Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Продовження теми Обговорюємо пологи
    ***********************************

    Правильно, але інформуйте. ;)
     
    Останнє редагування модератором: 25 Січень 2013
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Слово в слово про мене і мого чоловіка :girl_yes:
    Чесно скажу, мені здається, що він більше переживав, щоб все було добре, аніж я, бо він переживав за нас двох, я ж то тільки за маля.
    Але зараз чоловік надзвичайно задоволений що був присутнім при народженні синочка, що бачив все на власні очі, що міг бути біля мене!

    Ні не має, але це все індивідуально! Ми з чоловіком перед "нашими" пологами передивились купу всяких відео з народженням дитинки, то там всяке бувало, чоловік був готовий до того що може бути кров, тому був дуже здивований, що синочок народився чистенький!!!
     
  3. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Холлі, прочитала Вашу розповідь - клас!! Майже як я Данилу - я теж мріяла щоб вночі, і перейми у мене також були по 30 сек., і так само гуляла до останнього, коридорами і по палаті - тільки народила я ще швидше - через три хвилини після того, як на крісло вилізла, щоб лікар подивився чи є відкриття.
    Радісно читати, такі розповіді, як Ваша - хочеться ще діточок відразу)))
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Ми з першою вагітністю ходили на курси, дивились відео, разом вчились дихати...Якби не чоловік на перших пологах - не знаю, що б я робила, бо сам процес в мене залишив такі жахливі враження, що я зарікалась ще раз родити. Коли завагітніла вдруге - на курси вже не ходила, тільки багато читала, присутність чоловіка навіть не обговорювалась - він бачив. наскільки це важливо для мене, та й для нього теж. Що на перших, що на других - він сам на руках мене переносив на ліжко в род.залі, носив діток на руках...Та й психологічно для мене важливою була саме присутність.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Казали мої акушерки, що їхній досвід показує, що 90% жінок уночі народжують.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Прочитала розповідь Тетянки і тепер маю приклад, як треба себе настроювати і поводити на пологах. Ви молодець! Серйозно, бо навіть воювати з переймами з цьоткою в приймальному за 20 гривень і читати всякі "бомажки"- то треба бути дуже рішучою і впевненою, хоч може то і не здається чимось надзвичайним збоку. І ще: я дуже симпатизую А.Д. і як лікарю, і як людині, але все ж свої пологи Ви "зробили" самі, ну бо я не знаю, що треба втнути лікарю, щоб зіпсувати таку родову діяльність і такий настрОй:)
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    а моя лікар жартувала: коли робляться,тоді і родяться))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Я така :), тим більше мене та тьотя вкурвила й образила - якої мами називала мене дивною жіночкою ?...
    п.с. Мені не розходилось в тих 20 грн. зовсім, алея краще переведу гроші для діток, які дійсно потребують допомоги, аніж отак, як покірна овечка, витягати й платити, платити.....Щодо підпису - я завжди читаю, під чим маю розписатись :), життя навчило...
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    із розповідей про пологи :
    Це що, якась новинка на Батальній, що домовлений лікар не може приймати нічні пологи, а лише черговий?
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Мене та розповідь вразила загалом.
     
  12. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Аналогічно, склалось враження, що як черговий так і домовлена лікар, не шкодували препаратів і маніпуляцій. Чим породіллі так сподобалась та лікарка не розумію...
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    За "манерами" мені схоже на Сімкіна, але таких як він є багато, на жаль.
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Маркевич, є у "Не раджу"
    Що мене цікавить : хіба ніяк не можна відмовитися від огляду чергового?
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    І я в шоці. Бо вже розглядала Батальну, як ПБ, куди піду родити, а тут на тобі сюрприз, що робити?
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Та щось я не вірю, що то дійсно так. Може просто лікарка тої форумлянки не мала бажання в той день приймати роди? Бо щось дійсно дивно, я за таке ще не чула. Holly ж народжувала на Батальній буквально пару тижнів тому, теж уночі, у домовленої лікарки.

    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

    А ще в темці "Не раджу лікаря" та ж форумлянка написала про чергового:
    Щось я заплуталася.
     
  17. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Я щось також в це не вірю. Логічно, що таке рішення повинно прийматися для усіх ПБ, як це є у Вінниці, а не для якогось одного. Крім того, якби щось таке б і вирішили, то наші ЗМІ вже б точно цю тему роздули, а так нічого взагалі не чути.
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Ага і о цей допис.
    Батальна 2013, 17 січня.
    Середа М.М. хороший лікар,під час усіх схваток була біля мене,дуже мені допомогла.Пологи разом обійшлишсь біля 350$ .Ціни ніхто неназивав!Після того як розрахувалась ставлення незмінилось до мене!
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Ніби Маркевич
    якщо вагітна приїжджає не в денний час чи на чергування свого лікаря, то спочатку її оглядає черговий. який робить висновок чи справді розпочалась пологова діяльність і повідомляє про це "домовленого" лікаря. Просто така схема виправдана: уявіть, що по іншому би лікар мав по кільканадцять разів інколи за ніч виїжджати до своїх пацієнток, а в реальності виявлялося, що у них ще не почалася регулярна пологова діяльність. То до реальних пологів лікар підійде в "ніякому " стані.
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    То я незрозуміло висловилася. Звичайно, що нема сенсу "ганяти" домовленого лікаря, і огляд черговим є цілком логічним. Але ж ОГЛЯД не передбачає пробивання вод, відкривання матки і т. п., як було у випадку з форумлянкою. Хіба має право черговий таке робити? Бо то виглядає справді як знущання: раз ти попалася мені на крісло, роблю, що хочу. То ж насилля в чистому вигляді!
     
    • Подобається Подобається x 1