Шоу PRO Любоff

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Olka Sherolka, 6 Квітень 2011.

  1. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Вчора переглянула нове шоу на плюсах, щось між Пацанкою-Панянкою і Холостяком. Хто дивився? Які враження?
     
  2. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Дивилась з половини. Поки ще нове - то можна подивитись. Сьогодні, здається, продовження має бути. Дівчата дві - гарні, а решта - страшнуваті, зате високої думки про себе. Хоча якщо правильна стрижка/макіяж - будуть нічого так.
     
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    ого, Шер, аж страшно собі уявити весь "розмах" шоу!:girl_impossible:
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Ми вчора з чоловіком дивились, то ті дєвки якісь всі завернуті на собі... Чесно кажучи, всі мої подружки, яким за 25, які не одружені і не мають хлопців, то вони точно такі самі, думка про себе мега висока, якщо хлопця то тільки шоб хата, машина, робота, дача, зріст 180, сильний, мужній, симпатичний, з почуттям гумору, схожий на Клуні/Піта/Деппа, не нижчий 180см, щоб слухав, щоб підтримував, щоб бла-бла-бла.....:khomyak::khomyak::khomyak: а найголовніше, вони вважають себе ідеальними, і страждають без хлопців, але "не попускаються". От ті дівчата в шоу, хоч і кожна ніби інша, але у всіх одна проблема
     
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Ми також дивилися. Ніби має бути цікаво. Наша львів"янка мене просто бісила. Ну що в ній такого, щоб так себе поводити???? За що їй шуби купувати? Не розумію....
    До речі, на іншому форумі прочитала, що вона і не зі Львова, а з села на Волині, але то таке....
    Єдина, хто мені більш-менш симпатична - "дівчинка- вітер" з Запоріжжя по-моєму... Решта ніякі.
     
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Я також з чоловіком дивилась!! Чесно кажучи соромно, що Львів "представляє" така особа як Ірина. То просто жах!!!
     
  7. true

    true New Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    О, і я вчора теж це дивилась. Дуже навіть непогане шоу. Принаймі щось новеньке.
     
  8. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Вчора дивилась знов, як на мене то Ірина зі Львова одна з самозакоханих дур, в якої "пальци веєром", досить вульгарна. Ну і ще там одна істеричка, Катрін, чи як точно її там. Я справді тихі, сірі мишки, а є панянки які вічно всім незадоволені.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    :suicide:
    подивилась три хвилини - стошнило. Від всіх, а найбільше від ведучого.
     
  10. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    і ми з коханим вчора дивились))) щось новеньке, посміятись було і з чого, і з кого)))
    особливо та особа яка захоплюється темношкірими))):girl_impossible: (хоча волосся гарне)
    впринципі, трохи награно все, але типажі дівчат насравді добре підібрали)) і ведучий- так попускати дівчат вміє,(але хто такий???) жорстко, але в житті таких не зустрічала
     
  11. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    киньтесь хтось ссилочкою-я пропустила все а хочеться подивитись
     
  12. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Я вчора і позавчора теж дивилася це "шоу". Те, що дівки на проекті неадекватні, думаю, ні для кого не буде дивиною. Але от ведучий... Я просто в шоці! Зарання перепрошую, може своїми висловлюваннями я когось ображу, але просто висловлю свою думку і нікого не примушую до неї прислухатися.
    Отож, ведучий цей - це гімно рябої курки, а несе себе так, ніби він пуп землі. Яким би не був крутим чуваком, а отак принижувати і "попускати" дівчат ніхто йому права не давав. Це негідна поведінка! Так не повинен поводитися мужчина.
    Якщо ще раз увімкну телевізор і натраплю на це шоу, то буду дивитися, але тільки для того, щоб подивуватися людській тупості і "безпрєдєлу"!
     
  13. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Була здивована... Включила випадково і кожної миті хотіла переключити, бо такий "бред"...:girl_crazy:Хоча додивилась до кінця.
    Не знаю хто саме з дівчат зі Львова , проте тамодна краща іншої..І ведучий їм під МАСТЬ.
    Ще не визначилась чи дивитимусь наступний ефір...
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Сьогодні натрапила на це "шоу" і, мені сподобалось спостерігати за зауваженнями ведучого щодо поведінки дівчат. Чоловік постійно сварився за те, що я дивлюся цей маразм, але при тому, коментував, що і чому йому не подобається в кожній з учасниць.
     
  15. Onka

    Onka Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    як виявилося і не львівянка і не наша ......
     
  16. rybkagala

    rybkagala New Member

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    Я теж нещодавно натрапила на цей проект. Мій сказав, що то бред повний і що б я таке не дивилася, взяв мені переключив.... А мені так просто цікаво було глянути, посміятись. Ще пам ятаю не так давно був схожий проект, але цікавіший. Коли брали різних дівиць і перетворювали їх на справжніх леді. З ними займалися відповідні педагоги, стилісти тощо.Але я щось мало сумніваюсь, що після проекту вони знову не стали такими , як до того. Але ведучий зовсім мені не сподобався, такий вже естет...:feminist:
     
  17. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Шоу PRO Любоff

    - http://1plus1.wideo.name/news/video_kanalu_1_1_onlajn_pro_ljuboff_vipusk_1_za_05_04/2011-04-06-380
    http://1plus1.pl.ua/news/pro_ljuboff_pro_ljubov_vipusk_3_07_04_2011/2011-04-08-769
    Ось що знайшла погугливши. А всі випуски є вконтахті, в пошуку по назві легко знайти

    ---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------