Оформлення бенкетного залу

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем kukla, 17 Липень 2011.

  1. kukla

    kukla New Member

    Чи сподобалося Вам оформлення Вашого баенкетного залу - кульки чи квіти, в якому кольорі був оформлений зал?

    Увага! Послуги конкретних декораторів рекламуються тут
     
    Останнє редагування модератором: 8 Травень 2012
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Оформлення банкетного залу тканиною та квітами

    Нам у прикрашанні залу допомагала родичка, яка перед тим робила весілля синові, і в неї лишився каркас для арки і багато фатіну :) а як додали по арці квітів, взагалі вийшло бомбово :)

    стіл для солодкого також оформляли власноруч, дали багато тканини одного типу, але в різних кольорах, то все попідчіпляли на скотч і прикрасили гушпаном і барвінком, стіл для розписки теж в тому стилі був. Загалом, було багато зелені, сподобалось. У нас за спиною була майже гола стіна оздоблена каменем, але туди не пасувало більше нічого чіпляти, бо висіла ікона з рушником.

    На стелі були декори з дерева (така собі сітка), туди почіпляли багато кульок-сердечок, посортованих по кольорах. Мені наш зал сподобався :)
     
  3. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення банкетного залу тканиною та квітами

    Ми оформленням залу були дуже задоволені. Все як ми хотіли.
    Як будуть фото, обов'язково покажу. Правда дорого трохи...
    І флорист нам вгодила! Шикарні композиції на машини і на столи.
    Букетом також була дуже задоволена:girl_spruce_up:
    В зачісці квіти гарно тримались.
    Ну і в дружок з дружбами бутоньєрки класні були...ніжні такі:girl_tender:
     
  4. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу тканиною та квітами

    Дівчата маю запитання щодо прикрашення на весіллі.

    В ресторані,в нас буде 15 столів. і на кожному столі хочу,щоб була ікебана з квітів.
    Так от пішли ми сьогодні в один салон і там нам порахували із звичайних польових квітів і травичкою за одну від 250-350грн. отже взяти по 300грн. це виходить 15 столів 6 тис.грн. якби це були ті квіти,що я хочу(але на них на жаль не сезон це піони,але все ж буду їх замовляти,та гортензії) окремо стіл молодих,буде в районі 3-4 тис. потрібно,ще фуршетні столи прикрасити,та при вході в ресторан,високі вази поставити з квітами....ну і церкву прикрасити треба.
    Про квіти на машину,букети для мене і дружок вже мовчу)) і для нареченого,дружб...
    Отже моє запитання,чи то є тепер всюди такі ціни і я нічого не розуміюся..чи шукати інших флористів....
    я вже навіть і не думаю,скільки обійдуться ці квіти,що я хочу....
    Можливо хтось порадить хорошого флориста,чи агенцію,які роблять гарно...буду дуже вдячна!

    ---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:14 ----------

    показуй :girl_flag_of_truce:
     
  5. LUCYLUX

    LUCYLUX New Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу тканиною та квітами

    Так,дійсно ціни зараз шалені!!!! Особливо в агентствах-деруть по-повній!!!:girl_impossible: Але треба врахувати,що й ціни на самі квіти і різну весільну фурнітуру дуже піднялися...тому вигідніше запросити "приватного" флориста.
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    хм...прикол в тому, шо не маю фото залу загалом. Покажу якигось кілька фото, де хоч трохи видно як був прикрашений наш стіл. Фото не дуже вдалі...але то так, для загального уявлення
    Решта то були скатертини з драпіруванням і чохли з бантами. Все молочного кольору, як моє плаття. Ікебани на кожен стіл ми не робили, хоча хотіли...але вирішили шо то трохи задорого. Замість того в нас була номерація кожного стола на трьох білих кульках з гелієм, то також створювало гарну атмосферу. Ікебани були лише на нашому столі і на фуршетах. Ну і ще оформлення стелі в танцювальному залі кулями і бантами білими.
    Ага, ще був столик вітальний драпірований скатертиною і з ікебаною.
    Але того всього нігде на фото не видно:girl_blum: Є на відео, але тут не покажу:girl_haha:

    Відповім ще на твоє запитання)))
    Наша флорист говорила нам такі ж ціни, хоча я не вважаю її дорогою дуже. Бо інші говорили дорожче. Оформлення стола для молодих разом з ікебанами вартував приблизно так, як ти пишиш. Тобто ти понаписувала реальні середні ціни.
    Наприклад саме оформлення залу в нас було досить дороге. То була агенція роботу якої ми ще до нашого весілля бачили в нашому залі. Коли нам сказали ціну, ми вирішили шукати дешевше. То що було дешевше, зовсім не співпадало з тим чого ми хотіли. Тому зупинились на тій агенції дорожчій. Зате флорист в нас була середньої цінової категорії. І то напевне через то, шо працює вона в себе вдома...не знімає приміщень, відповідно ціна краща. Обрали ми її тільки тому, що то була єдина людина, яка змогла показати купу своїх робіт, і серед тієї купи більшість нам подобалась. Інші ж пропонували показати шо я хочу і вони те виконають. Але не бачивши гарних робіт в агенції, я сумнівалась,що зроблять саме те що хочеться.

    Ну і на останок, я планувала всього багато, доки не дізналась цін:girl_haha:
    Тоді довелось від дечого відмовитись:girl_yes2:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Березень 2012
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    нам усе дуже сподобалось! все було оформлено квітами - спеціально їх везли з Голандії. загалом декор був витриманий у ніжних, світлих тонах - шампань, молочний, бежевий. власне щодо банкетного залу, то позаду нас була конструкція, на якій кріпилися тканини-прикраси. на нашому столі і на кожному гостьовому столі були ікебани з квітів. на столах також були проставлені номерки. стільці - вдягнуті у чохли, а столи - накриті красивими скатертинами. наші декоратори-флористи - молодці, багато з ними обговорювали, кілька разів з виїздом в ресторан, багато нам допомогли, радили, переконували, йшли на компроміси, підтримували. все вийшло чудово!
     
  8. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Нашим оформленням, та взагалі зі всім що було повязане з квітами я дуже задоволена.
    Ретельно все підбирали. Всі квіти замовляли з Голландії. Мали бути мої улюблені піони з гортензією, та не прийшли... добре, що гортензія була :)
    Під час пошуків майже всі пропонують штучні квітів яких я принципово не хотіла, так як і блискучих тканин.
    вважаю, наші флористи і дизайнери попрацювали дуже добре!
    Ось що в них вийшло

    [​IMG]

    На нашому столі був оздоблений зверху стіл тканиною рожевого кольору, і задній фон білий, по ньому шторка з камінців. Потім ще підсвітка була. Основне оформлення чотирьох метрова ікебана з квітів. та дві ікебани.

    [​IMG]
    [​IMG]

    В гостей на столах була ікебана з квітами, номер столу, меню. та іменні картки. також по столі йшла полоска кольору весілля.

    [​IMG]


    Подвіря була прикрашена доріжкою, фатіном і Аркми перше була з живих квітів, але вона впала :) добре, що я цього не бачила :) діти товклися і поставили тканинну :)

    [​IMG]

    Приближено

    [​IMG]

    Букетики наші

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Зараз ретельно вибираю флориста для оформлення весільного залу, і попадаються тільки фірми:girl_sad:, які говорять шалені ціни на квіти, букети, композиції тощо.
    Можливо хтось з вас може порекомендувати знайомого флориста, буду дуже вдячна.:girl_wink:
     
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    а ми вирішили що самі прикрашати будемо зал їдальні, чим по простіше: кульками різними фігурками з кольорового паперу придумали, стрічками. Хотіли замовляти людей , які прикрашають зали, але нам сказали що це буде коштувати приблизно 3,5-5 тис. грн, і от вирішили дешевше, попростіше...
     
  12. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу


    Оформлення залу звісно красиве, мені лиш здається що тих квітів трохи забагацько, і ще
     
  14. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    чомусь згадала мультик
    " Аленький цветочек", там якісь такі схожі ліани були на острові у чудовиська. Можливо, це їх улюблений мультик?:girl_haha:
     
  15. Byrylka

    Byrylka миється в бані

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    моя подруга прикраша зал шарами, це дуже гарно виглядає
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Я за порадами.
    В залі, де святкуватимемо весілля (Гетьман) не передбачені довгі скатертини і чохли на крісла. Тож потрібно буде замовляти.
    Так виглядає "пустий" зал
    [​IMG]
    Питання про стінку за молодими і їх стіл, то окремо, вона передбачається ;)
    Обов'язково будуть оформлені столи для гостей молочною драперією, а от щодо крісел, то не знаю що з ними робити. Потрібно буде 150 шт., з бантиками/стрічками точно не хочу, якщо брати то суто молочного кольору. А чи можна обійтись без тих чохлів, бо стільці в залі добротні і гарні.
    Чи не буде дисонансу кольорів, якщо у стінці для молодят буде присутній синій колір (весілля у волошково-синьо-молочних кольорах)?
    Ось тут є фото повністю оформленого залу.
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    В нас теж були гарні стільці і чохли і спіднички на столи не передбачалися. Спочатку теж думала як варіант не одягати чохли, але тоді добавляється як мінімум ще один відтінок. В тебе загалом вони пасують до самого залу, але, як на мене, тоді варто було б все робити в такій теплій кавово-молочній гамі, синій мені якусь туди не дуже + декор стільців додає святковості залу.
    Якщо стільці без чохлів, то подобаються без масивної спинки, отакі, особливо білі...ммм...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Можна взяти молочні чохли з гарною драпіровкою спинки молочною або в тон весілля.
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Ні-ні, я без синього нікуди :girl_wink: Але в основному буде молочний колір/колір слонової кістки, просто акценти будуть сині.
    За відтінком це має бути щось таке (під оф, бо там фото)
    Ходила сьогодні за пошуками оформлення залу і весільної флористики. Від цін отримала "легенький" шок. Але найголовніше, синіх квітів на вересень немає жодних! Я чуть не розплакалась :sad:
    То кажеш, без чохлів ніяк?
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    синіми можуть бути гортензії, у вересні вони ще є, але дорогі :)
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Знаєм, бачили :) Гарні, проте не настільки насичені як треба, то раз. А два, щоб не казали флористи, а гортензії таки швидко в'януть (може ті, що привезені з Нідерландів/Польщі і постоять на годину-дві більше, та все ж до кінця весілля не доживуть, то точно). Бачила швидкозів'ялі гортензії на власні очі у знайомих на весіллі.