Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт
     
    Останнє редагування модератором: 20 Липень 2013
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Чесно кажучи, не знаю, де б тут можна було розмістити цю тему, то ж розміщу її тут (сильно не бийте)

    Ремонт - це завжди маленька катастрофа, і щоб вона не набула глобальних масштабів, потрібна хороша консультація і поради тих, хто вижив.

    Отож, товариші громадяни, хто з вас пережив таку катастрофу, і які наслідки?

    Можливо, якісь поради чи застереження?
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    А Ви що плануєте ремонтувати? І наскільки "глибоко" ремонтувати?
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Косметичним ремонтом явно не обійдеться. Можливо з невеликим переплануванням. Мабуть, за кілька місяців почнемо, якщо гроші знайдуться :)
     
  5. недопонимающая

    недопонимающая Загублений

    Відповідь: Ремонт

    я літом робила невеличкий ремонт в бабусі, зареклася, ще колись...
    стільки нервів...
    певно ремонт можна робити, тільки коли маєш достатньо грошей щоб звернутися до гарних майстрів, або самому.
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ой ні, самі ми вже колись робили, косметичний ремонт моєї кімнати і ванни. Мабуть. не варто й казати, що більшість роботи робив коханий. Але все ж, ну його на.... Нехай краще цим займаються спеціалісти
     
  7. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Берете листочок паперу і зліва пишете види робіт,справа розцінки,сумуєте ,цифру порівнюєте з грошима, що виділені на ремонт,співпало !? ідеально,ні !? викреслюєте роботи і знову підбиваєте суму.Потім шукаєте майстрів, які за ту суму погодяться виконати ті види робіт.Прийміть до уваги ,що не комплексний ремонт майстри не хочуть виконувати.Але через два тижні у них буде мертвий сезон і Вам вдасться винайняти майстрів з 30% знижкою
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    До речі, кому цікаво, є лінк на "Ідеї вашої оселі" в неті :http://www.ivd.ru/
    Накачала собі вже купу цікавих статей
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Гм, а звідки взнати розцінки на види робіт?:confused:
     
  10. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ремонт.... - це стан душі.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    У мене стан душі - це перестановка меблів :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. недопонимающая

    недопонимающая Загублений

    Відповідь: Ремонт

    А про меблі теж можу поділитись гарними ідеями ( вже втіленними в життя) на тсарому форумі вже писала.
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Поділись :)
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    з мого досвіду, досвіду родини і досвіду знайомих:

    підраховуєте усі можливі витрати на ремонт (матеріали+робота) і множите суму на 2, лише в деяких випадках на 1,5 :)

    Так було у всіх. Завжди під час ремонту виникають якісь нові додаткові незаплановані витрати. І здебільшого питання рідко стоїть так, що можна уникнути цих витрат - тоді або ремонт неякісно зроблений і через пару років переробляти, або вже викластися але зробити

    Хто має особняк, той певно погодиться, що ремонт - це постійний тривалий процес життя. Не встигнеш одне підремонтувати, як вже потрібно інше і так по колу. Навіть, якщо зробити все за один раз, то потім нові проблемо одночасно як сніг на голову :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Мої батьки зараз роблять капітальний ремонт, перебрались до мене разон з великою кількістю меблів і тп. Головне - треба знайти майстрів хороших, ой, не дуже поганих (як мені хтось колись розказував - майстри бувають погані і дуже погані :D ). А там далі - велика купа грошей і ангельське терпіння не завадить :D .
     
  16. То я

    То я Member

    Відповідь: Ремонт

    Ой, назбирати тре справді багато, і помножити на .. (чим більше тим краще, ліпше хай залишиться) Бо якщо економити на матеріалах.. Потім справді доводиться переробляти. Лак на підлозі набирає пилюки стає брудним і липким ( перелакували), а стіни вицвіли за 1-1,5 роки. Тому економити не варто. І доручати коханому краще зовсім інші справи ;) .
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А чи хтось порадить доброго дизайнера до кухні?
    Мене цікавить не лише меблі і декор, а повністю перестановка газової плитки, мийки, руйнація старих стін + дизайн... Щоб все логічно продумав і порадив.
     
  18. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В себе вдома я робив ремонт власними руками, дизайнер інтер"єру - моя дружина :) Кухонні меблі робили по власному проекту (кутова кухня). Трохи намахався, поки їздив по гуртовнях, шукав плити, постформінг, фасад... Але результат - супер!
    Жінка просто намалювала у 3 вимірах як вона хоче бачити кухню, а далі залишилося тільки все прорахувати (за допомогою спеціаліста) всі деталі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    До речі, ми коли робили ремонт на одному поверсі, то мені майстри говорили, що деякі матеріали можуть бути підробками і бути радіоактивними. Я в магазинах вимагала сертифікати і що ви думаєте? до 99% різних тих гіпсів, фарб і тп. не було сертифікатів і якісних посвідчень!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    100%!
    Я з початку найняв майстрів... через два тижні вигнав :) Те що вони зробили - злочин, і абсолютно все довелося після тих рахітів переробляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.