Пластикові вікна. Де замовити?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Цитронка, 3 Жовтень 2008.

  1. Цитронка

    Цитронка New Member

    Дівчата, не знайшла підходящого розділу для цієї темки, то пишу сюди.
    Підкажіть, де замовити пластикові вікна? На що звернути увагу?
    Планувала замовити на Любінській в приміщенні "Едельвейс", але попередили, що термін встановлення 25 днів. А може й довше.
    Мені власне потрібно дверний блок на балкон у кухню.
    Хто де замовляв і який термін встановлення?
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Не можу підказати де краще всього, але хочу попередити щоб у фірмі "Болена" що на В.Великого 18 , навіть не думали замовляти. Здавалось би вікна як вікна, аля ця фірма спочатку нам дещо не поставила до комплекту вікон, потом сказали що то є додаткова опція яку треба було замовляти окремо і платно, про це вони нам в момент замовляння не говорили, а ми були впевнені що це і так входить до комплекту ( принаймні в інших фірмах так) а мова йшла про ракушку якою ззовні комплектуються балконні двері аби було за що взятись коли хочете їх ззовні закрити. Та й ще не поставили механізм захлопування, аби ті ж балконні двері просто захлопувались і не відкривались. Потім чоловік і ракушку і той механім зсам докуплям ( не в них) і доставляв.

    А взагалі більшість фірм справляються з замовленнями у термін 7-10 днів. Монтаж, демонтаж, заміри входять у вартість нових вікон. Ми собі ще на кухню замовили протимоскітну сітку...... класна штука.
    Ще зараз багато фірм пропонують 5-ти камерний профіль, але наскільки я знаю для нашого клімату і особливо наших зим 3-х камерного абсолютино достатньо. Ну кухню можна поставити енергозберігнаєчий пакет - замість 2, у віконній рамі 3 шкла.
    Варто звернути увагу на профіль ( на його білизну) і на фурнітуру - але то вже яка є на фірмі така є і про неї поки не встановиш вікон не дізнаєшься ані доброго ані поганого.
    І ще, коли прийдуть заміряти вікна - то нехай замірюють аккуратно і не роблять великих допусків. А то в нас так наміряли що могли б сміло робили вікна ще по 4-5 см ширшими і висчими. Але зробили вікна меньші трохи..... перестрахувалися мабуть щоб влізли у віконні отвори.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    замовляйте у великих виробників, тоді не пролетите з гарантією, яка може становити 3-5 років. зразу подумайте, хто буде заробляти відкоси (десь через добу, може більше, коли піна висохне). а щодо терміну - зараз гарячий сезон: похолодало, люди почали оперативно утеплятись, тому терміни розтягнуті.
    ми ставили 3 роки тому в світі комфорту (зараз вони, здається, в роздріб продають тільки через дилерів), то десь такой термін і був (трохи більше 2 тижнів)

    описаний вами пакет називається двокамерним. звичайно, тепло- і звукоізоляція в нього краща ніж в однокамерного, але його не завжди є сенс ставити. енергозберігаючий пакет - це коли в його склад входить хоч одне енергозберігаюче скло (з енергозберігаючим напиленням) та/або камера(и) наповнені інертним газом (часто газ аргон. він не отруйний, але має властивість з часом вивітрюватись). енергозберігаючим може бути і однокамерний пакет (2 скла)
     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  4. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Зараз дійсно сезон,вікна можна міняти, коли температура ззовні не нижча -5градусів.Терміни можуть коливатись від 2-х до 4-хтижнів.Профіль 3-ьох або 5-ти камерний не має значення різниця не велика( 5-7:wacko:,а останнім часом майже в одну вартість.Кращі вікна Німецькі: Rehau,Tyssen,Salamander
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Ми замовляли у фірмі Вікна Європи, вони ставлять профіль Века. Вікна стоять вже 2 роки, нарікань поки що жодних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Цитронка

    Цитронка New Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Думаю, що нам енергозберігаючий не потрібно, оскільки балкон зашклений. Та й на кухні ітак завжди тепліше, ніж в решта кімнат.

    А ще питання: є якісь розпізнавальні знаки профілю на вікні? Як переконатися, що це той самий профіль, що замовляли.:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Ну.... коли вікна привозять встановлювати то сам профіль обклеєн захисною плівкою, а на плвіці назва профілю, в мене всі вікна були суцільними надписами REHAU. А здирати плівку до встановлення фірма як би не має права, оскільки під час монтажу можливо десь там по профілю шкрябнеться і буде царапина ( а плівка в якісь мірі від того захищає). Фірми самі від того перестраховуються, тож здирати ту захисну плівку доводиться господарям.
    На рахунок відкосів - ті фірми що встановлюють вікна як правило мають пару своїх майстрів, яким при потребі можна подзвонити і домовитись про відкоси. Єдине треба попросити або коли вікна будуть знімати - встановлювати, щоб пів стіні не разгоротали.... ато ж наші вміють..... .
    В нас в квартирі відкоси чоловік сам зробив, хоча взагалі до того ніколи з таким не зтикався. Але там дійсно нема великої науки..... трошки постаратись і зробити як для себе :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Ми нещодавно встановили пластикову лоджію (довжина 6 м). Нам особливо залежало на якісно зробленій роботі, бо лоджія у нас іде через усю квартиру і через повибивані, з метою збільшення площі житла, вікна і двері з кухні і кімнати, виконує, фактично, роль стіни, яка відділяє вулицю від житлового приміщення. В зв"язку з народженням дитини довелося з особливою відповідальністю віднестися до цього елементу інтер"єру (до цього в нас була подвійна дерев"яна рама з отакенними шпаринами).
    І я просто довірилася досвіду чоловіка моєї знайомої, який вже дано працює у цій галузі. Не вникала у всі подробиці, а просто розповіла, що я хочу і на чому мені залежить.
    Лоджію встановлено. Ми усім задоволені. Термінами, ціною, якістю. Салон знаходиться на вул. Тургенєва, 35а, т. 243-43-33, 238-79-91.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Рік назад замовляли вікно, фірма Патрос (є нім. 5-тикамерний, є турецький 3-хкам. - взяли нім., бо турки халявлять, економлять матеріал). Зробили за 2 тижні. Перед тим як замовляти , обдзвонила-обійшла багато різних фірм - в цих співвідношення ціна-якість-терміни було найкращим. Знаходились вони на Тургенєва, якщо треба - напишу телефон.
     
  11. Цитронка

    Цитронка New Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Дякую за відповіді.
    Ми замовили на разі майстрів в "Світ комфорту". Повинні прийти зняти розміри.
    Які відгуки про цю фірму? Хтось там замовляв? Що чули?
    А на Тургенєва як називається фірма?
     
  12. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    в мене враження загалом непогане, але чула різні відгуки... то світ комфорту на тургенєва (коло базарчику)?
     
  13. Цитронка

    Цитронка New Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    ми замовляли на Сихові - Сихівська, 20. А на Тургенєва - то теж Світ комфорту?
     
  14. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Ми замовляли у "Салоні вікон та дверей" (Тургєнєва, 35а).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    по львову э кілька точок, де продаються їх вироби, в т.ч. і на тургенева
     
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Я замовляла собі на весь особняк в фірмі Валько на Липинського. Такі ж вже другий рік стоять на квартирі. Багато знайомих також там замовляли. Всі задоволені. Вікна виготовляються в Польщі,тому потрібно орієнтовно тиждень чекати, але по якості справді хороші.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Серпень 2009
  17. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    А у "Львіввікнопласті" хтось замовляв? Там ніби дешевше
     
  18. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Я в "Едельвейсі"-це до речі від Зубра центр,також брала вікно в кухню і мама в кімнату та на кухню.В мами склопакети всі були поцарапані та з дефектами(вони міняли) заміри погано зробили(казали майсрти що робили відкоси що це вікно скорше всього вже було готовим і вони просто більш-менш підігнали по розмірах його нам).Зарас скрипить ліва частина вікна і погано його закривати -треба сильно притискати.буду кликати хай підкручують на те і гарантія.А підоконник з вулиці привезли надбитий в двох місцях та ще так сильно що навідь приглядатись не треба було.
    Але мені здаеться що халява так не тільки в них а по всюди.так що не вгадаеш.Літом буду робити вікно у кімнаті і теж думаю куди звертатись чи до них чи кудись інакше:8:
    А хто знае якусь фірму і хто довольний залишився що ціною що якістю по виробництву жалюзів

    Якщо не помиляюсь там оплата не в гривнях і не дешевше.зато гарно говорять:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2008
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Можу порадити фірму "Артіка". Ми в них на фірму замовляли..... дуже вже багато нам треба було жалюзів... в кожен кабінет і кабінетів багато..... то і по ціні і по оперативності і по якості - жодних нарікань не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Вікна- це добре, але проблема, що фірми не ставлять підвіконня та не рівняють віконні відкоси. В когось є такі майстри?