Обрали Королеву краси України-2009

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем bora, 25 Березень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Переможницею стала 17-літня жителька Ужгорода Елеонора Демеш.

    [​IMG]

    [​IMG]

    На тому ж конкурсі:
    Це той, що став прототипом одного з головних героїв для фільму "Глянець"...
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    А ви бачили сюжет як вибирали міс Києва вроді. Ту білявку кучеряву, як ще не оголосили прізвища переможниці - а вона вирвалась на середину сцени і плакала від щастя :xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:От блондинка))))
    Після того я слабо вірю в те що ті конкурси проходять чесно...
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Ну так внизу ж дописано для чого конкурси проводять - склад гостей підтверджує. :) Такий собі офіційний ринок. Зрештою знаю дівчат, які так прямо й не продавались, просто їхні батьки купували їм перемогу на схожого штибу конкурсах.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    згадалось як в одному випуску " Світського життя" Осадча розмовляла з Дивєєвим-Церковним на рахунок конкурсів краси.... так він пряо сказав ,що всі ці конкурси влаштовує якась певна людина і з самого початку вже визначена переможниця. Аналогічно з Місс Всесвіту та іншими міжнародними конкурсами, дівчата їдуть на ці конкурси за власний кошт( тобто певних олігархів) ,держава абсолютно не надає жодної підтримкм, і тіж олігархи мають домовленність( грошову) з оргвнізаторами конкурсів щодо своїх " підопічних" - який титул та чи інша дівчина повинна отримати...
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Мабуть через те українка ніколи не буде міс Всесвіт, завжди знайдеться багатший папік за "нашого":xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Кожний раз дивлюся, і вони мені всі як клоновані:))Такі однакові дівулі, з такими пластиковими посмішками. Десь бачила віце-міс Англії (якщо не помиляюся), десь 54-го розміру, пам"ятаю, що її звати Хлоя, така приємна дівчинка!! Та, товстенька (я би такою бути не хотіла). Але як приємно було глянути на щось зовсім інше і нестандартне.
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Я гляжу ей вслед - ничего в ней нет:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Це був конкурс Міс Україна-Всесвіт, де директор Ніколаєнко
    Після показу цього сюжету був скандал, а потім і спростування: показали необрізаний сюжет. Так от в повній версії було так: залишилося двоє претенденток, назвали номер першої віцеміс, і тоді ця блондинка зрозуміла що виграла вона і вибігла на середину.
    До речі, вона є екс-Віагра (їх там стільки було, що за всіх не запам"ятаєш, навіть якщо би й хотіла). А першою віцеміс стала дочка Ольги Сумської:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    А мене дивує завжди що переможницям 17-19років.Дуже мало хто в ті роки погано виглядає.Думаю проміжок 22-25 був би більш актуальний!.

    П.С. а дівчина ця файна,така фігурова;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Я вважаю що Елеонора досить гарна, куплена ця перемога чи нi. Що менi НЕ подобається то це те що їй всього 17 рокiв. Я думаю що цi конкурси мають роспочинатись вiд 18ти. А все що до 18 - юнiорськi змагання.
    Цей конкурс не те саме що Мiсс Україна правильно? Чи вже одне те саме?
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Прогрес дійсно в тому, що принаймні страшил не обирають... Був період коли я ці конкурси принципово не дивилась, бо дратувало як такі ее..нестандартні прояви краси допускають до виступу, а потім їм ще й перемогу віддають:) Тепер конкурси хоч для глядача естетично гарно виглядають, а ще містять елементи по представленню учасницями своїх країн. Вже цікавіше.
    Зате виявляється купа учасниць просто користується послугами пластичних хірургів для досягнення цього класичного ідеалу..
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    ммм.. памятаю обговорювали перемогу минулої Міс Світу (чи Всесвіт) - росіянки... вона зовсім не переживала і навіть здивувалась кои її обрали... думаю раніше конкурс був як закритий тендер( ніхто не знав хто виграв, видно запропоновані суми грошей змагалися хто більше).. а тепер напевно вже проста купівля-продаж)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Такого рівня шоу- чиста політика. Ту цілу міс всесвіт від Росії просувала українська кобіта, яка займалася і українською кандидаткою. Вона ж і сказала після конкурсу щось на зразок "Перемогла росіянка, бо Росію в світі знають, а українка хоч і недо порівняння краща, але Україну ніхто не знає" (казала таке в програмі Шоуманія на новому-я була в шоці!).
    моя версія- конкурси краси світового рівня- чудовий індикатор корупції в країнах. Чим красивіша кандидатка, тим менша корупція:). Україна вічно висуне щось таке.... дивитися страшно і соромно...
     
  14. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Обрали Королеву краси України-2009

    Мені Елеонора теж дуже подобається.
    Я трохи була бізнесі краси і знаю по яким параметрам обирають судді.
    Елеонора мені симпатизувала ще до перемоги; у неї правильні, пропорційні риси обличчя, красиве тіло.

    А те, що для модельного бізнесу вона вже і не юна, туди потрапляють з 13-14 років, а після 20-ти ти там вже зовсім старенька :girl_cool: