Прогулянка в Краків

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем mamaMari, 21 Вересень 2011.

  1. mamaMari

    mamaMari New Member

    Плануємо з чоловіком поїздку зі Львова до Кракова . Виїзд зі Львова у п'ятницю 23,09,2011 о 15 год дня, прибуття в 24,00 приблизно у Краків, переночувати в готелі,24,09,2011 до 16-17 год у Кракові і повернення до Львова. Їдемо машиною, є 2 вільні місця.:girl_bye:
    Якщо хтось має бажання приєднатися, пишіть в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2011
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків (пт 23,09 по сб 24,09)

    І я від цього міста отримала море позитиву! Були там чотири дні, і то не вдалося обійти те, що планувала - місто в яке хочеться повернутись....

    Обовязково варто відвідати:
    1. Королівська дорога від оборонної споруди Барбакану по вул. Флоріанськіій через Ринкову площу і аж до Вавельського замку. На Ринковій площі варто подивитись Сукенніце торгові ряди, зараз продають сувеніри, де з одного боку над входом висить ніж, яким в середньовіччя брили злодіїв. Маріацький костел - з центрального входу вхід безкоштовний, для тих хто зайшов помолитись, для екскурсій - вхід справа, але платний. Біля цього входу варто пошукати металевий ошийник на ланцюгу, на який садили злочинців - він на такому рівні, що злочинець не міг ні стояти рівно, ні сидіти. За легендою костел будували дві ворогуючі краківські родини, тому башти різної висоти, щоб обєднати зусилля, одружили своїх дітей.
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Барбакан
    [​IMG]
    2. Вавельський замок -цілий комплекс, з якого варто оглянути - Катедральний собор Вацлава і Станіслава - костел діючий, зранку і в неділю там є служба, тому краще цей час не йти, щоб добре все подивитись і нікому не заважати.
    Добре взяти аудіогіда, бо самому можна заблудитись - а з гідом піднімаєшся на дзвіницю до веееличезного дзвона, з дзвіниці відкривається чудесний вид на Краків. В нижньому рівні костелу погребальня польських королів та відомих діячів і останнього президента, який трагічно загинув. В екскурсію входить відвідання музею Папи Римського.
    Цікаве - над входом в катедральний костел на ланцюгах виять кості мамонта - за легендою приносять місту процвітання, коли вону впадуть, місто чекає занепад, тому кістки надійно підвісили на ланцюг.
    В понеділок - квитки безкоштовні, але їх все одно треба отримати в касі, зранку вже є черга, тому щоб нормально все оглянути, краще заплатити і йти в інший день.
    Сам Вавельський палац де є експозиція в королівських покоях і приймальних покоях, в королівські з 12 години збирається група з гідом. Є ще експозиція зброї.
    Печера дракона - навпроти входу в Вавельський комплекс - вхід у печеру, яка виводить до річки, на березі якої стоїть памятник дракону, який дихає вогнем.
    Вавельський замок
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    Дзвін Зигизмунд, який дзвонить лише на великі свята
    [​IMG]
    3. Пішохідний міст через віслу, на якому закохані залишають колодки з своїми іменами, яким виходиш до еврейського кварталу Казімеж з гарною архітектурою.
    [​IMG]
    4. Цікаво провести паралелі між Краковом і Львовом і пошукати вулицю Шевську, Домініканський костел, вулиця Гродська, вул. Шпитальна.
    5. Якщо є час, варто відвідати музей Чорториських - недалеко від Ринкової Площі, де в експозиції є картина Да Вінчі "Дама з Горностаєм" та Рембрант "Пейзаж с добрим самаритянином».
    6. Кафе - Забігайлівки - їх багато, всі цікаві та різні, дивують невисокими цінами. Варто спробувати зупку Журек, гаряче пиво і "фірмову страву" яку пропонує певний заклад, але варто розраховувти сили, бо порції великі. З того що запамяталось - ресторан "Вогнем та мечем" кухня схожа на наш Кумпель, дрінк бар - "Nic nowego"
    ресторан "Chlopskie jadlo" хлопське їдло з національною кухнею, на самій ринкові площі ресторан "Hawelka" з гарною терасою на дворі, біля нашого готелю був ще гарний заклад Електор, ми там дуже дешево пообідали, бо був комплексний обід з 35 грн, дуууже смачний і великий, а як взяли меню, то виявилось що це досить дорогий ресторан.
    7. Обмін валют - якщо є можливість кладіть гроші на картку і всюди розраховуйтесь нею - бо "рулетку" з обмінниками ніхто не відміняв. Або обійдіть декілька і подивіться на курс - я повелась на хороший курс і "попалась" на тому, що не роздивилась допис маленькими буквочками - що вищий курс, при обміні більше як 2 тис. злотих.
    І ще трохи того, що сподобалось
    [​IMG][​IMG]
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    аааааа, Олю. то капці, я к мені захотілося в Краків.!!!
    я була така вражена, коли вперше там була, шо ви не уявляєте. але ми мали мало часу, бо нас ( автобус туристів) затримали на митниці.
    то був жовтень. тепло і сонячно. ми мали російськогмвного екскурсовода, і ви навіть не уявляєте наскільки професійно і НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВО вона вела екскурсію.
    я впевнена, що ще раз сама вже проведу екскурсію, бо я все все запамятала:girl_haha:
    і ми з чоловіком однозначно вирішили приїхати самостійно, і просто поблукати містом.
    я вчилася троха в Польші і люблю цю країні. хіхі- і знаю мову.:girl_blush2:, якою давно не розмовляла, на жаль.
    і Краків -це 100 % моє місто.:girl_in_love:

    пошукаю фото обовязково.

     
  4. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    ОО, і мені одразу згадались наші вихідні в Кракові місяць тому. Дуже красиве місто, була вже там двічі, хочу ще :)
     
  5. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Моя поїздка в Краків, запам"яталась мені Ікеа, бо то був справжній рай для мене, цілу машину того добра привезли, ну і Галерея Каковська :girl_dance:
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    А нам розказували поляки, що то в честь двох братів, котрі проектували той костел. Якось ми з нашою форумчанкою Мартункою мало не все літо в Кракові провели, файно тоді було, облазили всі закуточки і фортеці :dance2:, щей мешкали біля великого озера, де відпочивали з:drinks: і морозивом. Ще гарно можна погуляти по зоопарку і ботанічному саду.
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2011
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    от і ми їдемо на НР в Краків, дуже хочемо багато побачити...
    що б ще рекомендували відвідати? куди варто піти/поїхати? ми будемо машиною, тому буде можливість вільного пересування)) порадьте, куди податись))) чи є щось цікаве для діток?
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Краків дуже люблю, він мені як рідний!
    Але радила ще би поїхати в Ланцут в замок то біля Жешува
     
  9. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Вавельський замок, соляні шахти (біля кракова, вартість 68 zl з особи), зоопарк (Ogrod zoologiczny, 16 zl з особи), ботанічний сад, площу Ринок.
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Ще можна в соляні шахти в Велічці біля Кракова, бо по самому Кракову добре пересуватись пішки.
    Для діток хіба аквапарк і підземелля дракона навпроти входу в Вавельський замок.
    А цікаво там все!
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Мені найбілше сподобалися вулички Каземіжа і там є набагато більше класних кафешок і "Фабрика піцци", кожне кафе з своїм колоритом, сувенірний базарчик, на горі, як йти у напрямку Вавеля є дуже гарний костел і монастир "Na Skałce" з чудодійним джерелом, kościół Bożego Ciała побудований в 14 ст. - величезний і дуже гарний в середині, еврейський квартал і стара ратуша. Для дітей зоопарк, аквапарк і парк "Фентезі" в "Плазі", там і сінема сіті, і боулінг, і більярд, і ігрові автомати. Всім буде чим зайнятися.
     
  12. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    по Кракову у вихідні дні можна і до центру під'їхати і паркуватися
    теж раджу з'їздити у Велічку і спуститися в соляну шахту. В шахті дуже гарно, гарна інфраструктура, ексурсія на польській мові навіть була дуже доступна для нас галичан. Деякі фото з шахти.
    Спуск в шахту
    [​IMG]
    [​IMG]
    Озерце під землею
    [​IMG]
    Соляні фігури
    [​IMG]
    А в аквапарк знайомі не радили ходити коли холодно, бо в самому аквапарку теж дуже зимно і можна простудитися.
    Ну, і обов'язково в Кракові треба скуштувати печену качку. Були в ресторанчику-підвалі Pod Kominkiem, смачнішої качки (та й взагалі страви) в житті не пробувала, під солодко-кислим соусом і смачними гарнірами. Качка є в меню майже кожного ресторану
     
  13. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Дівчатка!!!! Обовязково їдьте в Краків! Це просто чудесне місто. Я колись працювала супроводжуючим груп до Кракова і їздила туди щотижня протягом двох років. Обожнюю Краків!
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Дівчата, хочу на травневі свята (прибл. з 30 квітня по 2 травня ) поїхати в Краків. Бувала там і раніше, але завжди якось так "біг пес через овес"... А тепер захотілося просто походити, побалдіти... Але не маю компанії,бо ж треба мати актуальну візу.. Є хтось, хто їде зараз або має візу і не проти прокататися? Самій дуже не хочеться ((( Планую через Шегині на пішо, а там на потяг.. Бажаючі, зголосіться, є ще якраз кілька днів. Бо підозрюю, що самій не захочеться....
     
  15. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Я в травні збираюся до Кракова :girl_tender:. Дякую Вам за вичерпну інформацію, роздрукувала і буду користуватися.:girl_yes2:
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Краків "накрився". Зате відкрилася Братислава :)
     
  17. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Дівчата, була на вихідних у Кракові. Красота! :girl_mad:Поїду ще раз. Найбільше сподобалася центральна площа і прогулянка по Віслі (15 злотих).
    Обідати варта за межами центру. Наприклад на вул. Казіміжа. (вкладетеся у 20 злотих).
     
  18. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    На наступні вихідні плануємо поїздку зі Львова в Краків (2.06 виїзд). Є два вільні місця в машині, хто бажає приєднатись, пишіть в пп.
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Планую поїздку в Краків. Може хто порекомендує де зупинитись. Подільться телефоном, або ссилку дайте.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Прогулянка в Краків

    Ми зупинялись в готелі мережі Campanille дуже гарний і затишний готель, в історичній частині Кракова за 5 хвилин до площі Ринок, в парковій зоні вікна виходять на Планти (колишні оборонні межі міста) недалеко від вокзалу та галереї Кроковскей. Чисті номери, в номері є чайник, печиво, кава, ванна, смачні сніданки, wi-fi в номері. До готелю можна доїхати на авто, що проблематично зробити до готелів в центральній частині, яка є пішохідною , в готелі є підземна парковка, що важливо якщо їдете на авто.