ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Травень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    [​IMG]

    Шрек 4
    Shrek Forever After

    http://www.youtube.com/watch?v=K0N_M4tKnCc
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ми не є великими фанатами Шрека, але оскільки на носі 3 вихідних, вирішили піти вчора на нічний сеанс, о 10 вечора.
    Задоволення отримали масу!
    Не так багато пародій, як було в першій та другій частинах, зате є зосередження на сімейних цінностях. Дуже динамічний мультфільм, багато смішних і забавних моментів. І, як сказав один із творців мультфільму, цей розділ є поєднанням усіх трьох, тільки із точки зору "що би було, якби..."...
    У нас попереджали, що є "страшні сцени", але наш Дарко все сприйняв дуже спокійно, тому з дітками від 5-ти років спокійно можна йти на фільм, а можна навіть із меншими. Однозначно варто йти на перегляд цілою сім'єю.
     
  3. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Я ходила з дітьми на ШРЕКА в день прем"єри. Дітям сподобалось. Мені не особливо. В основному мабуть через дубляж. На мою думку доволі недолугий і плаский. Можна би було і краще. Цікаво, як справились із цим завданням росіяни. При першій же нагоді перегляну в російськомовній версії.

    П. С. Щойно глянула трейлер російською. Що сказати? Можуть!
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2010
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Дуже шкода.
    Ми якраз над кількома моментами думали, як би то українською перекласти.
    Ти не пригадуєш моменту, коли кіт із ослом обзиваються?
    - ти - котострофа
    - а ти (англійською ridonkulous) там перегукується зі словом "осел".
     
  5. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    А в нас квитки на завтра для тата і Яринки! (На 9-ту ранку:girl_crazy:, на інший час вже не було).
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Подивився російську версію. Файний фільм. Дяк. :)
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    трейлер чи фільм (екранку?)
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Самріп... :cowboy: Якість відповідна, але для знайомства вистарчить. Зроблю онлайнову, поділюся.
    На трекері вже вбили, але встиг здерти.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Таке дивитись - себе не поважати.
    Хоча... Шрека зеленішим уже не зробити. :girl_haha:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Даремно...
    Відверто кажучи, не певен, що тягнутиму потім DVD. Не той фільм, щоб декілька разів переглядати. А сюжети/моралі і на цій версії з попкорном підуть.

    ЗІ: сам переглядаю перед стягуванням не коротенький трейлер, зазвичай, а саме онлайнову. Виявиться вартісним - шукаю добру версію.
     
  11. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ми з чоловіком і кумами йдемо завтра на 22,00, на 3D формат,подивимося що воно собою являє:)Малявок ще зарано брати, в 2,7 і 2,2 роки то ще не висидять весь сеанс,та і формат той їм зарано...(то я так перед собою оправдовуюсь,що йдемо без малечі;))
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    І нас тато вмовляє:) Але нашу малечу ніде не діти:) Прийдеться спробувати з ним - але буде дивитись без 3D, якщо щось - прийдеться мамі пропустити фільм (або татові:xaxa:)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Я або дивлюся, або не дивлюся. "Акваріумні" версії не дивлюся з принципу. :girl_blum:
    Візьміть дитині якусь перекуску зі собою. Коли почне нудитися, щось дати пожувати.
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

     
  15. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    [flash]http://static.video.yandex.ru/lite/levand67/ol8b9su24s.2714/[/flash]
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Були з чоловіком вчора на 3D. Сподобалося, навіть сльозу впустила. Але малий би точно не дивився, не всидів би.
     
  18. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Мені теж сподобалося,якщо дивитися з точки зору сімейних пріоритетів,то дає поштовх до роздумів:)А чоловік сказав,що чекав чогось більшого:)Правда були моменти,коли він від коментарів не втримувався,то тоді смішно з нього було,і були такі моменти,коли мене підтошнювало(слабкий вестибулярний апарат) коли багато літали і різко піднімалися-опускалися:)То я мусила окуляри знімати,щоб очі відпочили...А так все сподобалося.Тепер уявляю собі які ефекти були в Аватарі...:)
    І ще-тішуся,що не брала з собою малої,вона б як мінімум зламала окуляри і було багато моментів,коли могла б налякатися(оті всі кидання гарбузів,вогні,скелети,величезні істоти на весь екран,кидання списів,і т.д.)то для трошки старших дітей,напевно років з п'яти,або вже дивитися вдома на телевізорі,щоб все не було таким величезним:)
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2010
  19. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ми вчора дивилися цілою родиною - нікому не сподобалось (тобто раз подивитися можна, але більше не хочеться). Я жартувала, що як чоловік прийде з роботи і буде "нечемний", то я йому включатиму ;) :)
    Шрек - це ж не мораліте!!! На мою думку, усі найкращі моменти увійшли в трейлер, більше нема на що дивитися!
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ми були у пятницю, в кінопалаці Довженка, бо Ярку ще нізя у 3Д. Ярці сподобалось, як завжди. Мені було трохи нуднувато - таке враження що вже незнають що придумати, щоб сюжет тримався купи.
    А ще шкодую що не пішов чоловік - дуже повчальний мультик для сімї:girl_smile: