Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Усі ми прагнемо комфорту :), тож рано чи пізно ми задумуємось про покупку посудомийної машинки. Однак відразу виникає низка питань, які хотілось би обговорити в даній темі:
    - чи задоволені люди своїми посудомийками?
    - чи добре вони відмивають бруд?
    - які посудомийки кращі?
    Бажаючим поговорити про місце їх продажу варто звернутися в гілку реклама.

    P.S. При обговоренні хотілось би, щоб дописувачі по можливості вказували модель своєї машинки.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Лютий 2011
  2. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    классно, але задорого :)
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    так вже є тема про посудомийки.....пошукайте через пошук..
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Дозволю собі продовжити цю тему,бо пошук привів мене в гілку "Побутова техніка" і там ,аж 5 дописів :girl_in_dreams: було про посудомийні машини.А також, перелопативши усю гілку про миючі засоби,знайшла декілька дописів,що стосувались засобів для використання у цих машинах.
    Тому тут ,ми зможем обговорити усе,що стосується цих чудових помічниць на кухні :girl_smile:.
    Сьогодні ,я стала власницею ,ось такого чуда ,яке має назву Kaizer S 60 I 71 XL :girl_claping:.
    [​IMG].
    І вже, маю запитання,якими миючими засобами ви користуєтесь ? Чоловік купив Калгоніт,а я вичитала тут у нас,що краще Somat :girl_in_dreams: .
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    в свекрухи використовують здається і те, і те. як коли. Такі "пігулочки" розміром в пів сірникової коробочки.

    основне, що я зрозуміла для себе - це правильно розкласти посуд, інакше можуть бути ляпсуси з невідмитим посудом.
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    А я знайшла таку статтю:

     
  7. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Саме так.

    Ті, хто кажуть, що посудомийка не миє, просто не вміють розкласти посуд.

    Моя миє білий посуд (горнята, тарілки, столові прибори) в дев’яти літрах півгодини. Це посуд за весь день. Якщо варю, то півтори години миє в 22 літрах і кастрюлі з сковорідками.

    Використовую Сомат. Electrolux INTUITION ESF63020X

    [​IMG]
     
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ооооо, дівчата, та вам у вихвалялки!
    /- сказала Тутука, втираючи скупу сльозу пошураними мочакою та плином руками/
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    В нас вбудована посудомийка Smeg, миє супер, незнаю що я би без неї робила. Як мило використовую Somat в порошку. До того в нас була маленька Electrolux, так ми і туди запихали гору посуду і мило супер.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    я перейшла на таблетки domol - не памятаю як по ціні вони, але миють добре. В ДЦ є вся серія для миття
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Слухайте, а якщо дуже відверто то на початках ніби добре мила, а тепер перед кожним миттям я або споліскую посуд, або витираю серветками і кладу в посудомийку. Якщо хоч десь попадеться кава то вона так і залишиться МІЦНО засохнувши всюди куди попаде при змиванні! не розумію в чому проблема...
    у когось таке було?
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Засихає певне тому, що використовуєте програму з сушінням.

    А погано мити також може тому, що тверда вода і забиті каменем отвори - вода недостатньо "поливає" посуд.
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    взагалі в ідеалі рекомендують посуд перед закладанням в посудомийку споліскувати.
    Ну і якщо машинка стоїть напівзавантажена і довго чекає "свого часу", тобто коли врешті дозбирається посуд і її запустять, то посуд може і засохнути
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    У мене посудомийка Bosh, я задоволена. Для себе найшла найоптимальнішй варіант, це серія domol в порошку,і економно, і миє добре:girl_curtsey:.
     
  15. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ви мене втішили :girl_curtsey: надоїло слухати від коханого запитання: " нащо я тобі купив посудомийку?" Я завжди споліскую, каву змиваю обов'язково. Відпадає потреба у попередньому замочувані, бо машинку запускаю раз на два дні і відповідно все присохло б "намертво" тай могло б запліснявіти.
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    в мене всі програми з сушінням...

    о! моя совість спокійна..

    ще якийсь період дуже забруднена машинка стала то купили спеціальну хімку, яку в баночці ставилося в машинку і порожньою включали - стала як нова.

    І ще мене мучить питання - на посуді залишається ж хімка після рідини для полоскання, наскільки вона шкідлива? :sad: а без неї результат миття буде поганий

    А ще довший час я не читала інструкцію до своєї машинки, і помилково клала таблетку не в кошик з ложками, а в відділення для порошку...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Я колись була дуже мудра дурна і все мила руками а тепер я зробилась дуже запрацьована і складаю завжди гірочку начиня а потім все гарно закладаю в посудомийку. Ви не повірите - сварки через брудний посуд припинили своє існування. І чого я така дурна була до того?:girl_in_dreams:

    Користуюсь такими пакетиками від фірми Cascade які вміщають в себе порошок і рідке мило. Відмиває все просто чудово. Плюс економія мого часу, руць і нервів.:girl_claping::girl_claping::girl_claping:

    В мене не залишається нічого. А може є можливість включити додаткове полоскання?
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Моя миє шикарно! і я така лінива, що якщо щось зле поклала і вона не відмила, то я заставлю її мити ще раз :) Ну, ще раз банячок півторагодини помиється, мені то шо?

    зле відмиває тільки моє біле горнятко з під чаю... я правда той чай там квашу цілий день, потім сполоснувши горня знову квашу новий чай (заварковий, не в пакетиках) і потім то горня не відмивається, то раз в тиждень я його руцями мию :)

    Карапузику, вітаю Вас з покупкою! Ви собі ще не уявляєте яке то щастя для жінки!!! Одразу навчіть дітей і чоловіка брудний посуд складати до машинки. Бо я щось не навчила. То спочатку чоловік завалить мені весь умивальник, потім все місце біля умивальника, а потім я з пів годинито все розбираю - що в смітник, що в машинку і тп... а так би клав одразу куди треба!!! забилам би!

    Я серветками не витираю посуд і не споліскую, бо на день мінімум раз маю миття (в мене велика на 12 комплектів). Ну, але всякі залишки їди, то скидаю в смітник,звичайно і каву зливаю.

    Користуюсь переважно соматом і не в таблетках, а в порошках. Ті таблетки, вже в перші 20хв. розчиняються в воді і під кінець коли полоскання, сушка вже ніякої потрібної хімії не має. Але таблетки все маю на всякий пожежний випадок

    Розхід в мене такий. Сіль приблизно 1,5кг на 2міс, Ополіскувач 1л на рік! ну і порошок - 1кг на 1-1,5міс.
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Посудумойку Бош маю вже більше двох років. От як поженились то відправила зразу чоловіка по неї. Миє добре,але як пише Ольга були пару випадків сліди кави чи ще чогось,але мабуть воно присохло. Якщо не відмиє то мию її з другою партією посуди. Я теж лінива як Ума)
    Але без посудомойки вже не уявляю кухні. Засоби використовувала раніше таблетки Калгоніт,а тепер беру порошок цієї ж фірми 1 кг до 2-х місяців. Ополіскувач на рік то точно і сіль засипаю по потребі.
    Але посуду туди крім мене нема кому скласти. Хоч чоловік каже я стала ліньтяйка з нею...але без неї було б гірше)))
    Коротше:кльова штука
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    То ней стає мити посуд руками, я не проти. А як не хоче мити то ней не виступає.:girl_cool: