Робоче місце

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 2 Грудень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Під враженням Ліліного рукодільного куточку, хотілось би мати темку (хоча в різних офтопах то вже обговорювалося), в якій ми б ділилися своїми вишивальними куточками, поличками, кімнатами, коробочками і взагалі нашим робочим місцем - дивани, крісла і тп.! Де сидите/лежите коли вишиваєте? де розміщені всі причандалля під час процесу? ваша улюблена поза? :girl_crazy: Що слухаєте/дивитесь під час вишивання? усілякі такі питання, вихвалялки і оповіді будемо збирати тут :)


    п.с. Лілю, а як продубльовані пости, будуть розміщені по даті?
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Моє рукодільне місце

    прошу. як зимно - то вишиваю ось так з подушками і ковдрами:girl_haha::
    [​IMG]
    ввечері ниточки покажу.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    І я так само!! має бути зі всіх боків підіпхано подушками.вишиваю сидячи, коліна підігнуті в основному на ліжку! Під час процесу все розкидане по ліжку. деколи потім ножиці шукаю, чи ручку пару хв!! добре що зараз є чудо-металева коробочка!
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Раніше в темі. Але ти поперенось, а я почаклую, аби твій першим був. ;) Я спосіб знаю. (с) Levandivka

     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Показую свій вишивальний куток.Вишиваю в вітальні одним оком заглядаю в телевізор.Решта ниток тримаю в комоді з документами та іншими речами, до свого окремого комода ще не доробилась
    [​IMG][​IMG]
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Ну Пенелопа і є:girl_claping:! Тільки моря за вікном бракує...
     
  7. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Вишиваю на дивані, слухаю чи не проснулась Катруся в іншій кімнаті, щоб вчасно заховати нитки і голку:girl_wink:
     
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    А я нещодавно отримала вишивальну кімнату. :girl_tender:
    З самого початку це була кімната нашої кицьки Лінди (просто інших претендентів на неї не було), вона собі облюбувала в ній диванчик і весь час спала на ньому. Потім ми зробили з тієї кімнати комп'ютерну, у зв'язку з встановленням у ній комп'ютера, а вже згодом я помаленько почала переносити до неї свої вишивальні манелі і впорядкувала все так, щоб було якнайзручніше вишивати. :girl_smile:
    Тільки тепер Лінда трішки обділена, нема в неї своєї кімнати. :girl_devil:
     
  9. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

     
  10. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    І я скоро також буду мати свій вишивальний куток, думаю через 1-2 тижні переїдемо, от я вже й столик майстрові замовила і таку ширмочку дерев"яну в турецькому стилі,щоб ніхто не турбував і не заглядав під руки. :girl_bye2:
     
  11. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ось таке робоче місце маю я.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    ось такий я мама тимчасовий куточок-рай коли колупала трошки свою батерфляй ;)
    (в люльці спить Тарасик, а Маагай ганяє тут десь поруч)
    [​IMG]
     
  13. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    А я мощуся то на підлозі, то на дивані, то сидячи, то лежачи (і то тіки тоді коли синуля спить, а коли встає швиденько все ховаю):girl_crazy:, в нашій однокімнатній поки можу тіко мріяти про свій куточок:d64:
     
  14. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    В мене теж немаэ свого вишивального кутка, вишиваю як кажуть "де ніч застане". То біля сина коли уроки робить на дивані, то по ночах коли безсоння в мякому кріслі, то напівсидя на лідку підмощена енною кількістю подушок...... і всюди тащу за собою настольну лампу.
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    [​IMG]

    тимчасово притарабанила такий відпочинковий стільчище до малого в кімнату і поки чекаю, щоб він виспався, то потрошки колупаю маки...
     
  16. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Ума, який класний табуретко!!! От і я помітила, що мені до вишивання треба щось із круглою спинкою, типу шезлонга домашнього, спина тоді зовсім не стомлюється. В ньому кругла спинка чи під кутом? Щось не пойму, по фото виглядає як під кутом, а конструкція наче має бути кругла. Цікавить область поясниці. Розкажи як тобі на ньому працюється? Чи зручно? Я собі придивилася схожий в Ашані, але кольори були - ядовитий салатовий та оранжевий. Вирішила що на щодень така яскрава пляма буде муляти очі, та й в інтерєр її непросто вписати, якщо любиш класичний стиль. Поділися де купувала? То кріселко мякеньке? на ньому реально задерти ноги та сісти в позу лотоса?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мій вишивальний куток

     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Насправді, в тому кріслі не зручно вишивати (принаймні мені). Бо спинка кругла (то не на мою хору спину) і лікті нема де діти, але я вже трохи призвичаїлась і лікті не виставляю. В крісло можна залізти з ногами, але в мене на ногах ноут стоїть, збоку нитки, з іншого ножиці. інколи встромляю голку в то кріселко.

    п.с. то чоловікове крісло, він купував собі десь рік тому в МЕтро до подорожання (тоді було десь 250-300грн). а я з останньої вилазки в гори на річку запримітила собі і забрала до хати :)
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    а я вишиваю на дивані, на стіні вчеплене бра, підкладаю під спину подушку, маю ще пледик, яким вкриваюсь, коли зимно
    виглядає все так (щоправда фото з в"язання):
    [​IMG]
    ліворуч все лежить схема, праворуч - нитки, ножнички, маркери і т.д.
    кицька обов"язково присутня в будь-якому процесі, а якщо я вишиваю бісером, то так і намагається влягтись у бісер
     
  20. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    вчора бачила таке крісло в Ашані,тільки ціни точно не памятаю,десь біля 200 грн.