Шукаю компанію для відпочинку на морі чи спільної подорожі

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Finya, 27 Червень 2012.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Хочу поїхати на море, подруги не можуть скласти компанію. Може, хтось поїхав би зі мною?:girl_tender: Відпочинок планую спокійний, у тихому місці. Між Алуштою і Ялтою. Але розгляну і інші варіанти при нагоді :girl_flag_of_truce:

    ---------- Додано в 11:27 ---------- Попередній допис був написаний в 09:54 ----------

    Детальніше) Ціна у червні була 50грн/ніч. Розраховую на 60 у липні:girl_spruce_up:

    ---------- Додано в 12:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

    Ось фотографія бухти, в якій розташовані пляжі, на яких я, зазвичай, смагну)))
     
  2. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі

    Ось фото бухти [​IMG]
     
  3. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі

    збираюсь з дітьми в Одесу (Затоку) з 6 вересня, мо хто складе нам компанію?
     
  4. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі

    Відгукніться хто хоче відпочити в червні в Туреччині. Я сама і шукаю хто б склав компанію...
     
  5. Viva

    Viva Member

    Їдемо разом відпочивати на море (закордон), шукаю попучицю

    Хочу в ближчий час взяти відпустку, а так склалось, що ні з друзів, на жаль, зараз ще не планує, і мч. теж зараз не може викроїти час на відпустку.

    Тому шукаю якусь дівчину в компанію. Обітцяю легке веселе товариство.

    Тур планую на море, скромно бюджетний на 7-10 днів, може бути Болгарія, Хорватія, Туреччина, Греція т.п. Маєте якісь свої пропозиції, давайе, готова розглянути з задоволенням. :girl_bye2:
     
    Останнє редагування модератором: 8 Червень 2013
  6. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі

    Планую після 10 липня поїхати з донечкою (1,8 р.) відпочити на 10 днів по "гарячій путівці", бюджет 4-5 тис грн. в Турцію, Чорногорію, Болгарію або Грецію. Може, є десь матуся з дитям, яка складе нам компанію?:girl_claping:
     
  7. MarieVilkha

    MarieVilkha New Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі

    Їду в Затоку з 7 по 11 липня. Є варіант проживання - база відпочинку "Сова", 1 вільне місце. Буду рада компанії
     
  8. garantiya

    garantiya New Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі

    Плануємо з чоловіком поїхати в Крим (Чорноморське) 18.07-27.07. мошиною. Шукаємо компанію для спільного відпочинку або попутників розділити витрати на дорогу.
     
  9. ORiche

    ORiche New Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі

    Планую на початку жовтня поїхати в Туреччину на 12-15 днів автобусним туром з відпочинком на морі. Може хтось теж буде подорожувати самостійно і захоче скласти компанію?
     
  10. temptyflower

    temptyflower New Member

    Подорож у Діснейленд, Франція

    Шукаю компанію на поїздку у Францію в Діснейленд та екскурсію в Париж на 4-5 днів. Щоб дійсно побути в Парижі стільки днів необхідно планувати подорож самому, тому що з туристичиними компаніями це максимум 2 дня в Парижі, а це дуже мало оскільки 1 день піде на відвідування парку атракціонів. Тому розглядаю варіант летіти через віззіаір та бронювати хостел по 20 євро на околицях, або ж шукати поїздку з Польщі - там значно дешевше і є тури саме в Париж на 4-5 днів, буз зупинок в Кракові чи то Дрезлдені ітд. Шукаю компанію, оскільки моїм подругам така поїздка не подобається-їм потрібен комфорт))... Поїзжка в Париж і так не дешева, Лувр, Версаль, музеї, церкви, діснейленд, проїзд в меиро - тільки напевно 250 євро мінімум буде коштувати, тому можна зєкономити на дорозі, харчуванні та проживанні.
     
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі чи спільної подорожі

    Шукаю компанію в Стамбул (3 дні) на кінець жовтня:)
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі чи спільної подорожі

    Може хтось хоче поїхати в кінці травня - початок червня на екскурсію ( на 6-9 днів) в Італію, Грецію, Іспанію, але не має компанії. Я хочу, але більшість турів розрахована на двомісне розміщення, мій чоловік не може, а я хочу:girl_crazy: Я ніби нормальна :girl_smile:, не напрягаю, але дуже любопитна (піду, поїду, вилізу всюди, куди дозволено або дуже хочеться), компаньйона не покину - буду тягти на собі або гнати по-переду.
     
  13. Veredunka

    Veredunka New Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі чи спільної подорожі

    Шукаю компанію на поїздку в Краків. Маю заброньований готель (2-х місний номер) з 01.05.2014 по 04.05.2014. Може комусь цікаво.
     
  14. Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі чи спільної подорожі

    Шукаю компанію для поїздки на відпочинок в Туреччину, Чорногорію або Грецію в період з кінця червня по середину серпня. Не люблю їздити одна
     
  15. Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Шукаю пару (дівчину) на відпочинок в Туреччині, на 14.07, виліт зі Львова
     
  16. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі чи спільної подорожі

    Шукаю компанію для відпочинку у Затоці (Одеса). Мені 31 рік їду з синочком, якому 2,5 роки, тому, швидше за все, з нами буде цікаво мамі з дитиною, щоб і веселіше було і дешевше. Відпочинок плануємо на середину липня на 10 днів. Швидше за все на базі "Кардинал"
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю компанію для відпочинку на морі чи спільної подорожі

    Можливо, хтось хоче рванути на пару днів до Парижа 9-11 грудня, а не має компанії - зголошуйтесь! Бо я напевно хочу і не маю з ким. Маю заброньований готель в самому центрі, виліт з Варшави. Бюджет складе десь 250 євро на людину приблизно.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Шукаю компаньйонку на поїздку до Будапешта 29-31 травня. Якщо нас буде двоє - ціна 49Є з людини.
    Деталі в приват.
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нас вже є 3. Треба нам ще одненького когось.
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    маю ще одненького, ввечері підтвердить, чи зможе поїхати