Попередній тур конкурсу "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Ума, 31 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Усі на конкурс! Якщо Ви вже довгий час спілкуєтесь у колі Дівочих посиденьок, то можете стати учасником конкурсу на кращу Посиділочку форуму!

    Спочатку обираємо учасників конкурсу, а тоді з 12 відібраних учасників методом голосування обираємо «Пані Дівочі посиденьки 2009!». Критерії вибору кандидатів прості – це не 90-60-90, це внутрішній світ кандидата, який кожен мав нагоду відчути у віртуальному спілкуванні – це відкритість і щирість, простота і легкість у спілкуванні, почуття гумору і файний смак, власна непохитна точка зору і вміння знаходити компроміси у гарячих дискусіях - це може бути кожен з нас, якщо відповідатиме умовам конкурсу. А умови прості:

    - Відбір учасників триватиме один місяць з 01 червня по 30 червня 2009.
    - Протягом місяця кожен Учасник, який має статус Senior Member може один раз запропонувати трійку кращих, на його думку, Кандидатур і бажано коротко обґрунтувати свій вибір.
    - Кандидатурою може бути Учасник Посиденьок, який має статус Senior Member і має не менше 300 дописів.
    - По закінченню терміну відбору Учасників для конкурсу, Адміністрація форуму обирає 12 Претендентів, які саме й візьмуть участь у остаточному конкурсі «Пані Дівочі Посиденьки 2009!» (про дати проведення остаточного конкурсу буде повідомлено згодом)
    - Претенденти до конкурсу зобов’язані надати фото для конкурсу, інакше Адміністрація знімає їх з участі в конкурсі і замінює іншими кандидатами.
    - До участі у конкурсі також приймається самовисування форумчанок. Фото присилати на поштову скриньку: missposydenky2009@gmail.com
    - Члени Адміністрації (адміністратор, модератори і супер-модератори) приймати участь у конкурсі не мають права. Список осіб можна переглянути тут
    -Після таємного голосування з 12-ти претенденток одна стане Пані Дівочі Посиденьки 2009! І отримає статус «Пані 2009» (тимчасово), а також в подарунок фірмове горнятко Львівського форуму.
    - Формування 12-ки головних претендентів на право звання "Пані Дівочі посиденьки 2009!" відбуватиметься таким чином: Спочатку набираються дівчата, які самовисунулися на конкурс, а решту докомплектовується тими дівчатами, які набрали найбільшу кількість пропозицій на висування у цій гілці і відповідають умовам конкурсу.


    Адміністрація форуму просить сприймати конкрус радше як забаву, і в результаті чиїхось перемог чи програшів не ображатися і не ділитися на групи чи табори!

    І останнє, у цій гілці можна постити ЛИШЕ трійку претендентів і КОРОТКЕ обгрунтування свого вибору, усі дописи, які не стосуються теми, видаляються. Обговорення теми в додатковій гілці.
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    так то я зрозуміла, що то треба тут висувати кандидаток.

    1. KATI - за неймовірно гармонійний образ блондиночки з надзвичайними очками і мамусі такого симпатичного хлопчика.
    2. Уляночка - за те що найсвітліша, наймиліша , найкраща мамуся, коліжанка, і просто дуже сильна ЛЮДИНА з великої букви Л.
    3. Зануда - за те що є файнючою. має шикарну стрижку і колір волося. а ще файне почуття гумору. і суперові фотки!
     
    • Подобається Подобається x 26
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Так я вже пів години парюсь над кандидатами, одні є модераторами, інших Кася вже вибрала... я тут ше не дуже давно, фотографії не всіх бачила, буду обирати тільки по частоті спілкування і пересікання з форумчанками, отже:
    Галичанка - я думаю питання чому ні в кого не виникне, надзвичайно позитивна людина :girl_smile:;
    Siania - дуже гарна дівчинка :girl_smile: ;
    Zlju4ka - подобаються мені дописи :girl_smile
     
    • Подобається Подобається x 26
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    1. Галичанка - за волю і неоціненну допомогу іншим.
    2. Бора (вибачайте, що не за правилами, але, на мою думку, такого поєднання краси і розуму не знайдеш)
     
    • Подобається Подобається x 25
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Ну я нікого нічим не здивую....
    1. Моє сонечко, яке худає...Nadijka - щира, безпосередня, дотепна, з почуттям гумору...людина, у якої все вийде!!!!!!!!
    2.kati - колір волосся і наяваність накладних нігтиків не заважає бути цій людині розумною, цілеспрямованою, людиною, яка вміє відстоювати свою точку зору і не змінювати її, залежно від ситуації...люблю таких людей!!
    3. оскільки Кася не може претендувати на це звання, пишу Zlju4ka - найпалкіша футбольна вболівальниця на ДП!!!!!!!!

    Всі такі скромні - ніхто самовисуванням не займається................
     
    Останнє редагування модератором: 1 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 26
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Ось мої кандидатури:
    1. Хельга - дуже гарна молода мама:girl_spruce_up:
    2. Лідочка - дуже мила, цікава, шкода що останнім часом не з"являється:girl_sad:
    3. Zlju4ka - дуже позитивна:girl_crazy::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 22
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Ну і я свої 5 копійок вставлю:
    1. Sіanіa - енергійна і життєрадісна, гарненька:girl_spruce_up:
    2. Софія-Соня - з гарним почуттям гумору, і файна господиня:girl_smile:
    3. kati - просто симпатична молода мама:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 23
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    1 - Карапуз - завжди доглянута, позитивна:)
    2 - Галичанка - дуже добра людина
    3 - Мамату - дуже мила:)
     
    • Подобається Подобається x 23
  9. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    1 - Уляночка - дуже добра, мила, хороша
    2 - Каті - красуня
    3,4 - Зануда+Карапуз - ну не уявляю їх окремо, вони як одне ціле, руденькі сонечка
     
    • Подобається Подобається x 28
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    1-Уляночка - особисто з нею не знайома,але на фотографіях дуже мила,симпатична і синулька симпатяга
    2-Зорянівонька-симпатична,цікава дівчинка.Так як дітки в нас однакового віку-завжди цікаво почитати про досягнення її синочка,часто випереджає мене з запитаннями,чим економить мені час :girl_smile:
    3-Inka Blond - гарнюня блондиночка,яка зробила великий внесок в гілку про весілля
     
    • Подобається Подобається x 21
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    1. Уляночка-надзвичайно позитивна, щира, весела, розумна красива і просто чудова мама !
    2. Kitka- гумористка-пріколістка, мені дуже подобаються її дописи! Ну і на додачу до веселої натури справжня Жінка!
    3.Злючка! Я її просто дуже люблю!
     
    • Подобається Подобається x 28
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Люди, але то тяжко вибирати:dance:. Але є три особи, котрі мені чомусь "запали" ще до моєї реєстрації на ДП. Отже:
    1. kati - ну не знаю, що писати:girl_in_dreams:, все при ній, короче, улюблена блондинка :girl_in_love:(це, доречі, дуже високий комплімент як від брюнетки:girl_cool:).
    2. Уляночка - пухнасте кошеня, але з кіхтиками:girl_wink:.
    3. Софія-Соня - оскільки ми однієї вікової категорії, то часто з одного й того ж сміємося:girl_haha:. Цікаво, легко і весело з нею.
     
    • Подобається Подобається x 26
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Я, знаєте, давно не спілкувалася на посиденьках і тільки нещодавно повернулася, але назву тих осіб, ще зі старої гвардії, яких пам"ятаю і які є активними і відповідають умовам конкурсу:

    1. Хельга - дуже вже мене вразила її природня краса, жіночість. Просунута мама і цікава особа в спілкуванні
    2. Карапуз - колись як вперше побачила її очі і посмішку, то зрозуміла, що то просто дуже добра і щира людина, файна мама, приваблива жінка. От мені б хотілось бути внутрішньо подібною на неї (зовнішньо аж ніяк не вийде, на жаль).
    3. Маруся-мама - я ніколи не бачила на фото Марусі, але по дописах, то вона дуже відкрита особа з багатим досвідом, без намагання показати себе кращою, ніж є насправді. І четверо дітей - то моя мрія, тому Маруся, то переді мною, як прапор, щоб не зупинятися на одному :)
    (Оля - теж мама 4-х синів, і є прикладом для мене, але з тих пір як я є тут, то я не бачила її)
     
    • Подобається Подобається x 35
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Карапуз - ну бо так! :girl_crazy: :girl_in_love:

    Маруся-мама - то є моя симпатія, дуже вболіваю за неї, за її життєві перипетії, і саме її дописи на ЛФ читала, як захоплюючі оповідання, коли тільки зареєструвалась.

    Хельга - надзвичайно красива, стильна і цікава. :girl_in_dreams: (крім того, я дуже люблю Ужгород :girl_curtsey:)
     
    • Подобається Подобається x 30
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Я також за:
    1. Марую-маму. В її дописах водночас і простота, і життєва мудрість. А жартівливий стиль - просто настрій піднімається :).
    2. Галичанку. На гілочці для плануючих мам, в релігійних посиденьках, вона всіх дуже підтримує морально.
    3. Мені подобається і Злючка, і Софія-Соня, і Уляночка, і багато інших форумлянок. Тому з третім варіантом просто не можу визначитись.
     
    • Подобається Подобається x 20
  16. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    Вибирати завжди нелегко, а серед такої кількості розумно-кмітливих, жартівливо-дотепних мамусь ще важче.....
    1.Zoryanazirka - це перша людина на форумі (ще коли ДП не було, а це був Львівський форум, за яким я дуже сумувала, будучи в декреті, не маючи доступу до Інтернету),з якою я була знайома з курсів для вагітних і яка є автором однієї з найстарших гілочок на ДП "для мамусь і татусів":)
    2.Kati - це одна з найгарніших матусь, за дописами якої слідкує багато форумчанок і взагалі симпатична мені персона:)
    3.Галичанка - не можу не віддати належне цій людині, яка так багато робить для інших.Хоч ми не знайомі особисто, але це ЛЮДИНА з великої букви і Бог почує всі ці молитви, які вимолюються всіма форумчанками:)

    Я б ще додала кілька персон, але просили тільки трьох, тому зупиняюсь:)
     
    • Подобається Подобається x 25
  17. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    от і мої кандитатки, я на 100% згодна з авторами, тому вирішила нових причин не вказувати.
     
    • Подобається Подобається x 15
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Попередній тур конкурсу "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    1.
    - навіть задовго до того, як зареєструвалась

    2.
    - не можу навіть розділити

    3. odree - подобаються доречні дописи

    ні з ким не знайома особисто - але, думаю, якраз це і добре, адже обираємо "Пані Дівочі посиденьки" - особу, враження про яку склалося виключно з форуму
     
    • Подобається Подобається x 18
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Попередній тур конкурсу "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    так. дівчатонька. пишемо чітко 1 особу на кожну позицію.
    обгрунтування ОБОВЯЗКОВЕ! модератори участі не приймають. читаємо правила.

    написав: злосний модератор я.:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 14
  20. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Попередній конкурс "Пані Дівочі Посиденьки 2009!"

    ... багато хороших і дотепних людей "живе" на цьому форумі. Шкода що не можна за супер модераторів вболівати. Тому свої голоси віддаю за:
    1.Галичанку - бо випромінює доброту не лише в дописах але й в житті
    2.ГаЛоЧкА - за золоті руки, чуйніть і просто за те що вона хороша людина.
    3.Nadijka -дуже приємна і мила форумляночка (перша з якою я познайомилась особисто)
     
    • Подобається Подобається x 21
Статус теми:
Закрита.