Рецепти для пароварки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем pampyshka, 2 Грудень 2008.

  1. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Шановні господиньки :)
    Не надибала тут темки присвяченої пароварці...:sad:
    В нас в хаті є таке чудо техніки, а от з рецептами туго...
    Наш пароварний раціон це: каші, картопля, м"ясо...., а душа ж бажає свята :)
    От я недавно найшла смачний рецепт сирного пудинга в пароварці...зара пориюсь в записнику й викладу :)
    якщо у вас теж є смачні перевірені "пароварні" рецепти - давайте ділитися :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Ніхто нічого ...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Забігалась з малою і забула рецепт найти...
    Виправлєюсь:
    Пудинг з домашнього сиру
    складові:
    домашній сир(тобто не твердий :) ) - 200 г, масло — 15 г, сухарі
    мелені — 25г, яйця— 1шт., цукор— 25г.
    Сир, протертий через сито, и жовток, розтертий
    с цукром и 1 ч. ложкою масла, перемішати, додати
    просіяні сухарі. Збити білок і акуратно з"єднати з сирною масою, перемішуючи зверху вниз. В масу
    можна додават цукати, родзинки, горіхи, яблука і т. д.
    Викласти масу в форму, змазану маслом і
    посипану сухариками, поставити в пароварку на
    20—25 хв.


    Досвід використання: я такий пудинг робила тричі, сиру давала на око, виходить смачно. Єдина моя проблема - не дуже товарний вигляд :sad: але муж казав, що йому смакує, то мені наразі це головне:) щоб корисно і смачно :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    і нема навіть з ким радістю поділитись...:sad:(( я тікі шо торт в пароварці спекла....
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Діліться радістю і рецептом! :)
    Я теж на пароварці дещо готую, але це звичайні страви, для яких і рецептів не треба, тому й ділитися нема чим. :):confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    зараз виставляю фоту, а до неділі буде рецепт :)
    [​IMG]
    це щойнозготований з пароварки вийнятий. а зара буду крем робити, щоб вигляд був абсолютно товарним :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    pampyshka, а яка у Вас пароварка ? Бо у нас є якесь сито з кришкою, то ми там тефтельки на пару готуємо :)
    а торт чим обмотаний- фольгою ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    в мене Браун Мульті Гурмет. там є спеціальна форма без дірочок для пароварки каш чи яєчні чи якихось рідких страв.
    сито з кришкою це первинна версія пароварки, нинаю чи на такій торт получиться :sad:
     
  9. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    pampyshka, чекаю і чекаю рецепт тортика, а його все нема :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Я цікавлюсь що можна приготувати в пароварці для дитини. Постійно готую там зупки, часом фрикадельки. Але хочеться ще щось цікаве. Ось наприклад робила два рази пудинг для доні в пароварці. Рецепт простий до неможливості і виходило досить не погано. Отже:
    3 столові ложки натертого на терку чи в блендері печива Марія,
    4 чайні ложки цукру
    2ч.л. вершкового масла
    1 яйце


    Розтираємо цукор з жовтком. Додаємо масло і натерте печиво. Білки взбиваємо на круту піну. Акуратно вимішуєм зпопередньою массою щоб білки не сіли, викладаємо в посудину змащену маслом і притрушену печивом. Накриваємо харчовою плівкою і ставимо в пароварку на 50-60хв.

    В книжці написано подавати политим киселем чи варенням, але думаю що в нашому віці то не дуже бажано(хоч той рецепт для дітей від 10 місяців:)) То давала просто без нічого, виклавши ту пасочку на тарілочку
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Улянка,готувала я вчора пудинг за Вашим рецетом.Мартин з"їв увесь,але як на мене ,вийшов він трошки "забитий" .Або я дала забагато печива або погано збила білок :confused:...А взагалі просто і смачно.Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки



    В рецепті написано взагалі пудинг а як на мене то кексик:) Доречі, я на 1 ДН доні хотіла щоб вона тортика іменинного скуштувала. Не знала цього рецепту. А можна було б зробити окремо для неї такий. Коржі по рецепту, от тільки придумати чим перемазати. Якщо просто банан взбити то він чорніє. Банан з сирочком напевно неж почорніє.
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Я в пароварці готую все, що заманеться, методом проб і експериментів.
    наприклад, вчора зробила фарш для котлет, але передумала жарити їх на олії (шкідливо). Взяла фольгу, в неї загорнула тоненькі ковбаски з того фаршу (але я ще до м’яса люблю додавати гарбузове насіння), поставила в пароварку на 30 хв. (час залежить від того, яка пароварка). вийшло дуже смачно. а риба, стейки, голубці, фарширований перець - просто супер!
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    я пеньок :sad: дужи вибачаюсь....забула :sad:((
    виправляюсь :)

    ШОКОЛАДНИЙ ТОРТ
    тісто:
    125 г шоколаду
    125 г вершкового масла
    4 яйця
    100 г цукру
    100 г муки
    1 жменька грецьких горіхів (це альтернативний інгредієнт)
    крем: напорпала в неті - так щоб було і корисно, і приємно :)
    250 г морожених ягід
    200 г жирних вершків с медом

    Процес:
    яйца поділити на білки/жовтки
    цукор розтерти с жовтками, додати м"яке масло і тертий шоколад
    потім додати муку, подрібнені горіхи і розмішати
    білки збити в стійку піну і обережно вмішати в тісто
    судочок для рису від пароварки вистелити фольгою, викласти тісто, зверху умовно герметично затягнути фольгою і в пароварку на 40 хв.
    готовый корж остудити, розрізати на два пласти і змазати кремом: ягоди без розморожування подрібнити(я це робила в кухонному чоппері) і змішати з збитими вершками
    потримати 1 год. в холодильнику, щоб і корж просяк і крем не розтанув:)

    ласуйте на здоров"я :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Дівчата, не повірите....:ninja:я тільки шо їла холодець, зроблений в пароварці :xaxa:
    даю одразу дві корисні поради: коли я варю жирну рибу або м"ясо в пароварці, то водичку яка назбиралась в піддон для скапування зайвої рідини я не виливаю, бо це справжнісінький БУЛЬЙОН :) я зливаю його в баночку, а на другий день варю на ньому рис чи гречку чи якусь іншу кашку - смачно і корисно :) а вчора готувала курячі ніжки і теж поклала бульйон в холодильник, сьогодні дістаю - а там холодець :) хто б міг подумати... :)))
    тільки в холодця один недолік - він мутний :sad: мене б мама за такий забанила:tanksmile: справжній холодець має бути прозорий...але шо тут поробиш :sad:
    вже вирішила, як наступного разу готуватиму кури - то заодно морквочку відпароварю, щоб холодець красивішим був :)))

    ...може я не казала - в цю хату де ми зара живемо ми вїзджали коли я була на 7 місяці очікування Олі, то ми вирішили, що ніяких інших засобів готування їжі крім пароварки в нас небуде.Такщо я вже понад 7 місяців готую тільки на пару, навіть яєшню :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    А як довго голубці варити в пароварці? Я навіть не могла подумати, що так можна . Тепер обовязково буду їх готувати саме так
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Мабуть і мені не повірете.
    Купила я 4 роки тому пароварку (чоловікові на ДН:lol:, але це не важливо). Так от, купила. Декілька раз спробувала приготувати щось "їстивне"... але не получалось:confused:. О так простояла вона в мене перший рік на кухні в куточку, а наступні - в кладовці, аж поки не віддала її в село. Шкода що раніше не мала інтернету і ваших рецептів. Перечитала їх і, відверто кажучи, шкодую, що майже викинула свій "агрегат":sad: Тепер буду робити спроби назад забрати:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    А якщо варити овочі, то в піддоні повноцінна зупка. Я також дуже люблю все з пароварки. От тільки не вмію готувати в ній мясо, воно в мене, як резина виходить. Риба, овочі, каші - супер. Запіканки і котлетки також виходять, а от мясо...:no: Може маєте якийсь секрет?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    а я дитині тільки там такі зупки і роблю. Взагалі купила коли прикорм починали і досі задоволена дуже. Супер що неьрнба переживати що втече чи підгорить. Наставила тайер і пішла. В мене Аня вже знає що коли пароварка зробила "дзінь" то будемо зараз їсти:)
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  20. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Рецепти для пароварки

    Дівчатонька, мене цікавить така штука як курячі шлуночки...
    Мо хто знає рецептик, який би можна до пароварки пристосувати...?