Штучки-дрючки та інші прибамбасики

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ото прочитала віршика про хом'яків і згадала, що ще одну темку хотіла почати.
    Я раніше ніколи вишивкою серйозно не займалася, ото зараз взялася до науки поважно. І справді хочеться на роботу не ходити, а сидіти вдома й вишивати. Іноді ловлю себе на думці, що паралельно з тим, як працюю, в уяві вишиваю. :xaxa:
    І от відколи взялася за вишивання вікна, а воно суттєво більше за все, що я в своєму житті вишивала (я вічно дрібні картинки робила, бо на решту мого терпіння не вистачало:xaxa:), постійно відчуваю потребу в тому, аби мати або великі п'яльця, або станок, бо постійно перекладати маленькі п'яльця мені вже набридло. :8:
    А у вас які пристосування є? Чи які ви збиратеся докупити?
    Розкажіть мені про все, бо я крім голки для вишивання та п'ялець, ніц не знаю. :confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    я не можу на пяльцях, мені не зручно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    мені на пальцях теж не зручно.
    але зараз купила снапи і ніби призвичаююсь. Дуже зручно стало з двохсторонньою голочкою.
    а про станок то певно лише мріяти, бо квартирні квадратні метри того не дозволять...
     
  4. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    ой а я можу стільки всього розказати:
    станок, доречі на ньому дуже зручно вишивати двохторонньою голкою вишивати.
    Далі пяльця різного розміру, а також пяльця-рамки які є теж різного розміру потім в них же і оформляється готова робота.

    Для роботи з нитками є спеціальні ниткорізи, що б ниточка добре відрізалася і не кашлатилася (доречі їх випускають і в вінтажному стилі, у вигляді кулонів або перстенів), також є така штуковина, через яку нитку проводиш вона її змащує рідиною що б нитка не кошлатилася під час роботи.

    Для роботи зі схемами є різні лампи, а також лупи, або лінійки з лупами для покрпщення читання схем.

    Окрема розмова це шкатулки для ниток і всякіх дрібничок, органайзери, папки, схеми ниток і кольорів, шпульки для намотування ниток а DMC ще має штуковину за допомогою якої нитка накручується на шпульку.

    Далі клей для обробки країв вишивки, маркери для розмітки які змиваються, ножиці-цаплі, ножиці для розкроїки.
    Велике розмаїття тканин, а також різні голки для різних робіт (наприклад вишивка виконується гобеленною голкою , а бекстіч голкою з гострим носиком)

    Вибачайте що так багато текту :) зараз постараюся розбавити картинками :)

    ось наприклад футляр для голок і для ножиць в вінтажному стилі [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 14
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Птася, хомяк видно вас не оминув ;)

    забула, я маю віск для ниток. мені подобається :) ну а маркери - без коментарів!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    я щось торможу, який хомяк?
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    :xaxa:
    читайте на оцій сторінці ;)
     
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    :lol: то точно не оминув :) я збираю і тягну все що може знадобитись для вишивки, навіть дерев"яну кородку зпід чаїв я вмудрилася прилаштувати як коробочку для зберігання ниток на шпульках, і виглядає вона не гірше ніж "заводська"
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Я шалено хочу станок, але поки що мого хом'яка жаба дусить. Мордуюся з п'яльцями. Смішно, але я деякі речі без п'ялець вишиваю, а деякі з, як мені зручніше. :)

    Коробочки та папки для ниток у мене теж є. Але маленькі... Я тепер на великі націлююся...

    І ще хочу невелику скриню, аби там зберігати свої причандалля до вишивки. Зараз вони в мене у кошиках без накривок.
    А ви в чому все зберігаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Супер тема, я якраз теж хотіла опитатися хто як організовує своє робоче місце.

    В мене історія така, що вишивала я ще як в школі і з тих пір голку в руки не брала (принаймні, для вишивання). А тут в січні малий захворів стоматитом і дуже важку форму мав і відмовився від грудей :sad: Мене тоді так накрило!!! Думала здурію!! Тоді просто не знала де себе діти, щоб в депресію не впасти. Терміново стала шукати куди себе примінити. Згадала за вишивання - захотіла картини Моне вишити (одну маю ще зі школи). Знайшла ніби на поважному сайті схему і купила, накупила ниток (біля 40шт.) а як почала вишивати - виявилось, що прогон. :sad: Знову апатія.
    Але вишивальний апетит проснувся - стала вишивати ведмедика Тедді (набір купила), а тоді вирішила - будь, що буде візьмуся за велику картину (тому я своє поле вишивала так, щоб, якби недокінчила - то хоч половина буде - ніби менша картина вдвічі). Апетит приходить під час їжі, тепер мене не зупиниш :)

    Зі школи залишилися файні дерев"яні п"яльця на 18см чи 20см. Власне ними і користуюся. На руках вишивати не вмію. Читала про станки і не уявляю як то вишивати на них. Бо маю звичку на звороті нитку ховати, або як зараз вузлика француваті в"яжу, то теж перевертаю роботу на виворіт і як тозі станком робити?
    Нитки теж не маю де ховати. На ДМС купила бокс зі шпулями, там і лежать. А ті що йшли в наборі, були вже порізані по 1м. і я їх на шпулі намотала, але так, як боялася що мені може невистачити ниток і де я потім докуплю, то купила маленьки пакетики на зіплоки (3х4см) і всі ці пакетики на металеве кільце зачепила і туди ховала не тільки шпулі, але й обрізки ниточок. Тепер бачу, що виробник не поскупився і маю зайві ниточки, докінчу роботу, повикидаю обрізки :)
    Про маркер випадково дізналася, але дуже прикольна штука.

    Єдине моє відкриття для себе, це те,що я вишиваю з компутера. Нотбук на коліна, голку в руки і гайда шити! Мені це значно швидше. В програмі паттерн мейкер є різні функції. Так я виділяю собі певний колір і мені показано тільки його- так я і шию, потім інший колір і тд. Вже звикла і тепер навіть не уявляю вишивати з паперових схем. Тому якщо схеми немає перенабором в РМ, то певно вишивати не буду :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    У мене питання про станки? які вони бувають і які краще для початку купити і що робити, якщо треба перевертати роботу?

    клей для обробки країв? як він вигладає? (бо я лєнтяйка ніяк не обробляю)

    двостороння голочка то шо таке? і як нею шити?


    ще щось маю запитати, але забулась :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Ума всі мої питання вже написала, а я маю ще одне.
    Програмку патерн мейкер де брали?
    А наступне про її версію для мака напевне нема сенсу питатися. Доведеться десь самій ритися...

    А ще в мене питання, яку лямпу найкраще для вишивання купити?
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2009
  13. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Так почнемо по порядку
    Станки: бувають настільні і напольні і диванні. Є станки з корсажними лєнтами на які канва пришивається, а є з клейкими лєнтами на які наклеюється, а також з липкою і корсажною разом.
    Далі клей для країв: випускається у вигляді клейкої ленти яка склеює за допомогою праски виглядає приблизно так [​IMG], коштує десь 30-ть грн. Є ще такий [​IMG] але я його бачила лише на російськіх сайтах
    двостороння голка: використовується коли вишиваєте на станку,обидві руки вільні [​IMG] одна рука заводиться під роботу інша над роботою, так і ш"ється, нитка вставляється по середині голки.
    лампи: хороша ось така лампа [​IMG], коштує приблизно 60$, йде зразу з лупою. Але можна використовувати і звичайну настільну, але з дуже хорошим світлом і яскравість. Хороші лампи для письмових столів з чітко направленим світлом, ні в якому разі не використовуйте абажури чи прикроватні лампи, очі зіпсуєте. Ось тут я знайшла цікаві варіанти лапм для вишивання
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Лілю, програму РМ чоловік стягнув (може й з торенту, та її легко знайти) для мене, бо я занята була вибором вишивки :). Як не знайдете,то я викладу десь, але в менедля РС.

    Птася, дякую за консультацію - троха прояснилося мені, що і до чого! Певно буду нове замовлення формувати, бо вже аж надто багато захотіла всього!

    А хто як організовує нитки, голки в процесі роботи? Я бачила на форумі Оленка викладала такий органайзер, де вказані номера ниток (сам вказуєш) і подушечки для голки - але мені такий не дуже практичний,бо малий як знаходить нитку з голкою, то одразу вишиває мені :) Може ще хтось має якісь ноу-хау при малих дітях (бо з пакетиками не зовсім зручно -хоча практично, малий не вміє їх відкривати)
     
  15. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Нитки зберігаю у файлах на кісточках. Маю майже всю палітру ДМС, а пошуки потрібного номера займають секунди. Для мене це найкращий спосіб зберігання. В процесі вишивання користуюся папкою для кісточок ДМС. Теж незамінима штука.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    значить лампу я собі купила ось таку
    [​IMG]
    її можна почепити наприклад на холодильник (якщо вишиваю на кухні), бо має магніт на підошві, але ще можна використати кліпсу (тобто почепити до станка, палець, снапів), а можна і там кросто на стіл поставити.

    посилання на програми різні з поясненнями до встановлення ;)

    за решту ніби вже тут розповіли
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    а якщо залишився досить великий кусок нитки (шкода викинути), то Ви його назад на кісточки намотуєте??

    і яку папку на кісточки, маю на увазі по кількості і розміру) порадите для початку. Ниток ДМС вже біля 100шт.
     
  19. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    Дівчатка, в кого чоловіки не байдужі до вашого захоплення вишиванням? Ото для них. Хай ще так проявлять своє палке кохання!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    А де і за сільки купляли таку лампу?