Обручки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем viltis, 27 Серпень 2008.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Була я недавно на шлюбі в костьлі...і яке ж було моє здивування, коли молоді вдягли обручки на праву руку. Те ж саме бачила в Італії, де багато наших панєнок, що одружуються з італійцями всерівно носять обручки на правій.

    А хто знає, звідки та різниця?

    І ще, щоразу більше людей вибирають модерновф обручки, які більш на перстені схожі? чи вважаєте Ви це даниною моді?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    Гм, ні пойняв.
    А чому обручка має бути не на правій?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Обручки

    От я цього теж не розумію..Обручка має бути схожа на обручку.
    А чому на правій носять?Думаю це все через традиції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    Ну бо католики і весь захід носять обручки на лівій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    В Європі багато людей носять їх на лівій...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    І я ношу на лівій...але то не через релігію...просто на правій руці, якесь подразнення від золота...не підкажете, то не дуже страшно шо я ношу обручку на лівій руці?:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    Чи данина це моді - однозначно! Зауважте, що обручки в кожного покоління різні. Як на мене, то важливіше, що ти сам вкладаєш в обручку (яку суть), а вже її оформлення...
    Особисто в мене обручка гладка без узорів і камінчиків, але зроблена на замовлення (на жаль, не можу знайти фотки). Типу квадратної але там біле і жовте золото. Поясню чому. Я не любітєль золота - в сріблі себе краще почуваю. Тому чоловік, під мене підстроюючись, колечко на заручини вибрав з білого золота, а сам він носить жовте золото. От ми і знайшли компроміс але найбільш наближений до класики. Оскільки в продажі я такого не знайшла, то принесли фотку ювеліру. Недолік, що вона вийшла досить груба і важкенька, але зате не зігнеться при першій же можливості
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    Надійко, як на мене то Лоял права...головне -- з якими почуттями носити обручку, а не на якій руці. Але від наворочених обручок мене якось вберегла моя нелюбов до прикрас....


    А ще, мене завжди дратує, коли чоловіки обручки не носять. І то , я розумію, якщо працювати і на роботі знімати, але коли в гості чи ще десь....то вже можна і надягти...
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    в СРСР на лівій руці носили розлучені, якщо не помиляюся
    а тепер такого нема

    католики носять на лівій, православні на правій
    розлучені взагалі не носять

    кажуть що обручка має бути без камінчиків і і всяких витрибеньок
    а ще що її не можна ніколи змінати, бо то не просто прикраса - на роботі зняв, на свято вдягнув

    ми купили обручки з білого і жовтого золота + камінчики, але вони стоять в коробочці :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Обручки



    viltis, дуже багато залежить від того де і як працює чоловік, і як ставиться взагалі до прекрас.
    Мій чоловік дуже любить носити перстеник, та й робота дозволяє.
    А от швагро носив, поки за плуг не зачепився, і чуть не лишився пальця, після того одягає лише на великі свята, якщо не забуде. Бо ж до обручки звикнути треба інакше вона муляє і ти її цілий час сюди -туди вертиш:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    І ще, щоразу більше людей вибирають модерновф обручки, які більш на перстені схожі? чи вважаєте Ви це даниною моді?[/QUOTE]
    Думаю, що данина моді, а чому б ні. Зараз вибір обручок, колечок величезний. Ось в нас обручки гладенькі, але складається з трьох колечок, які зкріплені разом (щось по типу символа олімпійських ігор;)) з білого, червоного і жовтого золота. Мені подобається:)Але обручки з камінчиками не дуже зручні, тому що в обручці ми постійно, мало хто знімає її під час виконання хатньої роботи, а камінці від того втрачають свій вигляд.
     
  12. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    а я свого чоловіка попередила, що якщо зніматиме обручку, то я змиватиму штамп у паспорті по трошку... Не сміє :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обручки

    Чоловіки - не любителі частого переодягання.
    Носити - то носити, а за знімання...
    Ще й дружина загризе: "від кого ховаєш!?" :)

    Колись, після травми носив обручку в гаманці. Втопилося у озері. Через троха часу розвівся... ;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    А можна через деякий час поміняти обручки? наприклад на 3 чи 5 річницю
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    Можна не тільки поміняти обручки, а й обновити обітниці. А обручку міняти інколи є технічна необхідність:), пальці розтовстіли або навпаки. Я не є дуже забобонна, тому б і поміняла, але перед тим в церкві таки б освятила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    По-моєму, немає різниці, де її носити. Ну і в принципі вигляд теж. У нас, наприклад, з чоловіком різні обручки, бо і пальці кардинально різні. У мене тоненька, з білого і жовтого золота, різьблена. У чоловіка ширша, без різьби. Знімав, тільки коли по скелях лазив. Я ж завжди знімаю, як перу щось або іду в душ.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    А в нас з чоловіком обручки звичайні. Без прибамбасів і витрибеньок. Ні він, ні я не знімаємо їх без потреби, носимо на правій руці :). Але мою перед весіллям зменшували, бо вона була на мене завелика. То я з цього приводу трошки хвилююся. А так ніби все ОК.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    тепер і ясправді дуже багато всяких обручок, і біле і жовте золото, і з візерунками.
    у нас найпростіші, такі звичайні обручки, правда у мене трошки товстіша.
    носимо на правій руці.
    не знімаю взагалі, якось зняла, не памятаю чого, на наступний день забула вдіти назад, пішла по магазинам без неї. то в мене було таке відчуття, ніби, я гола :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

    Мій чоловік так само десь за монітор обручкою зачепився, то пальця собі троха вивихнув, після того довший час не носив. І взагалі у нього палець нестандартний, наче худий, а суглоб великий, тому обручка потрібна була велика. А мені здуру взяли "на виріст", а тепер доводиться носити її на середньому пальці, бо злітає. В чоловіка звичайна кругла золота, без жодних витребеньок, а у мене з жовтого та білого золота, кругла, з "загогуліною" та 5-ма камінчиками маленькими. З часом виявилося, що та накладка з білого золота має гострі краї, якими я за рушники зачіпалася та пару разів малого дряпнула випадково:sad:
     
  20. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Обручки

     
    • Подобається Подобається x 1