Про "книги" з рецептами

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 14 Вересень 2009.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Куди ви складаєте рецепти?
    Хочеться щось придумати, щоб своє, тобто ті рецепти, які цікаві.
    Раніше просто друкувала з нету, але воно валяєтяся і губиться, думаю кудись би запихати то все.
    закордоном бачила в скриньки папірячки складають, але воно не дуже зручно.
    розказуйте в кого як :)
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    в мене так само, купа листків з нету видрукуваних. спершу - зшивала на біндері. тепер не маю доступу - то сортую по файлах, випічка і не випічка... руки не доходять дати тому лад. жодна комп'ютерна програма - не прижилася.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    в моєї бабці купу готових книжок, які мені ні разу не допомгли... ну як вам назва книги "практична кухня", а там торт, на який треба 50 яєць, або страви, з перепелиних яєць, креветок тощо.... це, звичайно смачно має бути, але не в період кризи і не для початківця)))
    тому я завела собі блокнотик, де записую почуті швидкі і смачні рецепти
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    У мене є книжка, куди я записую рецепти. Спочатку знаходжу щось цікаве в неті або в кулінарних книгах, пробую приготувати, потім даємо оцінку (цікавлюся думкою гостей, але найважливіше, чи це сподобалося мені і моєму чоловікові) а вже тоді записую чи не записую в книгу
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Так само як бурулька, знаходжу рецепти, випробовую, а вже тоді записую в свою кулінарну книгу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    тоже подумую як впорядкувати ту купу роздруківок... переписувати мені лінь, на паперчиках все мажеться і губиться... в папку складати - а потім та здорова папка А4 пів шафи кухонної займе... Мабуть треба всетаки писати... а хто де книгу купляв скажіть? бо в зошит не хочу писати...
     
  7. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    В мене для цього є дві програмки, з вже готовими рецептами, і туди можна також додавати свої. :girl_smile:Вписуєш в готові графи інгрідієнти, процес приготування, можна навіть давати оцінку і прикріпляти фото! Є гарне меню для пошуку: за оцінкою, за інгрідієнтами...та ін. тобто я завше орієнтуюся де що в мене "лежить".:girl_curtsey:
    Це для готових рецептів, а не готові - завжди дивлюся в інеті, на сайтах де всьо пошагово проілюстровано. Мені дуууже допомагає. Хоча за випічку ще не бралася. страшно продукти переводити:girl_cool:
    а для душі потім мрію оформити шось в стилі скрапу: може для донечки))) щоб вчилася готувати, чи на подарунок подрузі. але то в "хотунчики"
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Мені колись подарували "Книга для запису кулінарних рецептів".Дуже зручна річ.Там все по розділам.Спочатку записую на листок,або друкую з нету.а потім переписую у відповідний розділ книги.Все посортовано і акуратненько виходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    А я маю здоровенний блокнот, зробила собі в видавництві, з чистими сторінками, куди переписую, а деколи вклеюю чи степлером прибиваю роздруківки з рецептами :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    В мене також є Книга для рецептів, туди я записую рецепти які мені сподобались (маю на увазі ті що пробівала і в когось переписала). Також маю окремі папки на випічку, супи, другі страви, салати, але треба все перебрати, бо є такі що напевно ніколи не буду готувати. Ще копіювала з інету рецепти і зберігала в окремій папці, але все викинула, бо ніколи руки не доходять до них.
    Мені дуже сподобалась ідея Bride, треба буде і собі щось таке попробувати і складати тільки перевірені рецепти.
    Ще не можу натішитися купила собі книгу "Кулінарні рецепти сестри Ольги", вже по трохи пробую рецепти. Книжка подобається тим, що рецепти пристосовані до нашої (західної) кухні, гарні і не дуже складні страви, може комусь і відомі. Рекомендую, особливо знадобиться починаючим, молодим господиням, дуже гарно все розписано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Так як в мене завжди бракує часу, то переписувати нема коли, і тому я рецепти вклеюю в свій кулінарний блокнот А4.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Маю програмку куди записую все цікаве і в потрібний час роздруковою рецепт.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    А я маю блокнот ще з шкільних років. Але там чистих сторінок відсотків 70:girl_haha:, бо я в нього майже нічого не записую, а вкладаю ті маленькі папірчики з переписами, огризочки.... Там інколи навіть не пише, що то взагалі є, тільки інгредієнти і від кого воно. Тому я, коли печу щось, то шукаю рецепт по зовнішньому вигляду того папірця. Недавно (рік тому) купила собі новий блокнот, думала, перепишу ту всю макулатуру. Ага,.... три переписи гарно занотувала і на тому всьо:girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    а в мене вже 2 книгу рецертів розпочато. переписую мало, частіше приклеюю....
    майже усі рецепти з фото - зручно і красиво.
    плюс на компі маю папочку-складанку з рецептами за розділами і ел-книгами. важить зо 3 Гб=)))
     
  15. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    у мене все в електронному вигляді - папірців якось не з`являється, звичка писати на папері майже атрофована :))) маю програмку CookNotes, туди помаленьку переношу весь той раскардаш, який збираю по мережі. звичайно, сортую. крім звичайних категорій є розділ "Єврейська кухня" і розділ рецептів від одної конкретної панянки, яка вічно шось таке придумає... не хочу щоб воно губилося між іншими. там ще є можливість виставляти оцінку і ставити значку типу "треба спробувати" і сортування за тими значками.
    паперових є кілька книг, з яких реально користуюся лише одною - стара естонська, Ида Сави "Булочки, пирожки, пирожные".
     
  16. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Може хтось звернув увагу на метод написання рецептів в серіалі "Відчайдушні домогосподарки" - там на невеличких типу картонних листочках по одному рецепту і все зберігається в гарненькій коробці, чи скринці. Потрібний рецепт витяґнула, скористалась і поставила на місце, все чисто і акуратно. Бо мої кулінарні книги після моїх кулінарних подвигів з часом втрачають нормальний вигляд. А картка, якщо вимажеться її можна замінити іншою, а не переписувати цілий зошит. Ото в мене такий хотунчик - гарна скринька з акуратно складеними, посортованими рецептами.
    Щодо рецептів в електронному вигляді, то це класно, але якось мені душа більше лежить до написаних моєю рукою.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Єсть такоє ліцо. В Америці це дуже розповсюджений спосіб зберігати переписи. Тут навіть в магазинах можна купити коробочки дуже гарні для таких он речей. Я думала купити на приз, але потім побоялась що мене не зрозуміють.
     
  18. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Замордувалася зі своїми папірцями. Хочеться якось впорядкувати рецепти, але так, щоб доступ до них мати з любого комп*ютера. Може хтось щось новеньке підкаже?
     
  19. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    А я люблю читати рецепт з листка, тому у мене ціла купа окремих листочків запханих у один зошит. Буває, що той зошит падає, все розлітається по кухні і тоді я сідаю на підлогу, збираю по-листочку і заодно перечитую всі рецепти наново. :girl_haha: проте необхідний рецепт занходжу швидко, оскільки памятаю як виглядає листочок на якому він записаний. Загалом теж шукаю, щось таке де можна зберігати рецепти. Ідея зі скринькою мені дуже сподобалась. Тепер буде нова проблема - знайти якусь незвичайну скриньку :girl_in_dreams:
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    будь-який документ можна скинути собі на пошту, або ще є така річ, як Google Docs, звідти вже можна буде дістати ваші рецепти на будь-якому комп"ютері, де є інтернет.