Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    здається це шось типу лінолеуму..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    це швидше між плиткою і ламінатом. Нам радили класти вінілове покриття при вході , оскільки не боїться вологи, має високий рівень зносостійкості, але тепліше за плитку, по відчуттях близько до ламінату.
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    якщо не маєте упередження щодо екологічності (бо я маю) беріть, не пошкодуєте. нема стиків, не блистить як ламніат, не гримить як ламінат, не холодне як плитка.
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Власне екологічність в мене вагомий аргумент. І через це вініл як камінь спотикання для нас з чоловіком: я проти, він за.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а ціна? є ще еколінолеум..мармолеум називається..
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А скільки зараз коштує покласти метр кв плитки на підлогу? Треба нас обкласти балкони і сходи вхідні. Зорієнтуйте пліз!
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka підлога в м.кв- від 300грн. Сходи в м.пог.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Нам сказали від 250 грн/м.кв.
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2020 ---
    Ціна трохи дорожча на ламінат, наскільки я дивилась в інтернет-магазинах. Вживу ще не їздили дивитись.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Ціна як на керамічну плитку-400-600-800

    по 400 китай, чи він нормальний я не знаю. Певно як все, техніка вся китай , але ж купуємо)
    По 800 тіпа польша- німечинна , зроблена в китаі і привезена в Польшу) то будь мудрий
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Треба мені майстра, що покладе ламінат в одній кімнаті. Може хтось порадить? Буду дуже вдячна!
    І ще зорієнтуйте скільки то вийде по часу (демонтувати старий паркет ще радянських часів, напевно таки вирівняти стяжку і покласти ламінат) і по грошах (вартість ламінату нормального і вартість послуг).
     
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Сталася сьогодні халепа :sad: впала заповнена банка на плитку в коридорі і розбила, що можна з цим зробити? Можна хоч якось то виправити? Трішки зараз з зверху царапається(((, діти майже постійні босі ходять, боюся, щоб не поцарапалися((
     

    Вкладення:

  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Власниці теплої підлоги і паркетної дошки чи ламінату, а раптом і інженерної дошки.
    Розрадьте, чи що. Скажіть, що за 2-4 роки воно не потріскає? Паркет на " теплотрасі" в мене розсохся. Плитку так не хочу, що прям капець. Від однієї думки холодно, а маю сподівання на інженерну дошку або тоншу паркетну.
    Продавці в магазинах і сайти виробників- однозначно за, дизайнери інстаграмні/знайомі - проти. Будь мудрий.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    в нас під ламінатом на лоджії, яка приєднана до кухні - інфрачервона плівка. Дуже зручно. Швидко нагрівається, ніде нічого не пересохло. Легкий монтаж.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не піде, є водяний підігрів (
    Але дякую за відгук про ламінат. Який брали?
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Який резон ставити підігрів під дерево? Я реально не розумію. Дерево - ізолятор, а не провідник. Буде трохи тепліше, ніж без підігріву. Мені дуже комфортно ходити босою по плитці з підігрівом. Нема ніякого брр. Влітку, якщо погода зимна, на мінімум включали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Складне питання.
    Нам всім комфортна деревяна підлога, без підігріву навіть. Ванна застелена ковриками при включеному підігріві, ібо всім холодно ( плитка тепла, але не гаряча, в кімнаті +22*).
    Стоїть питання не в тому, на скільки дерево погано проводить тепло, порівняно з плиткою, воно не пропускає до 40%, про це я в курсі, а про комфорт.
    Ну і котел влітку сумнівна радість, хоча приємна опція, коли треба гріти плитку.

    З мінусів це розійдеться, що деревяне або почне скрипіти. Що не деревяне, то стики можуть не витримати. Ну і температуру стяжки треба тримати до 27*. Ну але це теорія допустимих покриттів, окрім плитки, а як практика - хз.

    Просто паркет на фанері так собі повівся, але ним ніхто і не заморочувався, температуру обігріву спец для паркету не виставляли і тд і тп. Оскільки не знали про ті нюанси.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А розкажіть мені про плитку без підігріву. Чи хтось має у квартирі? Як в користуванні?
    Нас лякають, що "буде холодно і незатишно". Плануємо покласти плитку без підігріву в коридорі та на кухні. В санвузлах буде підігрів, у кімнатах буде ламінат.
    Квартира тепла, будинок добре утеплений та ізольований. Опалення - радіатори та електрична тепла підлога в санвузлах. Але це поки мрії. Зараз, без опалення, в стані нульового циклу у квартирі +15, в морози було +13.
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    в коридор - так, без проблем.
    в кухні залежить, яка площа, чи є батареї, чи кухня ізольована чи це кухня-вітальня, чи є балкон і які вікна?

    в мене кухня-вітальня і коридор - суцільне приміщення без дверей, могла б легко обійтись в кухонному кутку без теплої підлоги, бо там і так +25 при мінімальній Т котла,але якщо йти босому по теплій підлозі з вітальні у кухню на холодну плитку, то буде дуже відчутно
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дякую за відповідь. Кухня ізольована, є батарея.