Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 9 Серпень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    СУВЕНІРИ

    Спочатку думала в розділ про подарунки, та все ж - там більше для свят, а мене цікавлять власне СУВЕНІРИ. Що краще всього везти? і щоб дешево, і щоб сердито? З якої країни наприклад везти вино, а з якої сир? Що можна везти в памятку, крім банальних статуеток (не люблю їх)?

    Зокрема, що порадите купувати у таких країнах:
    Німеччина
    Голландія
    Бельгія
    Франція
    Іспанія
    Андорра
    Монако
    Італія

    Діліться будь-ласка досвідом, що купували Ви і що привозили Вам!

    п.с. собі я точно буду купувати мігнітики міст - колекціоную:girl_curtsey:
    п.п.с. ну і одяг, на скільки я знаю, найкраще в Італії і Іспанії купувати
     
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: СУВЕНІРИ

     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: СУВЕНІРИ

    З Досвіду:

    Німеччина - дуже смачне пиво Falkensfer
    Голландія - сир і кломпени
    Бельгія - пиво і шоколад
    Франція - вино з Бордо, сир
    Італія - вино, сири, одяг
    Іспанія - вино, одяг
     
  4. Viola

    Viola Well-Known Member

    Ну, ще зовсім трішки і почнеться гарячий туристичний сезон - хто на море, хто в гори, а хто кататись між містами Європи... З поїздок завше хочеться привезти щось "на згадку" що і самому миле і друзям показати...

    В мене є друзі, які звідусіль везуть горнятка з написами міст-країн де побували. Моя свекруха збирає настінні тарілочки теж з написами міст-країн. Чула про чудесні колекції магнітиків на холодильники, брелків.

    А що привозите/колекціонуєте саме ви? Похваліться! Можна і фотовихвалялками ))
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2011
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ми завжди привозимо магнітики на холодильник і колекціонуємо тільки ті,де ми особисто були.Правда,були ми поки тільки в 4 місцях( Кемер,Шарм-Ель-Шейх,Хургада,Єрусалим).Сподіваюсь,що кількість магнітів буде зростати швидкими темпами )))
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    сувенiрiв не везу, хiба на подарунки. А собi не купую, не знаю чому але не люблю iх, хiба шось ну зовсiм що зачепило- але навiть не пригадую чогось такого. А от сир, каву, вино, тi ж тюльпани з Голандii (в цибулинах).. маю колекцiю ангеликiв то от iх купую там де буваю) .
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    і ми зі всіх міст привозимо магніти на холодильник. Мені подобається.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    І я трохи привожу магнітиків.Правди не зі всюди.Якось не одразу дійшла до того,щоб везти звідкись якусь згадку.Фото хіба згодом десь пороблю
     
  9. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я також привожу магнутики і ще дзвоники, бо їх колекціоную. і навіть друзі взяли собі за звичку возити мені дзвоники зі своїх мандрів.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    1. я привожу музику, в основному народну, але часом і сучасну місцевих музикантів.
    2. Фотографую людей.
    3. Купую кульчики (моя манія) з національним колоритом.

    список в порядку пріоритетності :)
     
  11. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Купую маленькі вазочки -глечики-амфори ,також магніти і обовязково купу оригінальних прикрас-намиста -сережки-браслети -перстені. Ну неможу я ,щоб то все звідкісь не привезти. І ще листівки-ну але то пов`язано з професією.
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    так, люблю ту справу.:girl_yes2::girl_dance:
    Спочатку возила горнятка, тарілочки, магнітики. Колекціоную цукор в пакетиках:girl_crazy: Алкоголь "традиційний" (ракія, лоза, слівовіца, татранський чай, ром, вино і т.п.) шоколад, чи традиційні солодощі:)Щось, що асоціюється з країною перебування, до прикладу з Голландії такі милі черевички випросила в мужа:girl_tender:[​IMG]
    але незмінно то все ж магнітики і цукор, купую-беру не залежно чи за кордоном чи в межах країни тусуємось:)
    ось так виглядає наш холодильник деякі магніти подаровані(але тут ще не всі, трохи залишилось на холодильнику в батьків). Внизу магніти-іграшки , які соває туди-сюди синочок, купили після того, як він побив кілька...[​IMG]
    в детальніше кілька улюблених:)
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2011
  13. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    теж з кожної мандівки привожу........ну і як без магнітиків :girl_tender:
     
  14. pushok

    pushok New Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    И і я люблю магнітики на холодильник збирати,керамічні та м"які,а ще я збираю слоників,кажуть вони вдачу приносять.
     
  15. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    колекціоную дзвіночки, і ще люблю чарочки, або шклянки з краєвидами країн.
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я стандартно - магніти, холодильник вже завішаний. Намагаюсь купувати щось, чим славиться саме та країна.
    Ще люблю різні цікавинки на кухню, вони завжди перед очима
    з Австрії - сільничку та дзвіночок повісила на кухонну шафку (такий як корови носять),
    з Німеччини - порцелянове горнятко,
    з Хорватії - баночку для олії
    з Тунісу - двоярусний чайничок у вигляді верблюда
    з Польші - баночки для спецій
    з Египту - сувенірну тарілочку
    А ще купую листівки з туристичних місць і роблю там же фото, а потім разом ставлю у фотоальбом.
     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Стандартно - магнітики на холодильник. І обов"язково фігурку кицьки - колекціоную їх. Але буває, що нестримаюсь і куплю собі яксь прикрасу. А ще, взали собі за звичку відсилати листівки рідним безпосередньо з місць подорежей.
    Але... маю також сувеніри з країн, де ще не була. Чоловіка зацікавила моя колекція, то просить знайомих, які їдуть в далекі країни, привезти мені кицьок - маю в колекції кицьок з Тунісу, Єгипту, Тайланду, Китаю (може це і не правильно але колекціонування так захопило мене!)
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я колись не задумувалася, що привозити - чи біжутерію, чи якусь фігурку сувенірну - не мало значення. Тепер переключилася на горнятка з написом міста чи країни.
    Не знаю, чи буду купувати ті горнятка в кожному місці, куди подорожую, бо частіше бувається не в одному місці, а мінімум в кількох. Так як цього року була багато де, то просто вилетіла би в трубу, якби всюди купувала по горнятку, тому купувала тільки звідти, де була найдовше :)
    З дрібних місць я привожу листівки, карти місцевості, брошурки, книжки про країну чи місто. Ще люблю купувати щось особливе - що є тільки там. Не обов'язково це додому привозити - можна і по дорозі назад випити :girl_crazy: Шютка :)
     
  19. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    обов'язково привозимо магнітик на холодильник, по можливості - вино.
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ооооо, то була моя хвороба...З всіх країн привозила тарілочки. Зараз маю файну колекцію, навіть не пам"ятаю...десь біля 20 штук, висіли в мами на кухні на стіні, тішили мені око і породжували спогади, а тепер в звязку з нашим скорим переселенням буду шукати їм нове місце. Як знайду, обов"язково покажусь тут фотовихвалялкою))).