Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Всім привіт!!! Може хтось порадить невропатолога,бо щось болить в спині і в грудній клітці,шось подібне до запалення якогось нерва чи можливо невралгії.Дякую!
     
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Я регулярно бігаю по невропатологам.
    Можу порадити Жеребецького, приймає в поліклініці в Кардіологічній лікарні на Кульпарківській.
    Є хороші спеціалісти в Військовому госпіталі.
    З ряду народної медицини можна звернутися до Пшеничного, приймає на Зеленій. Якщо конкретніше, пишіть в приват.
     
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    У Винниках? Порадьте когось будь-ласка з госпіталю
    Вже 11 днів болить голова. Не сильно, але та постільна важкість в потилиці починає мене лякати
     
  4. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Ні, на Личаківській.
    Я там була в Завідуючого відділом. Просто прийшла, ні від кого. Я лікую хребет, а от на рахунок головних болей, то не можу точно нічого сказати.
    Чула, що в Винниках також непогані спеціалісти.
    Тиск міряєте? Може то він вас так мучить.
     
  5. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Точно не тиск.
    В мене підозра що защемлює якийсь нервв шийноих хребцях, бо дуже печуть плечі від сидіння за компом і головна біль тепер ще додалася.
    Хочу піти в діагностичний і зробити ренген шиї і судин.
    але до кого з тими ренгенами йти не знаю....
     
  6. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    У мене колись боліла голова безперевно майже три місяці ( списували на сесію, перевтому, потім звикла, а потім жодне знеболювальне не брало).
    Перша невропатолог, до якої потрапила, не побачила нічого, прописала... вітаміни.І то була старша пані. Тоді терапевт порадила іншого лікаря - зовсім молоденьку (на жаль не памятаю прізвища). Вона припустила защемлення і направила в діагностичний центр на ехо-і електроенцефалографію. Апарати показали, що все начебто нормально. Але та пані порадила зробити термографію хребта.
    Ось в тому кабінеті всі мої головні болі і закінчилися. Доктор глянув на монітор, потім запитав: "Болить голова?", я кивнула. А тоді він підійшов і повернув мені шию чи якось так. Все. В очах просвітліло.
    На питання, що це було, сказав, що мені там защемлювало судину і треба робити зарядку :)
     
  7. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Думаю спочатку все таки краще до лікаря, а вже тоді робити всі ці дослідження. В тому ж таки діагностичному можна звернутися до невропатолога.
     
  8. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    У мене колись боліла голова безперевно майже три місяці ( списували на сесію, перевтому, потім звикла, а потім жодне знеболювальне не брало).
    Перша невропатолог, до якої потрапила, не побачила нічого, прописала... вітаміни.І то була старша пані. Тоді терапевт порадила іншого лікаря - зовсім молоденьку (на жаль не памятаю прізвища). Вона припустила защемлення і направила в діагностичний центр на ехо-і електроенцефалографію. Апарати показали, що все начебто нормально. Але та пані порадила зробити термографію хребта.
    Ось в тому кабінеті всі мої головні болі і закінчилися. Доктор глянув на монітор, потім запитав: "Болить голова?", я кивнула. А тоді він підійшов і повернув мені шию чи якось так. Все. В очах просвітліло.
    На питання, що це було, сказав, що мені там защемлювало судину і треба робити зарядку

    А в кого ви були на термографії хребта? Може в Заяць?
     
  9. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог


    Пошукала в карточці - лікар Білянський Ю.В.
     
  10. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Скажіть, будь ласка, що це за діагностичний центр і чи можна туди потрапити на прийом до невропатолога не за направленням, а, наприклад, платно?
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Діагностичний центр на Пекарській
    Зараз там приймає тільки одна невропатолог
    До неї йти нікому не раджу, бо 2 роки тому вона мою маму повинна була відразу відправити на операцію, а мама ще 2 тижні "бігала" (возили машиною, бо розігнутись не могла) по томографіям на які вона скеровувала з такою біллю в спині (міжхребцева грижа), що навіть морфій не допомагав...
    Тому до невропатолога з Діагностичного центру ставлюсь упереджено (тоді це була старша жіночка 50-60 років, Віра ....)
     
  12. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дякую за інформацію і пораду!
    От зараз думаю, до кого ж мені піти... Реєстрації львівської нема, тому у районну поліклініку піти не можу. Та і бажання великого нема. Я б вже краще заплатила гроші за прийом, якби знала, що то є добрий фахівець.
     
  13. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    І мені невропатолога треба. В мене після пологів дивний симптом - постійно затерплий великий палець на лівій нозі, так ніби мені туди анастезію вкололи...
     
  15. sandrasafo

    sandrasafo New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Ау люди,що так і ніхто не знае Хорошого невропатолога????мучаюсь від спини ,перед массажами шо потрибно напевно хочу сходити до ликаря ,порадьте до кого????????????:girl_cray:
     
  16. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Чула шо ніби непоганий на Сихові в дорослій поліклініці Щудлик.Я в нього була але тільки один раз-досить толковий
     
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Хтось щось чув про реабілітаційний центр"Еліта" на Чорновола? Порадили мені туди звернутись з хребтом
     
  18. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Чули, і то багато :rolleyes: А яке саме питання цікавить?
     
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Кифор Олег Богданович, Клінічна лікарня львівської залізниці, Огієнка 3.
     
  20. Sabrina

    Sabrina New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Якщо можете, напишіть трохи детальніше про лікаря Жеребецького.Яке його ім'я,коли приймає,№ кабінету....(дуже потрібен кваліфікований спеціаліст-невропатолог).
    Щодо Військового госпіталю.Яких там знаєте докторів?Розкажіть, будь ласка.Дякую