Порадьте хорошого ортопеда

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kozochka, 16 Вересень 2010.

  1. kozochka

    kozochka Member

    Дівчатка порадьте хорошого ортопеда або хірурга. Маю проблеми з дитиною. Дитині 3 рочки. З народження має вроджену ваду обох мізінців на ручках. Неповністю розгинаються пальчики. Може хтось стикався з таким?
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Лікаря не пораджу, дам універсальну пораду:
    Ось тут чітко написано.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    і я сюди залізу,пошук мені не дуже допоміг....Стара інформація...Дівчата порадьте лікаря, який міг би правильно визначити полоскостопість і призначити якесь правильне лікування, дитині 12 років, носить супінатори призначені лікарем, регулярно змінюємо на нові (щоб не були деформовані) але ноги всеодно болять при ходьбі.
     
  4. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Попик Євген Іванович, приймає в поліклініці на Орлика вівторок 13:00-15:00...... оперує діток на Орлика.
     
  5. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Чула, що в охмадитя є хороший ортопед заввідділення. Може хтось знає як до неї попасти. Дякую
     
  6. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Гачкевич Галина Олександрівна на Орлика.
     
  7. DiZett

    DiZett New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    В Охматдиті завідувач відділенні мужчина, він же ж і начмед - відділення знаходиться у Брюховичах. звати Юрій Васильвич Рябчук, шукати в адміністрації. Телефон не памятаю - в довідці гляньте. Раджу всім, хороший дядько, знає що робить, лишні діагнози заради бабок не ставить.
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Щуровський в Чорнобильській
     
  9. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Дівчата, Help!!! Може хтось знає ортопеда з Орлика, Цапок Анатолій. Хочу почути ваші враження про нього, дуже-дуже треба.
     
  10. pipe

    pipe New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Попик Є.І.
     
  11. Nadia Lviv

    Nadia Lviv New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    В Охматдиті - зав.відділенням Юрій Васильович. Він приймає у їхньому відділенні у Брюховичах. Не пожалієте!!!! У моєї, на той час 2-хмісячної доні були проблеми..... Він нас вилікував)))
     
  12. Olya Kucheryava

    Olya Kucheryava New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    раджу звернутись до ортопедичної фірми на вул Гайворонського, 27 вони виготовляють устілки за гіпсовим зліпком Вашої ноги - такий варіант враховує всі недоліки стопи.
     
  13. Dybljanugirl

    Dybljanugirl New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Попик Євген Іванович -хороший спеціаліст з досвідом. В донечки була дисплазія кульшового суглобу правої ніжки - саме він нас вилікував, в Охмадиті сказали що дисплазії немає, прізвище лікаря не памятаю, сказав прийти в пів рочку а ми до того часу вже були здоровенькі, а дисплазія таки була, нам про це неонатолог ще в пологовому сказала що є підозра і УЗД суглобів підтвердило.
    Дуже вдячна Попику Є.І.
     
  14. lizarda

    lizarda New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    хто має координати ортопеда Попика (№ моб.тел.), напишіть будь-ласка в ПП. дякую.
     
  15. ilko

    ilko New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    і мені, будь-ласка, дайте контакти лікаря Попика! Дякую!
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Контактів не маю, він приймає щодня до 15.00,завжди дуже велика черга. Але будьте готові, що іноді буває трохи різкуватим, такий своєрідний дідуньо :)
     
  17. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Будь ласка хто має телефон ортопеда-травматолога Олександра Щуровського. Дуже потрібно. Дякую.
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    От шо таке гени і з чим іх ідять :)
    Мій свекор і молодший чоловіків бра т ходять, як ведмедики. На перший погляд - нічого особливого, але стопу одніеі ноги вони завертають досередини. Особливо це помітно на слідах( снігових наприклад)
    Якщо малий босий, то просто помітно, що одна ніжка досередини кривить, а як взутий, то аж зачіпае литку іншоі ноги, що мнеі дуже не подобаеться. От думаю, чи варто комусь то показувати, та й кому в Стрию то покажиш, але, можливо, масажики поробити якісь. Якщо зрівняти стопи і ніжки лежачи, то ніякого дефекту своім оком я не бачу.
    Сподіваюсь, темперамент запальний чоловічоі лініі мого мужа не передався
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Краще показатися лікарю, і носити ортопедичне взуття, яке фіксує ногу і не дає ставити ногу як будь.
     
  20. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хорошого ортопеда

    Показатись обов'язково. За описом у вас подібне до моєї знайомої, то вони і на гріття парафіном ходять і масажі роблять + ортоп. взуття. У нас також плоскостопість (спадкова), то нам назначили масажі і взуття. Гени генами, але запускати таке не варто
     
    • Креативно Креативно x 1