любе й тягар мій легкий"...
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Народження життя

    Думаю, що не буде оффом.
    Знайомий лікар історію розповів. Що одна жіночка дуже довголікувалася від безпляддя. Її чоловік був впевнений, що не виходить саме черех неї. Чере скільки-то там років вона його таки вмовила на аналізи. Результат - він не може мати дітей. Вона проила лікаря про це чоловікові не говорити.
    Більше жінка не приходила.
    А за пару років той лікар зустрів те подружжя .....з дитиною! Каже, що хлоп"ятко - копія, справжня копія татка.
    Ось така історія.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Народження життя

    О!!! Видно, що споріднена душа таке висловила - біологи все-таки. Я відносно недавно теж дійшла до такого висновку думка-в-думку.