Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем bilo4ka, 3 Січень 2011.

  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    [​IMG]
    Минуло всього чотири місяці після трагічної аварії, в якій загинули їхні батьки, і 17-річна Олена Гілберт та її 15-річний брат Джеремі все ще намагаються оговтатися від втрати і повернутися до нормального життя. Олена завжди була відмінною ученицею, красивою та популярною дівчиною в школі, але тепер їй дуже важко приховувати свою печаль від зовнішнього світу. На початку навчального року увагу Олени та її друзів привертає новий учень, загадковий і красивий Стефан Сальваторе.

    Стефан та Олена відразу відчувають взаємну симпатію, але Олена навіть не підозрює, що Стефан - вампір, якому вже сотні років, і який намагається мирно жити серед людей, не дивлячись на те, що його брат, Деймон - втілення вампірській жорстокості і кровожерливості. Тепер два брати-вампіра - один добрий, інший злий - ведуть боротьбу за душі Олени, її друзів та інших жителів містечка Містик Фоллз.

    І це тільки початок :connie_pull-pigtail
    Підсіла з чоловіком на цей серіал. Сьогодні додивилися перший сезон, залишився другий, а там ще 11 серій)
    Хто дивився і може поділитися враженнями?
    Бо як на мене, він трохи нагадує Сутінки (місцями навіть дуже), але має цікавіший сюжет. Хоча несперечаюся, у Сутінках більше спецефектів, проте менше серій:girl_haha:
     
  2. носик

    носик New Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    я вже рік на цьому серіалі.
    Лише початок нагадує Сутінки, ніби порівняння, але йде вже своя сюжетна лінія.
    Другий сезон набагато цікавіший ( має у собі багато інтриги)
    Я У ЗАХВАТІ!!!!!
     
  3. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    ОГО!! І в першому інтриги достатньо! Ви мене вже заінтригували!
    Мабуть, сьогодні розпочнемо другий сезон)
     
  4. носик

    носик New Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    я вже не можу дочекатися 12 серії. вже, мабуть, дістала я ту гуглю
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Я читала Щоденники вампірів.так от, сюжет трохи відрізняється від Сутінків,але купа деталей спільних.щоправда, Сутінки написані на пару років пізніше....планую дивитись цей фільм,але ще ні,може як піду у декрет)))
     
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Подивилася весь перший сезон і те що є з другого. Справді, другий сезон цікавіший. Сам серіал нагадує ті ж Сутінки. На мою думку, серіал трохи дитячий, але цікавий для перегляду і такий.. розслабляючий (це я порівнянні зі всякими драмами, де весь фільм нервуєшся, що ж буде далі). Правда, коли дивлюсь його, а чоловік на сусідньому компі працює, то деколи може посміятись з уривків фраз і питається, чи мені то ше не надоїло. Чоловіки .. :girl_feminist:
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    От дивлюсь і ловлю себе на думці, що мені не подобається головний актор.. і режисерська робота. Мені нагадує фільм Бафі - винищувачка вампірів. В Сутінках було знято.."смачніше", більше уваги деталям чи що..
    Сподіваюсь то просто на початках.
     
  8. носик

    носик New Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Стефан і мені трішки нудний. Більше подобається Деймон( якийсь небезпечний і загадковий, готовий знищити все заради коханої і не має сили встояти перед поглядом Єлени).
    Там вже з 10 серії Деймон стане позитивним героєм. і в другому сезоні він на стороні "добрих"
     
  9. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    і я планую, поки що тільки музику з цього серіалу слухаю:girl_dance:
    Все часу не можу знайти,що подивитись:girl_in_dreams:
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    От в мене таке саме враження склалося.Не захопив. Почала дивитися,щоб щось свіже глянути.Дуже точно сказано,що в Сутінках все дійсно якось смачніше подано.А тут таке понакручували в сюжеті,надто аж....
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    а мені навпаки, завдяки закрученості сюжету серіал і сподобався. В Сутінках, звичайно, воно якось все грандіозніше (бюджет фільму явно більший), все якось красочніше, вампіри якісь більше реалістичніші і оборотні цікавіші, але за тим всім "зрєліщем" зїдається сюжет. От наприклад який сюжет в третій частині сутінок? все дуже просто і передбачувано)
    З акторів Щоденнники вампіра, мені Деймон найбільше подобається, особливо його посмішка, така багатозначна і хитра)
    Стефан вже такий позитивний, що деколи аж противно)
    Доречі вже передивилася всі серії , чекаю на 12 серію з 2 сезону. Чоловік десь нарив в інтернеті, що має на екран вийти 28 січня, от і чекаємо!
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    це ще так зняли фільм.Думаю,що в книжці все набагато цікавіше..

    ну так,є в ньому якась харизма..:girl_in_dreams:
     
  13. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Звісно цікавіше!Вони з книжки повирізали багато моментів:girl_mad:
    А от цікаво наскільки книжка "Щоденники вампіра" відрізняється від серіалу?Хто читав?Діліться враженням:)
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Я читала...але серіал не дивилась) все ніяк не дійде в мене до нього!але от читаючи відгуки, розумію що трохи відрізняється!
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Я б сказала, що вампіри в Щоденниках зовні часом реалістичніші. Страхотливіші і крові купа. В Сутінках менше моторошних сцен якраз. Швидше персонажі в Сутінках харАктерніші - на них більше ніж на сюжеті зосереджуються і від того образ цільніший. Бо я от дивлюсь вже 5 серію щоденника і розкусити головну героїню і вампів не можу. Якось їх риси дуже бігцем описані... Чи то плоскувато.. Ну от вона вся така позитивна. А я ж розумію що так не буває. Надто казково. ТОму в мене нема такого співпережиття.
     
  16. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Ну, тут ми або визнаємо що вампіри існують, або що вони не можуть бути "реалістичніші" бо таки не існують. :D

    Її "позитивність" в пізніших серіях стає "неґативною". Казковість притаманна всім байкам про вампірів. І навіть всім серіалам. І навіть... далі не буду. ;)
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Тут же не дитсадок, чесне слово.
    Я кажу про сцени в Сутінках де відгризають вампіру руку, а на її зламі - біла пластмаса.
    Я про ляльковість і відчутну штучність, якщо ці слова більше подобаються комусь) В одному фільмі цього менше, ніж в другому.
     
  18. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Як нє? Вперше таке чую. :shok:
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Я теж, з легкої подачі Посиденьок, дивлюся тепер цей серіал. Вже зависла на третій серії другого сезону. Мені подобається.

    До речі, ніхто не звертав уваги, як воно все трохи штучно? маю на увазі, наприклад, коли комусь кусають шию, а потім він ходить без шрамів і всього решта))) або коли Елена дала Стефану свою кров, а потім була без пов"язки на руці..?
     
  20. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щоденники вампіра (The Vampire Diaries)

    Їй, мабуть. брат давав свій перстень. і воно швидко заживало :girl_haha:
    Правда коли Деміан "живився" білявкою (тіки недавно дивилася і вже забула її ім*я) , то в неї були сліди на шиї спині. вона ще в нашийному платочку ходила. Тому в серіалі бачу, якщо режисери хочуть на чомусь акцентувати увагу , то вони це роблять. а якщо ні, то ви собі самі домислюйте, як то воно і куди ділося ;)
    Незнаю, хто який переклад дивився, але я вже після десятого разу як хтось з кимсь здоровався висловом "Ей ЧУВАЧОК как дела?" немогла стримати сміх. :girl_haha: