Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Ума, 6 Вересень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    У конкрусі за титул "Пані Дівочі посиденьки 2009!" перемогу здобула Маруся-мама!!!
    В подарунок вона отримує горнятко "Львівський форум" (горнятко вилітає зі Львова до Гамерики 11 вересня, думаю, що десь до кінця вересня Маруся отримає свій обіцяний приз), титул "Пані Посиденька 2009!" до кінця року (то буде організовано по приїзді Мартіні з морів), а також особисті вітання у вигляді модераторського візиту Lilliyah Romanova (вже отримала :))

    А у конкрусі "Найгарніша форумляночка" перемогу здобула незрівнянно гарна форумляночка Хельга!!!
    До кінця конкурсу нагорода за перемогу була сюрпризом. Думаю, що зараз можу привідкрити таємницю. Спонсором цього конкурсу була ось ця фірма. З модератором levandivka була домовленість зазнимкувати урочисте вручення приза нашій Красуні, але оскільки вона не львів"яночка... то вам, Хельго, потрібно списатися з Левандівкою і домовитись про вручення приза, можливо і вибір приза також :)


    ВІТАЮ дівчат з цією віртуальною перемогою! Бажаємо їм залишатися найгарнішими посиділочками нашого форуму, активно брати участь у його житті і тішити нас своїми дописами і фотографіями!


    І з нагоди 1 річниці форуму "Дівочі посиденьки" (за словами Мартіні 6 вересня 2008р, він з Лількою дали народження цьому форумові) усіх вітаю з цим маленьким ювілеєм! БАЖАЮ радісного спілкування на сторінках форуму, цікавих співрозмовників і комфортного перебування у нашому віртуальному товаристві!!!

    думаю, що нині чи на тижні можна організувати позапланову форумівку і випити мартіні :):):)
     
    • Подобається Подобається x 88
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    єссссссс [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    Хельзі пропонується:
    1. власноруч обрати продукт фірми, або з указаних в гілці спосора.
    2. обрати (\узгодити) день, для вручення нагороди на форумівці, випити Мартіні з Мартіні і форумлянами.
    3. Нє?
     
    • Подобається Подобається x 20
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    Вітаю дівчаток! Щиро за всіх рада!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    Хельго, ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    Форумчанки вітаю вас ну і себе з днем народженням! Дівчатка, що виграли в конкурсах так і надалі тримати молодці!
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    Щойно прийшла додому.... :girl_smile:
    Хочу подякувати організаторам конкурсу і всім хто за мене проголосував :girl_flirt::girl_flirt::girl_flirt::girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 37
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    Хельго вітаю!!! Коли і де форумівка?
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    А Лілька привіт по дорозі загубила, бо ніц мені не привезла.:girl_haha::girl_haha::girl_haha: А я усе чекаю де моя ленточка «Почесна посидулька»:girl_cray:... а Лілька лєнточку не вишила:girl_cool:, тіко сердулько.:girl_claping::girl_in_love:

    Дуже всім дякую за почесне звання Пані Дівочі Посиденьки 2009!!!

    А зараз Маруська толкне річ:

    ФОРУМЛЯНИ! ФОРУМЩИЦІ! ПОСИДУЛЬКИ! І ЛЮДИ!!!
    Я як почесний посидень форуму хочу подякувати всім а зокрема (перераховувати не буду, бо мамі за це дякувати не треба, можна хіба чоловіку) модераторам сего форуму, які таки не привезли мені лєнточки, але підсадили мене на цей чудовий форум. Всі дівоньки тут найкращі і заслуговують на гордо довірений мені титул. Обіцяю носити його з гордо піднятою головою і не зрадити вашого довір*я.
    І не думайте що я сей титул комусь віддам.:girl_cool::girl_cool::girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 47
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    Дякую!!!! З форумівкою важко... відстань.... хочеться вас, красунечок, побачити але... як? Тижнів через три, певно, якщо вдасся у Львів поїхати
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    За три тижні перевал снігом не засипле. :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Результати КОНКУРСІВ: "Пані Посиденька 2009!" і "Найгарніша форумляночка"

    а я на лижах приїду
     
    • Подобається Подобається x 10
Статус теми:
Закрита.