Преса: яку газету вибрати?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Lithium, 18 Березень 2010.

?

Я купую друковану газету

  1. на м'якому папері

    29,6%
  2. на дуже м'якому

    0 голосів
    0,0%
  3. Волію правдивий туалетний папір

    70,4%
  1. Lithium

    Lithium Active Member

    Зараз стільки газет на ринку, а ж очі розбігаються не знаєш яку взяти.Бо попри журнали треба ще щось почитати, часом буває цінна інформація. Раніше читала Експрес, але останнім часом зовсім нема що читати, а про ВЗ взагалі мовчу. Найчастіше купляю Факти, чи газету По - Українськи. А що читають наші шановні форумлянки, яка газета на Вашу думку пише правдиво про наше життя.??
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Я зовсім не читаю паперових газет. Тільки інтернет.
     
  3. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    як з'явився в мене постійний доступ до інтернету, я забула про газети і журнали
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Купляю експрес заради програми передач , а читати рідко коли встигаю, в основному новини в неті дивлюсь!
     
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    В неті купа сайтів з програмами передач, користуватись вигідніше, ніж паперовою :)
     
  6. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    А ось люблю, почитати відчути шелест паперу, запах фарби, трохи мозги відпочинуть від копма та й він від мене тоже.
     
  7. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Колись дуже любила Експрес почитати а тепер тільки інтернет та новини на ТБ. На мою думку газети львівські пасуть задніх бо просто не ма там що читати....деградація!
     
  8. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    100 %. Таке враження, що газети для пенсіонерів: одні плітки + рецепти для кухні і для здоров"я. жах! а потім наші бабульки того начитаються і дають нам "екпресівськи" поради, бо "то в газеті написано" :girl_haha:
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Але проблем з туалетним папером нема. То навіщо :cesored: мучити?
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Так то воно так, але все одно приємніше, лежиш на ліжечку, дивишся тв, вишиваєш, а тут ще тре бігти до компа щоб щось знайти. тим більше батьки однозначно не сприймуть тв програми. а поки ми таки з ними!
     
  11. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Ну вибачте мені це вже якась деградація, ми стали у всьому залежні від нету.
     
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    це не деградація - це прогрес.
    а якщо про залежність - то яка різниця від чого: газет чи інтернету?
     
  13. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    програму передач теж можна знайти в інтернеті )
     
  14. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Ви пропустили:girl_wink:
    і щоб не офтопити, купляю "День", інколи "Дзеркало тижня", решта - в неті. а от бабця виключно "Високий замок" читає:girl_cool:
    +також люблю програму передач в друкованому варіанті - якось там по-домашньому:girl_in_dreams:
     
  15. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Я звичайно проти прогресу не попру, але люди задумайтеся до чого ми котимося. Раніше щоб знайти якусь інформацію треба було побігати по бібліотеках, полистати гору книг, подумати над тим всім, а зараз треба реферат мишкою клац будь-ласка, далі собі бавишся, ніяких зусиль. Праця з мавпи зробила людину, треба над цим задуматись.
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Ви дещо перебільшуєте. І раніше були ті, хто не писали самі реферат, і ті хто здобували оцінку власними зусиллями. Так і зараз.
    А газети... Читаю Дзеркало тижня, Компаньйон, Інвестгазету.
     
  17. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Я не кажу що всі, але переважна більшість.
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    а тепер людина переробляє ліс на газети...
    читаю новини в інтернеті, а родичі виключно Експрес, ВЗ, ну і Спортивку - то святе
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Я читаю Дзеркало тижня, деколи Кореспондент, колись любила Новинар, але його вже нема..
     
  20. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Ну давайте вже не будемо так глобально розсуждати, бо про проблеми довкілля я можу професійну темку завести. Тут говориться про те що люди більшість часу проводять за компами, в телевізорах, а це має свій негативний вплив.

    ---------- Додано в 07:12 ---------- Попередній допис був написаний в 07:11 ----------

    Кореспондент тоже клас є що почитати.