Шахраї в туристичних фірмах

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Zoryanazirka, 14 Вересень 2009.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Їздила моя мама торік в подорож по Європі, все було гарно організвано, в захваті, сподобалося. А нині нам приходить лист з податкової - нарахування штрафу за неподачу звітності як СПД, і виклик на перевірку. Я з цими органами працюю вже добрий десяток років, маю там кілька знайомих. Дзвоню, прошу взнати в чому справа. Дійсно, є зареєстрований СПД, відразу питають чи паспорт не губили? Ні не губили. Наступне питання - Може лишали оригінали документів десь в туристичні фірмі??? Так лишали!!! І обов"язково вимагали оригінали і тримали 2 місяці. Так вона відразу спокійно так каже - ну тоді все ясно, це в нас вже не перший випадок. Доречі уристична фірма на Мартовича, 7.
     
    • Подобається Подобається x 19
  2. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    і що вони з тими док-ми робили????
     
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    І як з тої ситуації вийти? ЩО РОБИТИ?
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    А щодо ідентиф. коду? Його турфірма також вимагала??? Взагалі дивно, бо турфірмам треба закордонний паспорт, укр. можуть вимагати хіба копію.
    Писати в прокуратуру з зазначенням усього вищенаведеного, коли і куди віддавали укр. паспорт. щоб прокуратура провела перевірку. Або заяву у міліцію.
    Для реєстрації СПД необхідно пройти відповідну процедуру, заповнити заяву і ще купу паперів з підписом, якщо при реєстрації буде встановлено факт підробки підписів - це є крим. каране діяння.
    Якщо мати знайомих в податковій, то можна попросити встановити дату реєстрації СПД і якщо Ваша мама в той час була за кордоном, додати копію закордонного паспорту з візами.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    та ну, одна підробна довіреність і все зроблять без Вас
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    а довіреність посвідчується нотаріусом, який у випадку виявлення факту шахрайства може втратити ліцензію.
    Ваші пропозиції???
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Знайти ще і нотаріуса :) і на нього в суд
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    взагалі зараз податкова почала збирати гроші по таких місцях на які не має права. Чоловіка викликали, бо він ніби щось не сплатив коли їздив в США. Хоча він там нічого не отримував і т. д. А його знаймого викликали бо він ніби не сплатив податки за певний період (в той час він був найманим працівником і податки сплачував роботодавець). Просто коли ви точно знаєте, що нічого їм не винні то доказуйте нікуди вони не дінуться.

    А турфірма в мене не брала оригінали внутрішніх паспортів, тільки закордонні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ляксандра

    Ляксандра Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    як працівник туризму можу сказати:
    туристична фірма може взяти тільки оригінал ЗАКОРДОННОГО паспорту, а ні в якому разі не українського!!!!!!!!!!!!! майже всі консульства вимагають тільки КОПІЮ УКРАЇНСЬКОГО (ВНУТРІШНЬОГО) ПАСПОРТУ

    Якщо консульство вимагає оригінал укр.паспорта, то звичайно ВАС В ЯКОСТІ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЦЬОГО ОРИГІНАЛУ, тобто викликає на співбесіду!!!!!!!!

    НІКОЛИ НЕ ДАВАЙТЕ ПАСПОРТ В ЧУЖІ РУКИ, тому що чула пару історій, як і кредити беруть....і всякі різні прикрі афери роблять...........
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Ляксандра

    Ляксандра Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Хочу додати про оригінали документів!!!
    Оригінали: паспорт (український), ін.код, свідоцтво про народження ОРИГІНАЛИ вимагають для подачі у консульство ІЗРАЇЛЯ.

    будьте уважними!!!
     
  11. Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Останнім часом у ЗМІ з`явилося багато проплачених рекламних статей про відкриття у Львові філії компанії «Ренессанс С», яка займається клубним сімейним відпочинком, так званим "таймшер" або "власність на час відпочинку".
    Про саму систему не буду розказувати, кому цікаво - інформації в неті є достатньо.
    Філії компанії «Ренессанс С» досі існували в Одесі та Харкові.
    У нас у Львові була, а може ще навіть і є аналогічна фірма "Атіса", знаходилась по вул. Туган-Барановського, 34/2
    Як працює така система?

    Для тих, кому лінь читати:
    У громадському місці до вас підхдить молода людина, просить відповісти на запитання анкети. Потім, за номером телефону, який ви вказали, вам дзвонять і радісним голосом повідомляють, що ви виграли приз. Для цього вам необхідно прийти на презентацію фірми у їхній офіс (обов`язково зі своєю половинкою). В офісі - чай-кава, сама перзентація, фільм-наглядна агітація...а далі - "заманлива" пропозиція - путівка, яку можна викупити леше у вечір презентації, і лише в їхньому офісі (якщо у вас не знайдеться при собі грошей, запропонують тут же заїхати з вами додому, бо ж така "халява" - лише сьогодні...)
    Коротше:
    Шановні форумляни, будьмо обережними!
     
  12. Antosik

    Antosik New Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Я бачила вже таку "заказуху" про відкриття офісу у Львові. Сама працюю у туризмі більше 3-х років, але про такий спосіб лохотрону чую вперше. Ще подумала, якщо реально купувати нерухомість закордоном - треба віддати шалені гроші. На сайті цієї компанії написано, що це маркетингова компанія, тому фірма не має права пропонувати туристичні послуги, так як немає ліцензії на туроператорську роботу. Тому раджу всім перед тим, як звертитися в турфірму, перевірити на сайті Державної служби туризму і курортів, чи має турфірма лізензію на турагентську чи туроператорську діяльність.
     
  13. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Time Share таким спосбом продають у цілому світі. Ніхто ще не відміняв агітаціі і реклами. Розраховане таке видовище на тих хто поведеться. Я була кілька разів на таких презинтаціях ( там давали безкоштовні квитки за те що приішов і посидів послухав). Тільки треба знати що вони будуть намагатись продати і стояти на своєму, що вас це не цікавить і нічого не купувати і не підписувати.
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Мій чоловік, по доброті душевній, погодився на вулиці заповнити таку анкету і потім нас з ним таки "виперли" на ту презентацію. Ми до кінця сподівалися, що то не лохотрон, але... на жаль. Думали, ну може якась дійсно нова турфірма відкривається, мають вигідні пропозиції. Та ні, таки тайм-шер... Кава-чай, ролик, ті менеджери чогось бігають туди-сюди, підсадні пари. Ну псих атака, коротше. Ми почали казати, що не розраховували на такі витрати, чемно відмовлятися, тоді, "тільки для нас" і "тільки зараз" запропонували вдвічі дешевше (ну лохотрон на лице:girl_wink:). Вже вони і таксі нам оплатять, щоб за грошима з`їздити, тільки треба ВЖЕ, ВЖЕ!!! Ну я не та людина:girl_blum:, чим більше на мене тиснуть - тим категоричніше я відмовляю. Коротше змились ми звідти, типу подумаємо. Ага, ага:girl_yes2: Тільки вони потім так насіли на чоловіка мобільний, що "коли ж ви до нас приїдете?", що в кінці кінців чоловік пригрозив, що ще один дзвінок і він напише на них заяву до міліції, бо то вже переходить усі рамки:babruysk:. Більше дзвінків не було.
    А відбувалося це все десі пару років назад на Науковій у бізнес центрі, фірма назвала себе Комфорт-тур.
    Так, закордоном таке можливо, але наша правова база не розрахована на таку програму (тут тільки візи і придбання нерухомості за кордоном можна згадати), тому лохотрон точно.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    ой... ті тур фірми. Он знаю випадок коли молодим дівчатам продали путівки в Туречину але коли вони приїхали то виявився готель зовсім не той що готель і тих дівчат зразу чуть в рабство не взяли, ледь викрутились лише завдяки знанням англійської мови. Обидві дівчини після того хворі психологічно.
     
  16. Antosik

    Antosik New Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Зараз вийшов новий закон, згідно якого турагентстською діяльністю може займатися будь-хто, не маючи ліцензії:
    "Информируем что 19.10.2010 г. Верховной Радой Украины принят в целом Закон Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины касательно ограничения государственного регулирования хозяйственной деятельности» (законопроект 6695), которым в частности предусматривается, отменена лицензирования турагентской деятельности.

    Закон вступает в силу с момента его официальной публикации, о чем проинформируем дополнительно.

    Таким образом, в ближайшее время деятельностью по продаже турпродукта смогут заниматься любые юридические либо физические лица-предприниматели."
     
  17. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Добре, що прочитала уважно все - зекономила свій час і час чоловіка. Мені сьогодні зателефонували, все красиво розказали, запросили на презентацію. Чоловік зразу сказав, що то розводять, а я по наївності надіялась. Добре, що є інет і ДП :)
     
  18. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    моїй мамі теж недавно запропонували отой ренесанс для лохів.добре,що вона мені розказала, і добре,що я вчасно прочитала тему)
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    І я там побувала. Сміх мене другий день розбирає як то ми так з чоловіком лопухнулись. Ця фірма на сьогоднішній день провлдить свої "презентації" по вул Федьковича 60а. Це за "Скринею".
    P.s. І як то я тут цю тему непобачила.
     
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    сьогодні, коли я їхала в таксі, подзвонив чоловік і розказав, що йому подзвонили і сказали, що він щось виграв, чи то холодильник, чи путівку, запросили на якусь презентацію, обов'язково разом з жінкою. Добре, що ту розмову таксист одним вухом слухав і розказав мені про той лохотронський "Ренесанс". Каже - прйидете вдома по нету пошукаєте, що то лохотрон. Тільки почала шукати - зразу на кохані "посиденьки" попала :) шкода, що раніше цієї теми не бачила :)

    продовження: чоловіку я вже то все розказала, і тут йому знову та дєвучка дзвонить, каже - ну що, чи в прийдете завтра, давайте я вам проведу опитування, як вас звати і т.д, дійшла до питання - де працюєте, чоловік вирішив приколотись, каже - в правоохоронних органах.... пауза... - а жінка де? - він -там же :)
    Далі в неї ентузіазм трохи вщух, скінчилось тим, що вона каже - ой, не знаю, чи завтра та презентація буде, чи нє, вообщєм, я вас викреслюю. Цирк на дроті, короче.
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2011