Розлучилась, розійшлась... що далі?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Iriska, 9 Січень 2009.

  1. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Дуже боляче зараз..., оцінюючи мене як сильну, цинічну і т.д...., можна програти парі..., мені погано... розлучилась, були причини..., дитині 7 років..., 4 роки зустрічалась з "мрією" і от..., мрія канула в нірвану... Чи то й справді кубіти з чужими дітьми не потрібні, чи я самообманом займалась..., чи далі не варто ризикувати зі стосунками?:sad:
     
    • Подобається Подобається x 21
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Іріско, не знаючи ситуації, важко щось казати, та і не знаю, чи то вам потрібно. Може, варто зробити перерву і обдумати, що вам потрібно, хто вам потрібний. Але опускати руки і зневірюватися точно не тре.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Наю... але інших стосунків не хочу... Хочу помиритись зі своїм хлопцем, зара намагаюсь. Просто..., боюсь що знову зірвусь, бо ми вже разом 4 роки, а на стадії зустрічання... більше того, зараз навіть не маю можливості йому навіть обід зварити, просто бути потрібною... А я без цього не можу...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    я щось незрозуміла,то вже після розлучення в вас нові стосунки 4 роки? а дитина від першого шлюбу?....здається так?
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Нє, я ж не кажу кидати усьо. Зустрічатись дорослим людям 4 роки на одній стадії - то дійсно важко.
    Я так розумію, проблема в тому, що хлопець не хоче, щоб ви жили разом?
     
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Так вам просто потрібна людина, за якою можна доглядати? Чи потрібна людина, яка дозволить вам почуватися королевою?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    А я б казала відпустити і не надокучати :sad:
    Як кажуть "Уж лучше никак, чем как нибудь"

    А ще в Омар Хайяма гарно сказано

    Хай кожна мить, що в вічність промайне,
    Тебе вщасливлює, бо головне,
    Що нам дається тут,— життя: пильнуй же!
    Як ти захочеш, так воно й мине.


    Про суть життя як думать доведеться,
    До двох простеньких правил все зведеться:
    Ти краще голодуй, ніж що попало їж,
    І краще будь один, ніж разом з ким прийдеться.
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Ви розтрактували так, як Вам хотілось... фантазуйте далі... Іноді треба вміти читами між рядків, якщо Вам цього не дано, то ядрити собі серце я не збираюсь, щоб особисто Вам щось пояснювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Так, саме в цьому. Деякий час я себе перконувала що теж цього не хочу, щоб не було так боляче... а тепер зірвалась...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Люба Іріска! Тримайтеся! :feminist:
    Важкі дні минають, і на зміну ним приходять дні щасливі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Я вас розумію. Я чому коханий цього не хоче?
    Боїться?
    Адже в принципі, якщо 2 дорослих людей зустрічаються 4 роки, то іншої причини я не бачу.
    П.С. Думаю, те, що у вас є дитина, тут зовсім ні до чого. Стосується тільки вас обох.

    Тримайтесь!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    що вам сказати?
    був у мене такий друг...
    то було півтра року зустрічання, але я зрозуміла, що дорослішати 33 річний дядько так і не збирається і обвішувватися моїми проблемами теж (в мене також була 3-річна дитина)...
    послала...
    зустріла свого теперішнього чоловіка...
    минуло вже 5 років
    щаслива...
    а він?... він телефонує... запрошує на каву в ресторан... все як тоді...
    недавно видав: "купив хату- допоможи вибрати меблі" з якої радості?:eek:



    не партеся...
    воно ніц не змінить;)
     
    • Подобається Подобається x 16
  13. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Щодо свого попереднього зауваження: сама мала таку тенденцію - робити все для нього. Мене кинули. Якось оклигала, хоча і розуміла, що любити його буду, навіть якщо все життя буду без нього. Потихеньку (не знаю, як то трапляється), підняла голову, вирішила, що треба любити себе, тоді інші тебе любитимуть. Через три місяці він прийшов зі словами, що я йому потрібна. Не знаю, чи є якийсь зв*язок між моїм сприйняттям ситуації після того, як ми розійшлися і тим, що він повернувся. Та все ж вважаю, що жінці варто перш за все дозволяти любити себе, а вже потім любити його.

    Знаю, що то може викликати шквал заперечень і обурення, але така є моя позиція на даний момент.
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Я думаю, Іриска себе любить, і не в тому проблема. І немає нічого поганого в тому, щоб піклуватись про чоловіка, материнський інстринкт у жінок нікуди не дівається.
    Проблема в тому, що стосунки або переводити на інший рівень або закінчувати. І 4 роки не так просто закінчити.
    Іриско, а все ж таки, що ваш коханий каже на переїзд?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Я вас дуже розумію. Адже так хочеться бути комусь потрібною, любимою... Хочеться, прийти з роботи, а тебе вже хтось чекає, дитину твою любить... Але 4 роки? Ви молода, гарна, ще зустрінете, того, хто захоче з вами жити. І дитина буде не чужою, а своєю, рідненькою, любимою. Подумайте, чи вам це потрібно. Адже ви вже раз пережили розлучення.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    А менi здаеться,що неробиться все робиться накраще,час покаже...Придiлiть час собi,сходiть в спасалон,в сауну з колiжанками...Ви були вже в аквапарку?!Вiзьмiть дитину i сходiть,трошки потратите,але непожалiете,може когось шей зустрiните....незациклюйтесь тiльки!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Так виглядає що ваш кавалір втікає від обов*язку. Не думаю, що якщо ви зараз повернетесь до цих відносин щось зміниться, хоча як кажуть - не зарікайся.
    Розумію що 4 роки то для вас довгий час, але оповім вам про одного мого знайомого який зустрічався з дівчиною 10 років, а в один день її лишив ішов по-вулиці зустрів іншу дівчину і одружився з нею через кілька місяців. Тому кількість років проведених разом не показник. Розумію що вам боляче і лячно.
    Єдине що пораджу на заперечуйте реальності. Вона є така яка є. І ніколи не жалійте за тим що не сталось.
    Як говорить індіанська притча...
    Одного разу син вождя гуляв лісом і побачив гарного мустанга. Йому вдалось його приборкати і привести в племя.
    Всі з захопленням казали, як йому пощастило а вождь сказав - ну що ж, побачимо.
    Через тиждень той кінь втім з табору в ліс.
    Всі почали казати, йой... яке горе спіткало сина вождя, а вождь сказав - ну що ж, побачимо.
    Пройшло кілька днів і втікач-мустанг привів в табір цілий табун коней.
    Всі сказали, вау, як пощастило сину вождя, на що вождь відповів - ну що ж, побачимо.
    Пройшло ще кілька днів і той мустанг якого привів син вождя пнув його копитом і переламав йому ногу.
    Всі почали казати, ой, як не пощастило сину вождя, на що вождь сказав - ну що ж, побачимо.
    Неводвзі почалась війна з сусіднім плем*ям і всі мужчини мусіли піти воювати а син вождя залишився бо у нього була поломана нога.

    Так що не треба журитись.
     
    • Подобається Подобається x 27
  18. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Ми якоюсь мірою самі керуємо долею, тому неварто сидіти склавши руки і чекати, що станеться якась подія...як на мене треба ЖИТИ, перестати жалітись на своє життя і вести насичений спосіб жииття (щоб менше часу залишилось на різні роздуми)..і правильно тут підмітили про прогулянки, аквапарки і тому подібне...і ви побачите, що не все так погано, а значно краще, тільки треба це побачити!

    А про ситуацію яка описала Маруся-мама моя сім'я стикнулась безпосередньо:'' Розумію що 4 роки то для вас довгий час, але оповім вам про одного мого знайомого який зустрічався з дівчиною 10 років, а в один день її лишив ішов по-вулиці зустрів іншу дівчину і одружився з нею через кілька місяців. Тому кількість років проведених разом не показник''.

    Мій батько зустрічався з дівчиною близько 7 років (був вже як свій у неї в родині), але....зустрівши мою маму, за один місяць зустрічань!!! вони побрались і жили ДУЖЕ добре...а ця дівчина---вона так і не вийшла заміж :sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Я також такої думки, що не треба зациклюватись. Поживіть у своє задоволення. І дитині буде приємно, коли мамочка буде щаслива. А ще буде у вас той, єдиний, який буде вас на руках і вашу дитинку носити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    Розумію як вам важко, моя подруга 3 місяці тому розлучилася з людиною, з якою думала повязати свою долю.Я, рідні, друзі підтримували цей час її як тільки могли, але в неї розвинулася настільки сильна депресія, що пееконати її в тому що вона ще буде щаслива просто не можливо.
    Не падайте духом, якщо так сталося - можливо прийшов час подивитися на майбутнє життя з іншої точки зору.
     
    • Подобається Подобається x 3