подарунки для молодят

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем marusenechka, 1 Серпень 2010.

  1. marusenechka

    marusenechka New Member

    Не знайшла подібної теми тут, але наразі актуальним для мене є питання: що подарувати на весілля??? квартиру чи машину однозначно непотягну :sad:. Кухонне начиння, постільну білизку, дрібну і недрібну побутову техніку чи електронку? ну, в моєму випадку пара живе вже 4 роки у власній квартирі - в них все це є, та і родичі понадарують гору всякого такого.
    дарувати гроші - я категоричний противник!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :no:
    може в когось є геніальні ідеї не надто дорогого подарунка на весілля хороших друзів (в р-ні 100-150$)???
     
  2. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: подарунки для молодят

    Скоро весілля в мого рідного брата, правда я їх напряму запитала, що їм треба, щоб була пам"ятка від нас, то зійшлися на столовому сервізі. Вам можу порадити як подарунок золоті (срібні) прикраси або махрові банні халати (якщо ви близькі друзі і знаєте розміри). Зрештою, можна теж запитати, який подарунок вони б хотіли.
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    а я навпаки вважаю, що якщо ви не батьки чи бдизьки родичі то потрібно дарувати тільки гроші. сотня до сотні а молодята потім зможуть придбати те що потрібно їм, а то нерідко виходить після весілля в молодят 3 праски, 4 ковдри і 10 кавових сервізів.

    нам також сестра чоловіка дарувала столовий набір- дуже гарний і парадовий.
    От батьки чи близькі родичі можуть сміло дарувати подарунки " на згадку", але з молодятами теж треба узгодити це питання
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: подарунки для молодят

    Ми друзям на весілля дарували пароварку-попередньо узгодивши з ними, вони нам мікрохвильовку, теж питались, думаю такі речі як подарунки, обов"язково потрібно обговорювати. Та найправильніше я вважаю гроші. Їм після весілля молодята завжди знайдуть застосування.
     
  5. Відповідь: подарунки для молодят

    Я теж за гроші. Нам на весілля не подарували жодного подарунку, навіть батьки дарували гроші. До весільних грошей підзбирали ще і вже річницю весілля святкували в новій квартирі.
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: подарунки для молодят

    ого! видно файні гості у вас були;)

    на правду, не знаю чим оригінальним можна розігнатися на 100-150 у.о. (не тому що сума невелика, а тому що все достойне недешеве), хіба купувати спільний подарунок ще з кимось.
    є то є, але, можливо, захочеться нового... до прикладу - фотоапарат, торшери у спальню, путівка на відпочинок, але навіть рідному брату не ризикнула би дарувати щось таке без узгодження.



    Нам подарували і банячки, і праски, і покривала... за 7 літ все пригодилося, ніц не кажу, але я і так можу собі таке купити... а на великі покупки важче назбирати;)
     
  7. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Вчора були на весіллі-майже всі дарували гроші,і ми теж,тільки моя цьоця подарувала дуже гарний образ "Мати Годувальниця".
     
  8. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: подарунки для молодят

    І я вважаю що краще молодим дарувати гроші, скільки ходила на весілля то дарувала гроші нехай це може комусь і здаватися дуже неоригінально, але ковдру чи сервіз чи мікрохвильовку чи праску чи навіть дуже красиву картину...то можна й самим купити, а от назбирати велику суму, яку можна вкласти в наприклад в машини чи гараж чи якийсь маленький бізнес, ремонт:girl_spruce_up: чи щось інше то вже набагато важче, бо то не 100 грн, і не 1000 грн і навіть не 10 000 грн.
     
  9. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    я теж приєднуюсь до думки, що найкращий подарунок - це гроші. молода пара або купить собі за них що хоче, або відкладе на майбутнє..... коротше розпорядиться як вважатиме за потрібне :girl_smile:
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: подарунки для молодят

    а ми просили всіх, щоб дарували гроші, щоб потім мати змогу купити те, що нам потрібно
     
  11. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    І я за гроші. Коли мене запитували про подарунки, то я так і казала, що краще для нас грошики (купували квартиру, а ремонт і коло ремонту треба було за щось робити :girl_tender:)
    А гроші, до речі, можна подарувати якось оригінально. Ми таким чином друзям гроші дарували (правда скидувалися кілька пар):
    1. Поміняли суму грошей по одній гривні і подарували цілу валізу грошей!!! Дарували валізу у відкритому вигляді для "солідності". Молодятам та гостям дуже сподобалося.
    2. Подарували гроші в капусті (вирізали качан, туди поклали гроші, капусту прикрасили бантиком).
    3. Подарували гроші у банці, закатаній кришкою (як на закрутки). На банці був приклеєний папірець з оригінальним підписом.

    Я думаю, що можна придумати ще безліч цікавих варіантів. Це і гроші, і згадати є що!
     
  12. Lavrik

    Lavrik New Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Коли нас запитували,що подарувати на весілля,то ми якось соромились говорити,що гроші.А саме про них і думали.адже збирались відкривати магазин.
    Більшість дарували гроші.
    Але були й ті,хто не зрозумів натяку і дарував різне кухонне начиння,гарну постільну білизну,праску і т.д.На третій день весілля я розклала всі подарунки.Мені,як не дивно,все сподобалось.От тільки не знала,де все діти,бо ще з житлом не визначилися.Проблема вирішилася сама собою.Через чотири дні після весілля ми приїхали в Київ(весілля було в моєму селі на Чернігівщині)і батьки чоловіка вручили свій подарунок(який до цього лишався таємницею).
    Це було те,про що ми і мріяти не могли- нова двокімнатна квартира.
    От зараз нам і грошей мало,тих що надарували,щоб зробити ремонт і обставити квартиру і ще більше подарунків не завадило б,адже потрібно буквально ВСЕ.так що в нашому випадку і гроші і побутові подарунки виявилися безпрограшними варіантами.
    Та звичайно,якщо вагаєтесь,чи корисним буде подарунок,то даруйте гроші--точно не прогадаєте.хочете бути оригінальними,то купіть прикольну листівку.тільки не забудьте підписати,бо я передивляюсь свої,а половина не підписані.
     
  13. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    А я вчора своїй подрузі подарувала на весілля дуже гарну постіль. Звичайно, я в неї спитала, і ми це узгодили наперед. Але практично усі гості дарували гроші.
     
  14. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Також гризусь таким питанням! Але в мене ше складніше...Сестра моя двоюрідна виходить заміж, але в Америці (вона там живе вже 9 років), за праведлового американця. І майже по весіллю їде з його родиною сюди, відзначити подію в колі українських родичів та друзів. Я її і так випитую, і сяк, а вона саме не знає, або казати не хоче. Певне, не варто казати, шо у неї все є і купити вона може всяке ше в більшому асортименті, ніж ми тут, на Вкраїні. Сестра моя рідна - художник, вона вже намалювала картину, їй легше:) А от шо мені робити? Певне, куплю хрусталь...може її ностальгія за Родіною замучає:girl_claping:
     
  15. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    а молодят попередили ;-)?
    а то молода дружина зранку борщ би зварила з гривниками ;-)
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: подарунки для молодят

    А лапті не простіше? І вага менша.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    ось таких подарунків я найбільше боюся..бо що з тим добром потім робити.як воно мені не сподобається? я вважаю, що зараз кожен може сам собі вдповідно до свого смаку купити все. Тому гроші-то найбільш потрібне і оптимальне
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: подарунки для молодят

    от власне, та й ностальгія-ностальгією, а кришталь (такий, що з різбленням) прийшлося бабусі віддати, імхо

    я навіть з рідною сестрою маю різні самки на посуд

    колись ще на першій своїй рооті співробітниці ми з дівчатами дарували набір посуду Люмінарк, чисто білий, як базу, звичайно попередньо узгодили
     
  19. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Из неожиданных и оригинальных подарков - нам на свадьбу подарили по слитку золотому, вместо денег :)
     
  20. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    А до чого тут лапті? Вона ж з України, а не з Московщини...:naci:
    Та нє, не все так трагічно! Вони ж там, за океаном, не такі як ми, і те, шо нам за щастя, для них - пустий звук...Про той же хрусталь сестра мені озвучувала - каже :"Пригадуєш, як я була малою в Україні, в нас таке гарне всяке в серванті кришталеве стояло...а в Америці це вважається дуже дорогим і вишуканим" Так шо я це не придумала:p Ну скажіть, якій свідомій виходящій заміж українській дівчонці захочеться хрусталя в подарунок на весілля? :crazy:
    Наприклад, знаєте такі гаманці (їх продають від Краківського ну і до окраїн) -шкіряні, великі і малі, але обов’язково з логотипом якогось відомого модельєра типу Діор чи Шанель? Я їх вже котрий раз купую і відправляю на Америку для численних подарунків, бо там підробок нема і всі відповідно сприймають таку вєщ за оригінал. Так шо...шо не край, то обичАй !:girl_smile: