Папір для скрапу власноруч

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Made in USSR, 18 Грудень 2011.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Можливо наші майтрині будуть кидатись в мене тапками, але для таких чайників як я це мало б бути корисним. Отож на днях знайшла в мережі МК по виготовленню скрап паперу власноруч. Все елементарно...картон, на нього харчова плівка, на неї верхній шар серветки для декупажу ( з малюнком), і насамкінець гаряча праска...головне все акуратно розгладити щоб не було складок. Я якраз сьогодні випробувала ту техніку...спочатку йшло не дуже. але прийшов чоловік і дав цінну пораду.....серветку скропити водою...і воно все склеїлось!!! ура!!!! І ще одна порада: обережно пропарсовуйте краї, не залізьте праскою на плівку....бо потім підошві капець буде...краще під кінець обрізати краї і ще раз пройтись праскою. Сподіваюсь, це буде комусь потрібно.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    У нас папір Оленка-м робить. Правда, здається, там спосіб інший. Там дійсно папір робиться.
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    В мене стільки гарних декупажних серветочок, можна спробувати, от тільки праску стару десь роздобути, про всяк випадок)))
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    Таке теж бачила, але там мороки багато як на мене...не скоро таке спробую...

    я використовувала нову...просто спочатку пропрасовувала серединку....коли воно склеїлось то відрізала краї плівки і вже пропрасовувала краї паперу...і якраз з праски бризкала водою..але з тим треба обережно, бо серветка коли мокне то зморшки можуть зробитись...вже не можу дочекатись щоб купити ще картону і приступити до роботи)) маю кілька ідей для ялинки..

    ---------- Додано в 21:29 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

    ну і запас серветок треба поповнити...правда я для проби взяла звичайні столові, але ті що з малюнками...не знаю чи вони чимось відрізняються від декупажних...
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    Із того, що побачила на знимках, які дівчата показували, у Львові якраз декупажних і не продають.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    ну не знаю...в Світі паперу на Левцького на вітрині написано "серветки для декупажу"...але я в тому ділі чайник алюміньовий)))
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    А як виглядають?
    Просто на фото дівчатка показували, що купили, то я не бачила серед них декупажних, просто звичайні з різними малюнками.
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    В нас якраз такі і продають як декупажні :)
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    Щось я не зрозуміла, а як тоді виглядають декупажні серветки? Ті, що у нас на фото, мають три шари - верхній з малюнком, а два інші - білі.
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    для склейки можна брати і другий шар серветок...там теж є малюнок, але блідіший...для фону підійде...
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    Декупажні мають лише один шар. Це такі тонесенькі папірці, зовсім іншого складу, ніж серветковий папір, щось типу кальки прозорої, але тонші навіть. Я саме такий використовувала на листівці для кумасі. Можу зазнимкувати сам папір.
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    У нас теж таке продають. Просто "обзивають" декупажна карта" і ціну ставлять космічну. Хоча і на серветки рукодільні магазини тепер теж ціни малюють, що я аж очі відкрила, $0.3 за ОДНУ серветку.
     
  13. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    угу знати б де вони беруть, то якесь СП можна б було зробити, бо в пачці 20 шт і коштує вона 8 грн - виходить 40 коп штука, а продають по 2 грн в кращому випадку, а в одному рукодільному магазині по 5грн бачила :girl_crazy:
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    Голосно сказано.:) Один раз пробувала, використала для листівки Вишиванці. Повозитись з тим треба трошки, але результат виходить класний. Можна з дітками робити, їм буде цікаво дізнатись, як папір робиться. Треба ще якось спробувати, але чуть більше розвести водою і тонше розкласти паперову масу, бо в мене тоді досить цупкий вийшов.

    А декупаж на картоні хіба не можна робити клеєм ПВА (не лакуючи), обов'язково плівка?
     
  15. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    я робила, виходить шорохувато, але в тому свій кайф))
     
  16. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    я теж спробувала, оригінально. Листівку обдумую, папір вийшов трохи грубуватий, тому спробую декупажити ще на тоншому папері, як вийде.
     
  17. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Папір для скрапу власноруч

    я перший раз пробувала робити таке на звичайному папері для ксероксу, наступного разу був картон з дитячого набору, вийшло дуже цупке, але то сам картон був грубий...єдине що треба бути обережним коли потім працюєш з таким папером, бо верхній шар з малюнком можна легко пошкодити...