Що то за фрукт?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем наталя 2204, 27 Жовтень 2010.

  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Сьогодні сестра принесла малим ось такі фрукти.
    [​IMG][/URL][/IMG]
    Казала, що дуже корисні- містять дуже багато йоду. А як називаються- не знає. Я б хотіла побільше дізнатись що то за фрукт, і чим він корисний. Може хтось знає як він називається, то підкажіть, будь- ласка.
    Зверху вкритий дрібними колючками (як кактус), всередині- червонющий як буряк, містить насіння.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2010
  2. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    Не бачу фото того фрукта, але по опису я зрозуміла, що це таке. Англ. називається litchi, а пошукайте в неті як перекладається, бо я зараз немаю часу:kiss:
     
  3. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    Знайшла в неті- то не те. Litchi- китайська слива. плоди маленькі і серединка- біла з червоним, а ті що в мене- по формі і розміру нагадують велику грушу, і серединка- повністю темно червона.
     
  4. KardaMonka

    KardaMonka Member

    Останнє редагування: 27 Жовтень 2010
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що то за фрукт?

    брехня!!!

    ЦЕ ФРУКТ КАКТУСА!!!!

    Показую різницю. Се кактус, або кактусова груша

    [​IMG]

    [​IMG]

    а це лічі

    [​IMG]
    [​IMG]

    Улавлуваїм разніцу?
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2010
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    кактус Опунцiя. )
     
  7. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    100% !!!!!!!!!!!! ДУже-дуже дякую!!!

    ---------- Додано в 19:32 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

    Так, вона. Дякую, дякую, дякую!!!!!!!!!!!

    ---------- Додано в 19:37 ---------- Попередній допис був написаний в 19:32 ----------

    Дякую всім хто відгукнувся.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2010
  8. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    Наталя 2204
    Це - плоди кактуса. А на рахунок того, що містять дуже багато йоду, це просто реклама наших продавців.
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    оо, як я таке люблю! в Ітлаії постійно їли, можу розказати як то робиться)))
    Правда майте на увазі, що воно файно сприяє роботі кишечника:girl_wink: Справді корисний і солодкий, правда ну дуууууууууже багато кісточок всередині, ми завжди їли з ними
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що то за фрукт?

    воно напевне було до Італії привезене, бо росте в нашій пустелі в Арізоні, Техасі, Мексіці і це національна їжа латино-американців. Класна штука.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:32 ----------

    Вони містять багато вітаміну А і С. А також великий вміст потасіуму і магнезію. Магнезій і вітамін С найбільш необхідні для доброго засвоєння кальцію. Так що як кому треба підняти свій імунітет - поїдаєм кактус.
     
  11. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    Росте цей фрукт також на півдні Італії, я своїми очима бачила на Сицилії ці плоди на кактусах.
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що то за фрукт?

    Навіть ті плоди, що виростають на домашніх кактусах, можна їсти, якщо тільки ви не кропили какт хімією. Вони дуже смачні. А лічі і рамбутани чомусь нам не пішли...
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    угу...вiд тих кактусiв квiтку дочекаешся раз в п"ятiлетку не то шо плоди. Ладно, будем в Iталii то обiрвем iхнi кактуси))
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Що то за фрукт?

    Ні не реклама наших продавців. Їй свекруха передала з Італії і таке сказала.

    ---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:01 ----------

    А мені щось воно не дуже сподобалось. І діти теж не в захваті. І все ж таки, поділіться досвідом. Я роблю так: заколюю на виделку (щоб колючки не позалазили в руки) і ножем зрізаю шкірку. А потім вже ріжу на частинки. А ви як робите?