Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Хочу поставити таке чудо в спальні - для економії квадратних метрів, в основному..) Та і продовгувату форму кімнатки поправлю.
    Хто з таким завданням уже стикався, підкажіть, на що звертати увагу, де краще шукати і т.д.?
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    Можливі 2 варіанти: робити самим або замовляти. Родичі замовляли в Командорі - задоволені, правда дуже дорого. А ми збираємось робити самі - економія грошей досить суттєва.
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    або 3 варіант-шукаете майстра,який беере основні елементи на фірмі( командор та інші) а сам робить все інше
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    Ну от ми зараз розробили креслення, розрахунки і т.д. Чоловік намірився сам то робити і присіли легенько. Ми вже давно збирались в коридорі зробити шафу-купе (2,5*2,5м). Подивились в магазині готову шафу "під купе", коштувала 2 500-3000 грн (на той час 500-600 дол). Чоловік підрахував, що десь трохи дешевше вийде самому зробити але з системою командора. Пройшов рік... Тепер має час і можливість, поїхав за комплектуючими, то зараз виходить 4 тис з лишнім (а ще по любому будуть якісь непередбачувані витрати). От мені щось і перехотілось. Чого було готову не купити?
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    нам недавно порахували шафу - купе - виходить 4000грн!!! і це не командор, а просто прикольна фірма.
    а інша фірма, яка працює для менш заможних людей порахувала ту саму шафу на 1800грн!!!:eek:
    і всюди дсп рахували і з нормальними німецькими комплектуючими, а різниця нічогенька!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    зараз і готова відповідно дорожче коштує ніж рік тому.....самим робити звичайно вигідніше,тільки час треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    доречі,наш майстер раніше працював з командором( нам ще командор ставив),а тепер вже перейшов на іншу фірму(назву не памьятаю),каже що командор на сьогодні це вже вчорашній день,є ліпші системи....
     
  8. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    а можна дізнатись про оту іншу фірму? явки-паролі?
     
  9. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    ввечері напишу контакти. бо зараз не маю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    і мені! і мені! ))
     
  11. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе


    Чекаємо! Буду дуже вдячна!
     
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    А скільки метрів має шафа? А то я починаю думати, що ми не туди ходимо... Нам 2,78м з 4 дзеркальними дверками і найпростішою начинкою порахували на 8-10 тис, як де.... От мені і хочеться знайти щось більш прийнятне...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    Командор - то бренд, але якість там справді хороша,
    основне в шафі-купе - це ролики і направляючі,
    різниця в цінах залежить:
    направляючі є металеві і є алюмінєві, останні суттєво дорожчі,
    плюс якщо вони декоровані під колір ДСП, то по ціні ще так раз,
    вставки в двері: найдорожче-ратан натуральний і декоровані зеркала, далі зеркала матові, кольорові, далі зеркала звичайні і ДСП найдешевше,
    висота:
    якщо вище 2.5 то тільки здається тільки алюміній, бо інакше треба розбивати на антресолі,
    ну і звичайно кількість ДСП, яке зараз суттєво подорожчало,
    завжди дешевше, коли вмонтовуєьбся в нішу, або біля якоїсь стіни, іне давати задньої стінки.
    Дешевші системи типу Лагуна, Севрол та інші теж непогані, вибір там менший, але рекомендую робити тоді вужчі дверки, для нормального навантаження.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    А в мене є знайомий:ninja: який працює на меблевій фірмі, і паралельно робить шафи на замовлення(ну не тільки шафи, кухні теж, і т.і.)
    Він бере за роботу 50% від суми потраченої на матеріал, кому цікаво пишіть у приват, розскажу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    Замовляли в салоні, що на Княгині Ольги кілька років тому. Там Командор. Дуже задоволена. У ПП боялись замовляти - бо не раз вже чула, що вони на направляючих зекономлять, а потім шафа не відкривається.. та і вигляд...
    Дизайнер приїзджала і дивилась на форму кімнати, щоб порадити де і як її краще розміщувати. А ще - важливо, щоб у Вас були ідеально рівні стіни - бо цей вид шафи має абсолютно приставати до стінки і бути підправлений, щоб зовсім рівно тримати рівень на підлозі і двері самі не роз"їджалися (отож без огляду кімнати - спеціаліст - сумнівний). Я також просила, щоб мені удешевили замовлення - отож, там мені вказували які плити та фурнітура буде дешевшою - тоді, приміром, це було на рівні цін - 400 умовних за повноцінні шафи з двома дзеркалами.
    Сподобалось і збірка-встановлення - приїхали культурні працівники і за 2 години встановили, поприбиравши максимально за собою.

    Здешевити будь-яку шафу-купе можна не замовляючи задню (а в декого і бокові) стінки. Тобто якщо є ніша - то просто замовляєте профілі, кріплення та полички - і суттєва економія виходить. Так роблять в коридорах, гардеробах, кладових - основне, щоб стіни не мастилися в передній.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    Торгуйтесь до 35, бо 50 то забагато, особливо при дорогих комплектуючих, чим дорожчі матеріали, тим легше монтувати.
    Якщо 50 відсотків, то тільки від вартості ДСП, а за встановлення системи домовтесь про фіксовану цифру-наприклад 50 грн за дверку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    Але саме дверки найгірше встановлювати, знаю з власного досвіду:).
     
  18. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    А в моїй шафі саме дороге це була напевно система, хоча я можливо щось забула, просто її ціна мене тоді дуже вразила.
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    Тут і справа в тому, що коли є дорожча система типу Командор, то так максимально простий монтаж, прикріпляються верхні і нижні направляючі, ролики верхні і нижні дуже легко фіксуються на дверцятах і легко запихаються в направляючі, і не справедливо, що заплативши за якісну систему більші гроші ви повинні заплатити більше і за встановлення, от до чого я веду.
     
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Шафа-купе

    То напевно був алюміній, приблизно на 50 відсотків дорожче металевого аналога.
     
    • Подобається Подобається x 1