Шацьк

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Яруська, 1 Травень 2009.

  1. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    а які ціни?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Шацьк

    Котеджі є з кухнями можна готувати самому. Продукти бажано везти з собою,бо до магазину добрячий кусень топата, та й асортимент не дуже. Хіба сідати на авто і їхати у дальші магазини.Є ще магазин на території бази "Лісова пісня",дещо можна прикупити там. На цій базі можна домовитися за харчування.
    Sokolova,якщо не секрет, на якому сайті ви знаходили адресу,бо є пропозиції різні, а от з пропозиціями приватного сектору на о.Пісочне-глухо. ( можна в приват) Ми завжди знаходили на місці.
     
  3. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Котедж з 2 спальнями - 500 грн./доба, будинок з 3 спальнями - 800 грн./доба. Подивитись можна тут, але знаю, шо там вже до середини серпня все зайнято:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. vredna

    vredna New Member

    Відповідь: Шацьк

    привіт, терміново потрібні номерки на озеро Пісочне, дуже прошу допоможіть
     
  5. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Дівчатонька,хто цього літа вже був з дітками в Шацьку,можете мені в ПП скинути координати і свої коментарі?Бо хочемо з малою і мамою поїхати туди,а не знаємо де краще з дитиною...
     
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Збираємось в Шацьк на ці вихідні. Бабця моєї подружки здає хату в селі Світязь, причому недорого - 40 грн. з людини за добу. Приїду, розкажу як там.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Гарного вам відпочинку, як приїдете, обовязково напишіть шо там і до чого:girl_cool:....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Galynka St

    Galynka St Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Я була тільки на Гряді (в наметовому містечку). Загалом, коли погода була гарна - все подобалось. Недоліки - жахливі туалети і безсоння вночі (через крики, співи, музику)... Хто хоче відносно тихого відпочинку - потрібно їхати на базу. Плюсів, звичайно, більше - гарна тепла водичка,чистий пісочок, озеро практично одразу коло наметового містечка, всюди атмосфера відпочинку (там будинків немає, тільки бази) і багато іншого. Якщо знайду контакти баз і водіїв - напишу. Дуже рекомендую домовлятись за базу зазделегідь, оскільки з подругою їздили минулого року - і обійшли практично усі бази (кінець липня) і не знайшли 2-ох місць. Жили на базі за 125 грн. з умовами, які явно не відповідали вартості.
    Цього року хотіла б поїхати на о.Пісочне (теж в наметах). Цікаво, хто був на Гряді і на Пісочному в наметовому містечку? Поділіться враженнями, куди краще поїхати. Бо їдемо з чоловіком мікроавтобусом, і кататись з рюкзаками буде важко.
     
  9. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Дякі! Фотозвіт обов"язково!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Дуже-дуже хочу поїхати на Пісочне. Хто був і кому сподобались умови - напишіть координати в приватному секторі.
    Дуже дякую!!!
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Я тільки повернулас зі Світязя. Рекламувати не буду, бо я була в тітки, в неї є база. Особисто мені подобається. Ціна у неї 150гр з людини з харчуванням.
    http://www.shatsk.com/smerekova-hata тут фото є. Всі кажуть, що фотки повністю відповідають реальності. Правда там пише харчування за бажанням, але вже то не так, вони без харчування не беруть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Vittoriya, а ти не знаєш, скільки там номерів на базі (тобто на скільки вона людей) і чи є місця вільні? Як далеко до озера?
     
  13. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    А коли шукала помешкання в Шацьку, собі цю базу якраз пригледіла в інтернеті, дуже вона мені припала до душі. Сподобались фотки, а ще чоловіка "підкупила" вона тим, що є настольний теніс, а мене тією "качелькою"...


    Зорянівонька, коли я дзвонила туди (десь два тижні тому) місця були, треба було лише тій жінці відправити на тел. 30 грн завдатку, щоб вона забронювала. До озера від бази йти 200 чи 300 метрів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Ну так, туди дійсно треба дзвонити. З грошима на рахунок вона придумала, тому що іноді дзвонять замовляють і не приїжджають. А вона туди нікого не селить , бо тримає. Тому мусить хоч якусь з того користь взяти :) Потім вона ті гроші відраховує з загальної суми. Там 2 хати. Номерів там десь 16, точно не можу пригадати.
     
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    :sad: хелп тепер ми хочемо вибратися на пісочне , а ті номери що мала , там вже все зайнято може хтось щось порадить ???
     
  16. ЛЮСТЕРКО

    ЛЮСТЕРКО New Member

    Відповідь: Шацьк

    Хочу поїхати в Шацьк з річною дитинкою та чоловіком, як бачу, краще на Пісочне, щоб були нормальні умови! Будь- ласка, допоможіть з адресами з коментарями. Буду надзвичайно вдячна!!!!!!!!!!!!!!!:girl_haha:.
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Як і обіцяла -звітую: на вихідні була в с. Світязь, в бабці моєї знайомої. Відпочинок взагалі обійшовся дешево - по 30 грн. за добу, за дітей платити не потрібно. До озера йти 7 хв. Кімнати класні, чисто, є плитка, холодильник. Недоліки - туалет на вулиці через подвіря (але чисто), душ тільки "літній" на вулиці (хто надовго відпочивати - не дуже зручно).
    На вихідні приватні будинки "кишать" відпочиваючими. На одному подвірї одночасно димить декілька мангалів. Перед дощем вечорами нереально відбитись від комарів.
    Озеро мені також не сподобалось, на березі дуже багато ямок з водою і смердючим болотом. В перший день відпочинку стала свідком, як втопився молодий мужчина на глибині по пояс, тому озеро якось мені спротивилось.
    Два роки тому відпочивала в Гряді, на базі. Там і пляж кращий, чистіше, сосни. Правда і ціни відповідні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Може на Гряді пляж і класний, але там всюди смердить туалетами... Напевно для кожного своє, бо мені подобається більше в селі. Спокій, поля. Я люблю такий відпочинок. Не знаю на рахунок смердючого болота..Може не всюди є, я недавно була, все добре. Біля берега трохи волого , але це через те, що колись озеро було більше, просто воно висохло і тому коли довго і багато падає дощів , то земля робиться вогка, болотяна.Але це дійсно, як для кого. Моїй мамі теж не сподобалось, що там трохи болото є, їй більше імпонує Пісочне. А я Світязь люблю. А на рахунок втоплення, я теж колись була свідком. Двоє чоловіків ішли плавати,вернувся один. Святкували ювілей того, хто втопився....Допилися... На воді треба бути обережним всім. Дно на Світязі не є небезпечне, я там з дитинства відпочиваю!Це вже від людей залежить.
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Ми були на Гряді 2 тижня тому. На базі за домік ми платили 230 грн/ добу. нас було четверо. В доміку 2 кімнати + кухня, з холодильником, елект плиткою, елект чайником,гарним кух столом і табуретками, різним посудом, хоч ми по мінімуму взяли свій. В кімнатах чисто, кімнати світлі, приемні, нормальні ліжко, і в другій стояв диван.
    Біля доміка беседка з мангалом. Мінус це туалет на вулиці, і платний евро душ.Туалетів було 5 штук, і там постійно стікала вода, бо там під землею скважина.Умови н суперські, ну але суперські і коштують від 500 грн і вище.Поряд був такий котедж, що я думаю там цілих 2000 грн за нього, або так конкретно за номер треба заплатити.А я кщо на 10 днів , в той номер ?То напевно за ті гроші можна спокійно на море їхати...
    До озера йти хвилину часу, зразу напроти то там була трава і дуже багато народу.Ми йшли на 10 метрів далі ,то там був гарний пісочок і практично не було людей, може з 5 чоловік, тому що при заході були порізані камиші , десь метра з 2, і вони кололи в ноги.Але захід був широчезний, то ми ті 2 метри на матрасі пропливали і люкс. А як йшли проходитись вздовж озера то було дуже багато людей, але то на вихідні, ми я к в четвер приїхали то було мало народі і багато табличок "є вільні місця"
    Загалом нам сподобалось, ми там були 5 днів, погода гарна, базарчик з рибкою, раками, продукти ми везли зі Львова, і кожен вечір жарили шашличок
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    От, Крістіна описала ту картину, яку я мала два роки тому, коли відпочивала на гряді. Як кажуть - кому що. Для мене важливий спокій, я ж їду відпочивати! Окремий будиночок - набагато краще, ніж кімната в приватній хаті. А якщо господиня має 4-6 кімнат і всі здає різним сімям, а кухня, холодильник, душ, туалет - один на всіх. Уявіть яка ввечері черга в туалет, яка метушня біля плити, щоб посмажити рибу, а в душ і взагалі добитись нереально! Уявіть, який шум ввечері, коли ви вже лягли спати, а компанія з сусідньої кімнати сидить за столиком біля вашого вікна і гуде до 4 ранку! Тому, вибираючи місце для відпочинку, треба відразу цікавитись, скільки сімей "претендує" ввечері на плиту.
     
    • Подобається Подобається x 3