Що то за грибочок?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем guculyanka, 14 Листопад 2010.

  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Зустріли сьогодні знайомого, доктор-вчений по грибах. :)
    І він нам подарував такого грибочка.
    Підкажіть, що то таке і як його готувати?

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Що то за грибочок?

    на гливи дуже схоже
     
  3. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Що то за грибочок?

    А він Вам хіба не сказав, коли їх давав? Мені самій цікаво, що то за гриби такі. Ніби на гливи схожі, але то не вони певно.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що то за грибочок?

    Або гливи, хоч ті гливи ніби трохи більші або шитакі, але в шитакі ніжка тонша. Нагадала, ми їх називаємо ойстер машрумс, бо вони подібні на ойстера. Смачні.
    То таке щось як китайські підпеньки. В нас вони є, то ми їх готуємо як звичайні гриби нічого особливого.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2010
  5. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Що то за грибочок?

    Доктор-італієць, спілкувався з чоловіком, а мене потім перед фактом поставили...
    Чоловік за назву і спосіб готування не уточняв, він ніколи не вникає в такі питання. :girl_haha:
    Ніби не гливи.
    Ок, головне, що їстивні. :)
     
  6. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Що то за грибочок?

    Якщо ж це все ж таки гливи(дуже схожі),я їх готую так: відварюю,солю,потім обмакую в яйце і муку і обсмажую з обох боків, получаються схожі на відбивні,чоловік їх дуже любить,а от я не дуже,в них такий запах специфічний.
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Що то за грибочок?

    Вже напевно того гриба і близько нема, але ми таке теж в ддісі находили - то бараняча голова. На майбутнє, якщо хтось знайде пишу. Треба відрізати корінці, добре вимити, порізати на шматочки і відварити 1 год. А потім з ним можна робити все, що завгодно. Найкраще грибну підливу - і смачно, і багато виходить!
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що то за грибочок?

    Дуже дякую! Мій тато такі в нас в лісах знаходить. Ми готували саме так як ви описуєте - відварили а потім намаринували і вийшло дуже добре.
     
  9. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: Що то за грибочок?

    То не бараняча голова, яку в нас називають рожки (грибочки дрібніші, тонші і сіруватого кольору). На мою думку, це якись різновид тих глив, які можна в нас купити в магазині. Але точно не бараняча голова (тато щоліта приносить з лісу їх багато).
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Що то за грибочок?

    Ми теж щоліта знаходимо і люди місцеві (з тих країв, де гриби збираємо) теж зразу сказали, що то бараняча голова. Я думаю, що всі по-різному ті гриби називають, бо вони схожі. Але головне, що вони їстівні :nyam2: