Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не пішов мені, намагалась, але дві серії і зупинила.
    Обожнюю його. Такий атмосферний, нагадує старі-добрі серіали а-ля Коломбо, Суто англійські убивства.
    А мені сподобався. Я його дивилась суто як дитячу казочку.
    Є другий сезон Liar. Гірший, в порівнянні з першим, немає отого напруження, але дивлюсь.
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    і мені дуже сподобався. Дуже класний!

    мені сподобався "Хєппи", про колишнього поліцейського і вигаданого друга його доньки єдинорожика Хеппі. Детективно-чорнушно-комедійний. Є вбивства, глюки, трохи крові, але після перегляду нема неприємного осаду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    В мене в закладках другі сезони Хеппі, Темряви і Видозміненого вуглецю. Наскільки сподобався 1 сезон у всіх, а до 2 ніяк не доберуся))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Викличте акушерку
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "І всюди жевріють пожежі" з Візерспун і Керрі Вашингтон(Олівія у Скандалі) вже є. Мені дуже сподобався. Рекомендую.Для мене не такий нудний як ВМБ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Milamila

    Milamila Active Member

    Щось усі мовчать, нема часу на серіали.... карантин вимагає сторазового харчування) всі на кухні напевно)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Подивилася "Привиди будинку на пагорбі" просто проковтнула ,важко було відірватися . Люблю невеликі серіали на 1-2 сезони максимум.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Atra

    Atra Member

    ми зараз дивимося "Перші ластівки" - вітчизняний серіал. перші серії дуже затягують, десь з середини вже затягують сюжет, напруга губиться, починають бісити дії героїв. но у цілому подивитися можна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    The mob doctor/Лікар мафії
    Серіал на 13 серій для любителів медицини і гострого сюжету.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Глянула першу серію Во все тяжкие (Пуститися берега). Щось не затягнув.:girl_sad:
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я першу серію, мабуть, три рази починала дивитися. Заставте себе ще дві глянути і тоді вирішуйте, дивитись далі чи ні)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    І мені так було. Потім натрапила на дуже схвальні відгуки і дала другий шанс, тепер затягнуло , вже третій сезон дивлюся.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    «Справжній детектив» непоганий, але тільки перший сезон реально зайшов. Цікаво було дивитись. Другий і третій взагалі ніякі. Не додивилась перших серій.
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2020 ---
    «Табу» сподобався, теж затягує.
     
  14. Louth

    Louth Well-Known Member

    Для себе зробила висновок, що якщо починаєш дивитися любий серіал - треба осилити принаймні дві серії, щоб зрозуміти, чи він тобі подобається. Дуже часто перша серія взагалі непоказова і відрізняється від решти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Неортодоксальна", 4серії, Нетфлікс. Драма про важку жіночу долю молодої жінки з хасидської общини, точніше - з сарматських хасидів, найрадикальнішого відгалуження. На основі автобіографічної книги Дебори Фельдман. Вражено, пізнавально, емоційно. Рекомендую. Дуже сподобалась головна акторка.
    Почала дивитись на якомусь сайті, але нічого не зрозуміла в першій серії. Потім виявилось, що то коряво залили серії. То я заново почала на іншому ресурсі. І загалом серіал містить флешбеки, майте на увазі.
    ПиСи Сцена з "оглядинами" в супермаркеті(1 серія) вразив мене до сліз. Чи то я занадто чутлива стала. А, ну і перекладу норм немає, на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Дуже сподобався серіал Тура (The Rook США, 2019). Крутий психологічний триллер, підозрюєш всіх до самого кінця) Трохи фантастики, але акцент не на ній. Прихильникам жанру рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Kryhla

    Kryhla Member

    Передивилась серіал "Спіймати Кайдаша", йшов по СТБ, але я тоді не бачила. Для легкого "ненапряжного" перегляду якраз підходить. Мені сподобався. Правда, хочеться продовження, дізнатись як склалось життя героїв далі. І ще гарна гра акторів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я теж якраз закінчила цей серіал дивитись. Дуже сподобалось як перенесли сюжет в сучасність. Актори суперові, мова, антураж просто клас. Я б теж глянула продовження)

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
  19. Milamila

    Milamila Active Member

    Кілька слів про міні-серіал "Плач"2018. Сюжет про викрадення дитини ніби розбитий на пазли з уривків минулого, теперішнього, засідань в суді, сеансів у психолога... Все це дійство з нереально несподіваними поворотами подій складається в цілісну картинку у фіналі. Картинка важка, драматична, але дууууже цікава)) рекомендую!
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Подивилася Академію Амбрела. Раніше його навіть не розглядала, бо по-перше, не люблю супергеройської тематики, по-друге, думала, що це чисто дитяче кіно. Але якісного дорослого фентезі щось не видно, тому знічев'я вирішила взятися. Серіал видався на диво притомним і не дитячим. Принаймні, точно не раніше 14+. Це драма про зворотну сторону супергеройства, вплив стосунків в сім'ї та дитячих травм на доросле життя, причому в різних проявах. Причинно-наслідкові зв'язки з психологічної точки зору дуже добре показані. Разом з тим, кіно не депресивне, навпаки цікаве і ненапряжне. Візуальна складова теж якісна і не перенасичена спецефектами. Окремо хочу відзначити гру актора, що грав П'ятого - 58-річного чоловіка в тілі дитини. Направду, дуже переконливо. Коротше кажучи, поціновувачам фентезі можу радити, якщо ви як і я, не фанатка супергеройських всесвітів.
    Якщо ж, напаки, фанатка, то раджу інший серіал - Пацани (The boys, США 2019). Небанальний підхід. Це якісна чорна пародія на супергеройську субкультуру. Теж зворотна сторона супергеройства, але вже інший аспект. Фабрика зірок, випробування славою і грошима. Фільм тільки для дорослих, 18+. Цинічністю і чорнушністю чимось нагадує Хеппі!, хоча все ж не дотягує.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2020
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1