Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем La esposa, 27 Лютий 2011.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Робила я нині канапки з солодкої галяреткової ікри. Отакі, з бісквітного рулету, намащені кремом:

    [​IMG]
    Файні, смачні... Прийшли до чоловікових батьків, розіграли їх, що то ніби справжня ікра. Думала, буде весело..

    Трохи здивувала реакція - "...аааааааааа.... то галярееееетка.... ииииии... та то ж не ікра... ой... засолодке... ой, а ми налаштовувались на ікру... ааа, то хіба гостям цікаво б було.."

    якось так дивно, ніби прикольна штука, і чоловік зацінив (а йому вгодити тяжко), а тут така реакція... коротше, не пішла нам "ікра"..

    От така жилєтка..
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    а я от хотіла зробити таке, але замість виноградного соку доадала розбавлене водою варення (сік сам по собі смачний вийшов), а от самі десертики... ні кольором таким гарним не вдалися... і на смак дивнуваті... ну ще стоять холонуть, але...
     
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Перші кроки мої в кулінарії майже завжди закінчувалися невдало. Тут справа навіть не в тому, що я не дотримувалася рецепту, а в тому, що я ще не могла розрізнити добрі рецепти і не дуже. Зараз я вже уявляю, що може вийти в кінцевому результаті, але все ж буває по різному.
    Останнім моїм невдалим експериментом було приготування курячих стегон в апельсино-медовому соусі. Смак специфічний і мені не сподобався...
     
  4. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Ризикнула сьогодні зробити манник:sad:він в мене ну абсолютно не вдався...як залила так і не піднявся...зверху тільки почало темніти, так з низу вже темне і прилипло...:confused:шо не так я все за рецептом робила...так розстроїлась...дай те хтось фото який він мав бути.
    Ой зараз мої прийдуть, і понесеться критика:girl_cray:
     
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    [​IMG]
    Не хочу Вас розчаровувати :girl_smile:, але у мене вийшов на вигляд цілком пристойний .А щоб Вас заспокоїти, то скажу, що на смак він не дуже. Більше пекти не буду. Пекла лише раз, бо був уже вечір, а у мене вдома усі інгридієнти були.
     
  6. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    А по якомуецепту робили? Ато я настроїлась завтраекти манник. Тепер вагаюсь, чи варто?
     
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

     
  9. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Я якраз по ньому і планувала робити. :ed4d70def841dc74b57
     
  10. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    А я вперта, ще раз спробую, але десь на наступному тижні.
    Barbie, може в мене не виріс бо кефір був свіжий, і все пінилось, але не так щоб дуже?
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Краще вже пробуйте по рецепту Уки.
     
  12. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    так я по ньому і робила:girl_cray:
     
  13. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Якщо ще не передумали робити колись манники, то можете спробувати за цим рецептом: http://forum.say7.info/topic10809.html Це манник сирний. Тільки що робила. Думала, нічого з нього не буде, бо тісто дуже густе. Він майже не піднявся, але на диво всередині не липкий, відчувається смак сиру. Мені смакує. Ось фото:

    А ще я позавчора перший раз викинула всі булочки в смітник. Давно вже випікаю, робила не сумніваючись, і на тобі. Тепер смішно. А тоді було хоч плач. Ось звідти:http://blog.kp.ru/users/bengovil/post152202631/ Там не написано, що треба ті булки розстояти, то я наївна, тупо по рецепту і зробила! Ну ніякої фантазії!:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2011
  14. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    І мене сьогодні спіткала невдача......пекла ягідний кекс, і він мені чомусь не вдався.....((((
    В тата якраз сьогодні день народження....прийдеться придумати щось інше.....
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

     
  16. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

     
  17. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    А по якому рецепту ви робили? Дівчата, давайте подавати рецепти тих страв, які в нас не вийшли, щоб інші вчилися на наших помилках і ми також
     
  18. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Пекла я цей манник. Чесно скажу, на смак не сподобався. Ще й пекла більше години :girl_impossible:, бо все був сирий. Навіть не знаю чому, бо зовсім не високий. Ще раз переконалась, що рецепти , де є манка, не на мій смак.
     
  19. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

     
  20. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    в мене сьогодні вийшла гречана зупка з пригодами. :girl_impossible: випробовувала гречані пластівці.. то все було б добре, але підвело яйце. люблю собі додати цілий жовток, а цього разу поки відділяла від білка, той жовток розлізся. й поки намагалася дати йому ради (хотіла зробити галушки), то ті пластівці розварилися. в результаті так поспішала врятувати ситуацію, що до тіста дала замало муки, і вийшла якась суцільна каша. вже й мовчу про те, що зупка виявилася недосоленою.

    на майбутнє буду знати, що із зупою не варто імпровізувати.. :girl_in_dreams: