Наші знаряддя для виготовлення листівок

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 Червень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ця тема буде трохи схожа на вихвалялки, а трохи на рукодільний куточок, але тут пишемо про деталі. Фото обов'язкові!!

    Отже, описуємо те, якими діроколами, штампами, ножицями, клеєм тощо користуємося, які стрічечки, ґудзички, цвяшки маємо для прикрашання й показуємо знимки своїх надбань. Тема технік необмежена. Тобто не має значення, які саме листівки ви за допомогою своїх знарядь робите.

    Про папір говоримо в оцій темі. І там же ж і коментуємо побачені тут матеріяли та обговорюємо їх якість.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    Щось ніхто не пише. Почну я, в такому разі. :xaxa:

    Розпочну із килимків. Мій улюблений великий 30х30 см від МС. Менший - на ньому вирізаю круглим різаком від МС та звичайним різачком-ручкою. Ну і пінковий килимок для проколювання дірок у папері.
    [​IMG]

    Далі різаки. Їх у мене два. Чорний - "зелений", для грубшого паперу й картону. І більший від EK Success. Ним користуюся найчастіше.
    [​IMG]

    Іще одна річ, яку дуже люблю. Scorboard від МС. На ній можна не рише проводити лінію згину на листівках, але й робити коробочки, конверти, витиснені прості рамки тощо.
    [​IMG]

    Моя нова радість і гордість: Sew Easy Stitch Piercer. Знаряддя для проколювання дірок у папері та насадки до нього. У розширеній частині ручки спеціяльне місце для зберігання голочок.
    [​IMG]

    Ще кілька особливих знарядь. Круговий різак від МС. Далі три проколювачі для вишивки на папері. Тоді знаряддя для витискання різних узорів на папері, для якого є ще й дошечка спеціяльна, але я нею майже не користуюся, тому не знимкувала. Чорний - це різачок. Ну і коло нього шаблон для гарданґеру на папері.
    [​IMG]

    Моя невеличка наразі колекція олівців та маркерів. Дуже сподіваюся, що невдовзі трохи її збільшу. Пензлики для декупажу (на фото лише один поставила, бо й так однакові). Ну, і ще одна штука з пудрою (Powder Tool) від EK Success.
    [​IMG]

    Чим я клею? Ось тут основні речі, якими користуюся. Клеєвий пістолет (ну а як без нього?), улюблений двосторонній скотч від Scor-Pal. Клей для об'ємного декупажу, яким я не займаюся, але клей дуже файно кріпить малі висічки до листівок. Клейкі квадратики для кріплення фото та тонкого паперу. Тоді ще клей на стрічці, який тут називають Adhesive. Ну, і 3Д крапки та квадратики.
    [​IMG]

    Ось така квітка із різних ножиць.
    [​IMG]

    Ну, і наразі досить.
     
  3. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    Тепер маю отаке. Щаслива, але ще не обпробувала як слід тільки вчора отримала.
    [​IMG]
     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    Ще було б дуже добре, як би писали, де ті знарряддя були куплені. Я б дуже хотіла зайнятися виготовленням листівок і мені цікаво, де можна купити ці всі штучки-дрючки:girl_wink:
    Маю тільки такий наборчик. Купувала у Львові в супермаркеті Метро.
    [​IMG]
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    Для цього є відповідна тема.
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    Я точнісінько такий купила рік назад. Половина ножниць вже нажаль затупились...
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    попробуйте ними фольгу порізати.
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    У мене поки що не так багато інструментів, але потихеньку буду поповнювати запаси:)
    [​IMG]
     
  9. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Наші знаряддя для виготовлення листівок

    Це мої інструменти, забула ще за пістолет :) Ножів маю декілька, але цими користуюся найчастіше, маю ще портняжні ножниці :) Дуже хочу ще різак, придивляюся.
    [​IMG]