Розшукується динозавр!!!

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Tanyunya, 30 Грудень 2009.

  1. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Шукаю свій костюм динозаврика:-((((( Минулого тижня видала в прокат костюмчик і з тих пір з ним не бачилась:-(((
    Це моя вина, бо не можу знайти телефону клієнтів. Видавала костюм в стані підвищеної затурканості, напередодні похорону бабусі, після багатьох безсонних ночей (це я не жаліюсь, це виправдовуюсь, чому не знаю, де костюм:))). Люди дуже-дуже просили, в них не було варіантів, а костюм їм дуже сподобався. От вже тиждень пройшов. ...
    Можливо це читають ті, в кого костюм, або якщо хтось бачив такий костюм на святі у своєї дитини - будь-ласка, зв"яжіться зі мною! Костюм дуже примітний, якщо ви його бачили, то не забудете... Якщо не помиляюсь в хлопчика була роль Змія. Хлопчику років 6-7.
    Без всіляких образ - будь-ласка, поверніть мені костюм. Чи передайте кимось... Бо за ті 100грн. застави я і хвоста від такого динозавра не куплю...
    На жаль не маю фото саме того костюма, і не знайшла в неті, але приблизно схожий на отаке:
    [​IMG] [​IMG]

    Тільки симпатичніший!!!!!!!:)))))))))

    знайшла обкладнику з упаковки того костюма, може все ж його хтось бачив?
    :girl_sad:
    В житті він був якийсь трохи темніший, і очей на фото не видно.
    [​IMG]
    Допоможіть!:girl_cray:
     
    Останнє редагування модератором: 18 Березень 2010
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Ніхто не бачив.................:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    У моєму садку не було точно!

    То мешканців Ґаліцкоґо району варто питати про ТАКих персонажів.
    Нє?
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    висновок - брати в заставу повну вартість костюма + робота.
    прикро... надіюсь вам його повернуть.
     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Не розчаровуйтесь, може у тих людей теж якысь клопоти ы вони не можуть вам повернути костюм. Чомусь так думаю, що вони самы повернуться, щей з чоколядою :)
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Я теж в це вірю:)))) Всіляке в житті буває, може їм зараз зовсім не до динозаврів...

    Це, мабуть, нереально... В мене мало дешевих костюмів, я стараюсь мати гарні, а то переважно дорогі костюми. А люди часом навіть і тієї мінімальної застави не хочуть давати - "ви що, в нас останні гроші відібрати хочете???? Чому це ви нам не довіряєте???"
    А я, очевидно, занадто довіряю:)))

    З Новим Роком!!!!!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Документи беріть! не паспорт, а можливо, права, студентський, пенсійний...
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    та, мабуть, доведеться... Чи хоча б переписувати дані... Мене цей сезон навчив двом, як мінімум, речам: брати заставу і брати аванс. Бо випадки типу - запишіть мене будь-ласка, я 100% беру костюм (і це переважно ті, хто не приходять, а по телефону бронюють), я, відповідно, відмовляю решті клієнтів - а потім виявляється - не тре! А ще шалено приємний варіант- зробіть будь-ласка, ми так просимо, нам дуже-дуже треба!!! І Танюня цілу ніч "ваяє" костюм - і..... Ой, нам дали таке щось, що трохи підходить... ой, ми знайшли в себе схожу шматку.... Хоча, приємно усвідомляювати, що 99% з тих, хто прийшов дивитись костюм, його таки і беруть...
    Так, я здається вже не в тему понеслась....
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Ага, не написала, що виступ у динозавра був орієнтовно 24-25 грудня. Попитайтесь у знайомих, плііііізззззз!!!!


    :girl_cray::girl_cray:
     
  10. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Я як бачу,що у нових дописах появляється "рошукується динозавр" то зразу заходжу і дивлюсь-чи знайшовся.....?!!! шкода вас і надіюсь на краще:girl_tender:,переживаю.
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Дякую! і я надіюсь... Вимерли динозаври...:-(((( То був останній....
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    я щось собі то важко уявляю, ну навіщо комусь той динозавр???
    Таня, може, ще знайдеться??? взагалі нема припущень в кого він міг би бути???
     
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    і я так думаю... він прикольний, але щоб отак залишати в себе... для чого? дитина ж виросте, та й скільки 7-річний хлопчик буде бавитись тим костюмом?


    Якщо не помиляюсь, то були випадкові люди, за оголошенням...Чесно, я навіть не пригадую, як вони виглядали. Тоді було чоловік з 10 одночасно, бо я всіх постаралась зібрати разом, інакшого виходу не було... Тому мені все перемішалось вже. Забагато навантажила на себе відразу, запобіжники погоріли:)))
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    моє припущення- все ж таки навряд це хтось з форуму....скоріш за все людина яка взяла цього діно просто зараз реально немає можливості вам його повернути( чи хворі, чи може десь поїхали) але ось побачити вам його повернуть 100%, тим більше що дали 100 грн завдатку
     
  15. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Може це не дуже гарно буде радити таке, але моя знайома в аналогічній ситуації точно б "відшкодувала моральні збитки". Може не на всі 100грн. завдатку, але дисципліни таких людей таки треба вчити ( в даному випадку у вигляді т.з. штрафних санкцій за недотримання усної домовленості). Хай тільки спершу появляться на горизонті з костюмчиком.
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Таня, ви купіть про всяк випадок "Ваш магазин" і пошукайте про продаж або оренду такого костюма. Я звинувачувати нікого не хочу, але варто розглянути всі варіанти.
     
  17. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    Дякую всім за відгуки і поради.... Чомусь мені найменше хочеться думати погано про людей, і найбільше хочеться, щоб правильними були припущення Абрайри і Каті:))))))
    В принципі, займаючись таким "бізнесом" треба бути готовою до таких поворотів, я ще видно не дозріла:))) Я б сама так ніколи не зробила, тому не очікувала такого й від інших, тим більше що відношусь до клієнтів якомога краще.
    Почекаю ще, може повернеться блудний "крокодил",як чомусь називає його мій чоловік:))
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    99% - що не з форуму. Наші всі відразу признаються:)) Мене от дивує, що ніхто його не бачив... Я навіть інші свої костюми бачила на фотах інших людей, або хтось часом розповідав, що бачив мої костюми на святах і впізнавали їх... А от такого примітного динозаврика ніхто не бачив.... Може той хлопчик і не виступав?:-((((
     
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    нема....................
     
  20. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Розшукується динозавр!!!

    і далі нема.....
    Але знайшла обкладнику з упаковки того костюма, може все ж його хтось бачив?
    :girl_sad:
    В житті він був якийсь трохи темніший, і очей на фото не видно.
    [​IMG]