Освіта за кордоном

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Guapa, 29 Вересень 2017.

  1. Guapa

    Guapa Active Member

    Дівчата, чиї діти вчаться за кордоном? Поділіться, будь ласка, своїм досвідом. Де вчиться дитина? Після якого класу поступала? Як і де готувалася? Чи задоволені наукою?
    Мій син вчиться в фіз-мат. ліцеї, 9 клас. Хочу, щоб він в подальшому навчався за кордоном, але не знаю з чого починати і в якому керунку рухатися.
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А яка саме освіта вас цікавить? Вища?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2017
  3. Guapa

    Guapa Active Member

    Так, вища.
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можу трохи про Польщу розказати. Зараз вчусь на 3 курсі. Це моя 2 вища освіта. Моя особиста думка, що краще в Україні провчитись 2-3 роки. А потім почати навчання тут. Переписують оцінки з українських вишів. Бо такі предмети, як економіка, філософія, правознавство, фізика, були описові питання на екзамені. А з філософії взагалі усно. Я собі переписала ці предмети.
    Якщо маєте якісь конкретні питання, ростараюсь відповісти.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  5. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Можете ще написати власне про вступ до вишу в Польщі після нашої освіти, які особливості?
     
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @ясюня я вчусь в приватному вузі. особливостей ніяких. гроші заплати і вчись. деякі вузи хочуть сертифікат від державної комісії, про знання польської мови на рівні В2. в державних там все складніше і теж платно, якщо не маєте карти поляка,і дорожче. в мене немає КП.
    якщо по спеціальності, бо я власне змінюю спеціальність, то можна побувати йти на магістратуру, а предмети які не вчили, доздати, як академрізницю.
    Якщо цікавить, щось конкретне, то питайте)))
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2017