Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Веснулька, 26 Січень 2010.

  1. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Дівчатка,мені завжди хочется,щоб свято стало казкою для гостей,тому пропоную у даній темі виставляти неповторні святкові та буденні :girl_claping:сервірування столу ну і звичайно ваші власні витвори мистецтва:girl_crazy::girl_in_love:

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 19:44 ---------- Попередній допис був написаний в 19:35 ----------

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Січень 2010
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Про етикет сервірування столу є багато розумних книжок. Дуже не люблю коли мої виставляють батарею пляшок на середину столу і скільки з ними про це не сварилась, а віз і нині там.

     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Загальні правила:

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Ще декілька ідей:

    [​IMG]

    Правила розташування предметів:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    о це для мене шедеври.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    можу поставити ще мільйон фото. це ж журналу Гербери. вона робить це дуже гарно.
     
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Тема для мене:) Люблю таким займатися, дизайн, декор - то моє!:) Таких фото спраді мільйон, але покажу ті, які здивували.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    А це ідеї з серветками:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    на мою думку, троха занадто - метелики взагіл не сподобалися і червоне/чорне теж.
     
  8. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Мені теж, просто показала те що мене здивувало, що люди видумують... Мені більше подобаються світлі столи - білий, бежевий, ніжно-блакитний, зелений. А рожевий занадто помпезний. Не люблю, коли на столі забато всього лишнього - якісь бантики, ті ж метелики, багато маленьких свічечок і т. д. Вважаю, що має бути всього по мінімуму, щоб було комфортно за столом. Адже він призначений для того, щоб поїсти, а не сидіти, наче ти на виставці:)

    ---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 12:42 ----------

    А ось те , що мені сподобалося:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    А тут мені подобається все крім того віття у двох вазах, як на мене - лишнє.
    [​IMG]
     
  9. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    А я зараз покажу свої скромні роботи:haha: На конкурсі в Швейцарії..навіть грамоту маю:)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Тут навіть можна мене побачити
     
  10. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Мені дуже подобається,хотіла б такий сюрприз на День закоханих отримати від чоловіка разом з кавою в ліжко:girl_in_love::girl_crazy::girl_cray:І щоб не офтопити виставлю ще фото
    [​IMG]
    ---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:47 ----------

    [/COLOR]
    Мені дуже подобається,те що ви створили.А МОЖНА ЩЕ ФОТО!!!Не ховайте від нас таку КРАСУ,АЖ ПОДИХ ЗАХОПЛЮЄ:girl_claping::girl_in_love::girl_crazy::radist::radist::radist:

    ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ----------

    Хоть важкувато запам"ятати на перший погляд,але доведеться.Авось колись знадобиться:girl_crazy:
     
    Останнє редагування модератором: 27 Січень 2010
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Є за що грамоту дати. Така красота.:girl_in_love: Просто милуватись і нічого не рухати, навіть їсти не сідати.:girl_claping::girl_claping:
     
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Власне... а куди діти всі наїдки-напої в традиції наших мам - щоб стіл ломився? ;)))
     
  13. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Дякую дівчатка:))) приємно, більше дуже фото не маю...то ті 3 столи,які ми робили і представляли з нашого готелю. Єдине, що швейцарців здивувало, що "синій" і "помаранчевий" столи були оздоблені не купленими приколами, а зробленими. Наприклад, вазочкою слугувала зелена пляшка "облита" воском і ніби щойно піднята з морського дна...
    Може хіба ще знайду фотки зі уроків сервіровки....але там все простіше...

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ----------


    За правилами обслуговування страви ПОДАЮТЬ в певній послідовності, але не накладають 3-ма поверхами, і гості самі собі то всьо накладають.

    В рестораціях, де так прикрашають словли все подають порційно....Чи, наприклад, офіціант не має права подавати десерт не забравши кошик з хлібом та всі лишні прибору зі столу...
     
  14. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Дуже сподобалась ця стильна тема. Хочеться додати ще гарних фото.

    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  15. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Дівчатка,дякую!!!!!!!!!!!тепер спокійно можна приймати в гості :girl_claping:і дивувати.Може хтось знайде,що можна витворити із паперових салфеток і як це робится,бо поки що не знайшла:girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 28 Січень 2010
  16. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Так дівчатка, якщо маєте якісь схемки складання серветок, то поділіться буль-ласочка. Дуже хочеться здивувати своїх гостей чимось гарненьким.
     
  17. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    [​IMG]

    [​IMG]

    я такі схемки використовую
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Сумніваюсь що вам вдасться так вкласти паперові салфетки, тай ефект не той. Це має бути таки салфетка з тканини, такої самої як і скатертина. В нас не тільки вони продаються ай кільця до них.
     
  19. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Майстер клас по складанню паперових серветок.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Січень 2010
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Вілтіс, дуууже гарні роботи! а чому накривали без тарілок?