"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Наша молодшенька - абсолютно "ручна" дитина. 80% свого "бодрствування" проводить в мами або татка на руках. Мені аж самій цікаво, коли ж вона має навчитись повзати, якщо немає можливості тренуватися? В автокріслі довше, як 5-10 хвилин ми не бажаємо сидіти ( і то, якщо їй часто нові іграшки підсовувати ), лежати теж не хоче, сидіти на колінах не дуже любить. Якщо втрачає мене з поля зору, зразу в крик:girl_cray:. Не подумайте, що я жаліюся! Мені вже навіть подобається так її носити, щось разом робити ( чи може вже привикла :)).
    Але цікавить мене одне питання : коли Ваші дітки "злізли" з рук? Тобто, коли почали вже трохи самі досліджувати навколишнє середовище, а не за допомогою мами:girl_haha:? Коли сіли? Чи може поповзли? Самостійно пішли?
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    А тут Вам не пасує прочитати?
    А ще в слінгомафії є свої думки про це ж...
     
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    Мене ж не цікавить хто коли сів, чи поповз... А цікавить, чи змінилося щось з того моменту, як почали сидіти/повзати/ходити.
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    Змінилось, трохи, але руки і в 2 роки улюблене місце, тілько кілограмів більше, ми і зараз готуємо і все робимо разом, вона дивиться а я все роблю одною рукою :)
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    гм-м-м...
    то в топіку фразу
    видалити?

    Майте совість! Стартовий допис, з якого ніц не зрозуміло, або зрозуміло не те, що хотів автор?
    То, може не поспішати зі "стартами"? "Згадати слово, а потім іти" до теми?

    Звичайно змінилося (погода, розмір дерев,...). а ЩО САМЕ Вас цікавить?

    В редактора.
    -Я написав новий вірш. Називаєцця "Ех, :cesored: твою мать!
    -чудово! дуже близьке до народу. але оце "ех" я б з назви прибрав, циганщиною потягує.
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2010
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    І сів, і став, і пішов... і все вчасно, як книжка пише, теж думала як то він має навчитися сидіти якщо з мами не злазить. Тепер маму просить тільки коли сумно (а таке рідко буває) або коли щось болить, навтіь зранку прокидаєтсья і біжить до братика, мами-тата вже не треба постійно :)
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    які? цікаво?
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    Якісь мафіозні, мабуть, нє меньше... :) ;)
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина.

    ага - до школи певно носити не знімати з себе
    просто я як (хіхі) слінгомама з досвідом можу сказати одне - дитина з народження так намається тих рук, шо зараз тіки його взяти хочеш - воно кричить - НЄЄЄЄЄЄЄААААА
    так шо поки проситься - носіть
    а потім і сяде. і піде, і злізе - і поїде на ровері. і прийде під ранок з падругою. і на руки, повірте, не захоче
     
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Я якось навіть не помітила того моменту, коли моя малеча "злізла" з рук. Я з самого народження постійно носила її, і навіть не звертала на це уваги, що дитина постійно в мене на руках. Тому так само непомітно носіння переросло у повзання та дослідження квартири. Зараз вона на руках проводить дуже мало часу (ну хіба в слінгу на вулиці), переважно грається чимось на підлозі чи на ліжку, повзає, встає...
     
  11. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    До 5,5 місяців синочок тільки і жив на руках. Якраз тоді поповз і уже стало легше. Я йому розстелю було на ковдру іграшок накидаю, а він потихеньку повзає, вчиться. Але це було недовго так - хвилин 20-30. Носила далі. Чим старший ставав тим більше повзав. По всій хаті було повзає - мені на руки стало ще легше. Вже в рік і 8 днів, як пішов сам, не тримаючись ні за що, отоді на руки його заманити то складно. Дуже самостійний. Все сам хоче. І зараз хочу його поносити, а уже не дається. Тільки коли прихворіє, або спати хоче. Тож насолоджуйтесь, Іруня, цей час швидко мине.
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: "Ручна" дитина

    :girl_in_dreams: для нас то було б дуже довго!
     
  13. Levchik

    Levchik New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    в мами на ручках - то затишно і спокійно. якщо чесно - то дуже незначна ціна за нормальний розвиток дитини, за посмішку мамі. а щодо того - коли вже з рук злізе - то десь у 8-9 місяців. наш домшній лікар каже - 9 місяцв ти його носила у животі і ще 9 місяців носитимеш на руках, не жалійся - насолоджуйся. тим паче. якщо в тебе хлопчик, бо як виросте - не тільки на руки не залізе, а ще й іншій жінці віддавати прийдеться.
     
  14. mamba

    mamba Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    мене мама завжди сварить, що я привчила мацьопу до рук і він геть балуваний))
    чесно кажучи, близькість з моїм малюком мені дуже потрібна (можливо навіть більше ніж йому ;)) - поцілунки, обійми такі важливі для близьких людей...а хто ще більш близький як не твоя рідна кровинка?))
    нещодавно прочитала статтю про бондінг і всі мої сумніви розвіялись остаточно! почитайте в інтернеті про це дуже захоплює
     
  15. evyska

    evyska New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    і ми носимося на ручках.насолоджуйтеся потім схочеться полюляти на ручках а вони несхочуть.час швидко біжить і маленькими більше небудуть
     
  16. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Моя Софійка може виспатися тільки в мене на ручках, бо Володя постійно будить, бувають дні, що спить по 15 хвилин, тому ручки в нас єдиний вихід поспати....
     
  17. zeza

    zeza New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Всі діти різні. Не думаю, що то залежить від "привчив". Маю двох синочків - старший чемно лежав у ліжечку сам засинав достатньо було тільки погладити по голівці, а от тепер з меншим носимося майже цілий день, засинає тільки на руках біля циці після чого інколи вдається перекласти в ліжечко; ну і на вулиці в калясці. Але ж приємно тримати маленький клубочок, що до тебе тулиться.:girl_in_love:
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: "Ручна" дитина

    І в мене другий - ручний. На руках не засне, але коли не спить - відразу до рук. Нічого не можу дома зробити, навіть якщо не на руках, то у полі зору маю бути обов"язково. Та й у візочку не хоче їздити, нас виручає кенгуру. Але нам скоро 9 кг, та і мені важкувато, бо сама невелика, навіть не знаю що буду робити.
     
  19. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Придбайте нормальну переноску, буде добре і Вам, і дитині.
     
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мій Васько теж "ручний".все робим разом, варим, прибираєм, сидимо на ДП. Мене дуууже спасає слінг.
    :girl_claping: