Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    То хтось їде цього року в Одеську область, чи ні?:)))

    Я шось моніторю-моніторю і нічого знайти не можу, а скоро рання бронь, якої гмм майже і не було, взагалі закінчиться і що залишиться не відомо.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Скажіть будь ласка на якому саме пляжі? Сиджу і дивлюсь на Одесу або Фонтанку або Чорноморськ хто де був може маєте контакти житла, або можете поділитись де краще буде з дітками. Буду вдячна за поради

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ми були минулого року в Чорноморську - то я задоволена дуже. Пляж , справді, чистий, прибирають зранку спецтехнікою. Медуз не було взагалі, море чисте, захід пологий, для дітей добре підходить. Жили близько до моря, 5 хв пішки йти, що з дітьми важливо, то теж задоволені житлом. Там по карті можна глянути, наскільки далеко від пляжу, ціна відповідна, чим далі, тим дешевше.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Напишіть будь ласка де жили. І як з Одеси туди їхати? Електричка ходить? Я знайшла якийсь inn chernomorskii, але номеру тел. Не можу знайти, лише через букінг. А які там умови бронювання на букінгу, треба оплатити першу добу і все?

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    з Одеси їздять автобуси з автовокзалу.
    Ми минулого року жили в Санжійці, а за продуктами в Чорноморськ їздили на маршрутці. Цього року в Чорноморськ плануємо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А підкажете куди саме? Тобто житло вже підібрали?
    Я шукала шукала і поки для діток мені найкраще ось це підходить. Отдых с детьми⇨Черное море 2020⇨Украина ☀База отдыха "ЭКО-дача Черноморск" Аренда домов✔Свой пляж✔
    Ціна трохи кусюча, але там круті умови, надивилась в ютубі вживу обзор і дуже хочеться спробувати. Думаємо, якщо ще хтось там був або маєте такого плану варіанти кидайте.
    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Чорноморськ - зовсім не сподобався пляж, минулого року їздили туди на 1 цілий день.
    Пляжі заставлені майже повністю платними лежаками, всякими дитячими розвагами - батутвми, надувними гірками, людей - яблуку ніде впасти, і це червень. Ми йшли по праву руку, якщо дивитись на море, то дійшли до краю пляжу, де починалися якісь бетонні камні, то там весь пляж і вода були в водоростях, смерділо дуже...
    Саме містечко непогане, але оскільки ми їдемо на море і на пляж, то не раджу відпочивати в самому місті.
    Дуже сподобалось море і пляж в Санжійці поруч.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ще ні
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую за відгук я в принципі дивлюсь околиці Чорноморська, надіюсь там буде ок.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я теж не в захваті від їхнього пляжу. на центральний ми так і не потрапили, там реально яблуку нема де впасти. Просто сама берегова ліня досить коротка. В тому самому Залізному порті, де теж купа народу, якщо трохи відійти, то практично безлюдні місця, а тут не було де подітись. Ну і з самою водою нам не пощастило - водорості(
    нам ще пощастило, бо ми ходили по ліву руку) на щастя нам туди найближче було. Це неподалік від сходів, відійти від них трохи вліво і там менше людей, ніж на центральних пляжах.
    А щодо самого Чорноморська, то місто дуууже сподобалось. Багато парків, гарна набережна, все облаштовано, супермаркети, дешеві ціни. І що саме цікаве, в місті нема тої купи народу, що на пляжах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kewmr

    Kewmr Active Member

    Самий чистий пляж в Чорноморську тут Карти Google
    В центрі дійсно немає де яблуку впасти, хоча в 1000 раз чистіше ніж на одеських пляжах. А тут нам сподобалось найбільше у цьому регіоні. Людей небагато, чисто, медуз нема, вхід у воду дуже плавний.

    Ми знімали ось таку квартиру по проспекту Миру, 15-А за 500 грн/доба (серпень-вересень 2019). Поруч цілодобовий супермаркет, купа кафешок, базарчик, де можна придбати все що треба і кожен ранок приїздить дядько, який продає різну свіжу морську рибку і карпів і бювет з чистою водою. Квартира тут Карти Google
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
  13. Kewmr

    Kewmr Active Member

    Хвилин 10 +/-
    У власника є ще одна квартира ось тут Карти Google
    Звідси до моря зовсім близько, максимум 5 хв. але вона трикімнатна. Нас там поселили на 1 добу, поки звільниться однокімнатна. Фоток немає але теж непогана хоч і старенька (цей будинок «хрущовка»).
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2020
  14. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Хто відпочивав в Курортному, що можете сказати?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я :) Що саме вас цікавить?
     
  16. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ну, загалом, які відгуки, чи чисто, яке море, чи сподобалось))

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Якщо ви про саме море і пляж, то море гарне, чисте, майже щодня бачили дельфінів. Пляж - ми були не з того боку, де коса, а з протилежного. То там дуже вузький пляж, а людей море, згодом ще ближче море підійшло, то з тих залізних сходів треба було майже скакати, і відразу у воду:)
    Минулого року були в Санжійці, де теж обрив - то набагато більше сподобалось, пляж ширший, людей менше, відійти 100 метрів віл спуску, то майже сам лежиш))) дельфіни теж були пару раз. Саме село - дуже глухе і нецікаве.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ось тут видно скільки людей на пляжі і в морі в Санжійці:)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, Золотий берег- то Кароліно Бугаз? Я правильно розумію?

    Щось таке забронювала
    SV Apartments | Затока. Базы отдыха, отели и частный сектор.
    Двомісний, планую їхати одна з дітками. Передоплати не просили, тому маю ще час передумати.

    Хтось був власне в тих краях? Розкажіть щось...:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2020
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Які прогнози щодо Одеси? Цікаво чи піднімуть ціни до нереальних висот чи залишать на більш-менш тому ж рівні?