Розмальовки для дорослих дівчаток )))

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Серпень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не хочеться флудити дівчатам у темі тільдоманії, тому вирішила створити окрему тему для тих, хто розмальовує штампи. Різні, не лише тільди.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Свою найпершу спробу я показувала раніше в темі тільдоманії.
    А це ще одна спроба. Малювала звичайними дитячими олівцями від крейоли.
    [​IMG]

    Зараз вчуся малювати маркерами copic личка тільдочок. Оце мої найперші спроби.
    [​IMG]
    Намагаюся робити темніші й світліші личка.
    [​IMG]

    А це моя перша спроба розмальовування олівцями prismacolor. Перша моя принцеска. :blush: Ще багато чого треба вчитися, але ніхто не починає з ідеалу, правда?
    [​IMG]
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Дуже прошу тих, хто має художню освіту, покритикувати й написати якісь поради, бо я маю нуль і ще не вмію робити тіні, освітлені частини тощо. Ну, і щодо поєднання кольорів теж тільки вчуся. Бачу, що на останній треба було зробити світліші рукавички, але коли то зрозуміла, то вже було пізно щось виправляти.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Тут є моя розмальовка.
    [​IMG]

    Якщо добре придивитись, то можна побачити недосконалість розмальовки просто овіцями.

    А в мене щось фантазії бракує якими кольорами малювати одяг.

    Доречі я підписалась на один ресурс, то вона там каже що можна малювати любими професійними олівцями не обов’язково тільки фірми прізмаколір. Просто олівці мають бути для художників а не просто для дітей. Бо я бачила в свому улюбланому магазині іншої фірми і не була певна чи мона купити, а тепер знаю що можна. Куплю :)
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2011
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    а так і не скажеш ... нє ну мої два класи художки не рахуються, але дуже гарно в тебе виходить
    це вже питання стилю принцеси :), до твого художнього вміння ніц не має. Могли бути і світліші, а могли і ні. Я ще верталась дивитись, що ти на себе знову наговорюєш :)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Призмаколор м'які дуже. Я шукала олівці, які би добре "змішувалися" в кольорах. Призмаколор має різні види олівців, шкільні також. Є дуже тверді, а є й м'які. Навіть акварельними без води можна малювати.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Власне що є м’які інших фірм, а не лише призмаколор.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Було би файно найти. Напиши про них, як знайдеш.
    Я лише такі знайшла, але щось не чула про них нічого.
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2011
  9. Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Маю.
    Лілю, у вас однозначно є хист! :clapping: :girl_tender:

    Щодо тіней, то це ж все-таки стилізовані зображення, вони не обов'язково мають мати таке співвідношення світло-тіні, що й в реалі. В останньої дівчинки дуже гарно вам вдалася шия, рукави. Личко вартувало б зробити трошки світлішим, або ж підтемнити решту тіла. Бо наразі воно виглядає темнішим від рук, ніг та шиї. А з платтячком та рукавичками я б ще попрацювала. Бачите, Лілю, ті частинки, де ви поєднували кілька кольорів (наприклад, на рукавах - салатовий з зеленим, чи на тілі, на личку), виглядають цікавіше, ніж ті, де присутній лише один колір. На рукавичках ви власні тіні розмалювали просто "жирнішим" зеленим. А спробуйте зверху ледь-ледь пройтися синім олівцем. Власні тіні предметів - синюваті. Падаючі - фіолетуваті. Тобто поділ сукні (там, де заглядає "зворот") має бути ледь фіолетуватим. Взагалі та спідничка виглядала би краще з "складками" вгорі, з "драпіруванням". Але автор рисунку намалював їх чомусь короткуватими..
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Випробую і скажу чи вони чогось варті :)
     
  11. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Хороші олівці фірми Марко думаю підійдуть
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Вирішила таки поставити сюди й решту своїх розмальовок.
    Оця була найперша, тому дуже її люблю. Теж розмальовувала дитячими олівцями. Тіні на той час ще боялася робити, аби не зіпсувати.
    [​IMG]

    Далі була ось така смічнюча лялюська:
    [​IMG]

    Ну, і мій перший досвід розмальовування професійними маркерами, мати які стало моєю мрією тепер. Хоча й стараюся поки вчитися саме олівцями малювати. Малювала під наглядом, тому воно вийшло майже ідеально, хоча моя вчителька сказала, що її перший раз був набагато гірший і мене дуже хвалила. :blush:
    [​IMG]
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Доречі купила я на пробу 5 професійних олівців, пеперові палички для змішування кольорів і мінеральну олію. Олівці були за 3 доллари то я взяла на пробу.

    Вони добрі, мягкі, он тільки їх мало. А малюють дуже добре і мінеральна олія їх дуже гарно розбавляє той гриф. Змішування, або як то тушування напевне правильніше робить добре. Шкода що я загубила зарядне до фотоапарата і не можу сфотографувати і показати різницю між професійним олівцем і звичайним. Мінеральна олія звичайний олівець не так добре тушує.
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    не для таких профі як Ліля і Маруся, а для чайників.. знайшла на пошті таке відео
    http://www.youtube.com/watch?v=VJQnQJIt6Ug&feature=youtu.be
    пс. в давкрафті з*явились якісь маркери
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    А де купувала? Бо я щось знайти не можу.
    До речі, чорнило для розмальовування радять вживати саме таке, як на відео.
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    дістресси Тіма Хольца ?
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    Ой, ні. Я погано написала.
    Чорне чорнило MEMENTO, бо воно не розмазується й не розпливається. Інше розпливається. Я он на друкованих принтером малюнках помітила, що також чорнило пливе.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    В майклс. Я спиталась про мінеральну олію, а вона на мене круглі очі і каже шукайте в відділі для проф-арт. Шукала, я шукала і щось знайшла що називалось клір спірітс. Дорога зараза. Точну назву тобі потім скажу.

    ---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

    Пливе. Особливо на звичайному друкарському папері - то аврал.

    Я на пробу видкрукувала, щоб повправлятись новими олівцями і тушуванням, і з моїх кольорів ніц ся не лишило: олія розпацькала все чорним. Тому якщо роздруковане то лишень на папері для листівок і ДУЖЕ вважати щоб мінеральна олія не торкалась чорного контуру.

    ---------- Додано в 13:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

    Мені до профі ще ДУЖЕ далеко... мене найбільше дратує витинати онті дрібні деталі. Я стара і руки в мене трясуться, то боюсь що не туди заїду. :girl_devil:
     
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розмальовки для дорослих дівчаток )))

    У мене власне друковане на папері для листівок. І теж пливе. Не трагічно, але пливе. Не знаю, як із олією буде, але маркері на алкогольній основі, так що з ними теж треба обережно.