Шукаю мастра для ремонту однокімнатної квартири

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Pand@, 19 Лютий 2020.

  1. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Доброго дня.
    Не щастить мені з майстрами.То мають дві лівих,то дружать зі зеленим змійом.Ось і зараз,хвалько з великим досвідом і заробітками в Англії не зміг банально перекатати стіни та стелі.
    Чоловік з ним розрахувався,а коли все висохло-повилазила "робота".Враження таке ніби дитина малювала.Під багетами йшов не валіком і не маленькою кісточкою,а пензлем.Вийшли полоси в діаметрі не меньше 5 см.Шви не счистив і на снєжці горби.Я показала так він ще й обідився за мої гроші.Було куплено все,що майстер говорили.
    Так от у мене питання,чи є все ж нормальні майстри?
     
  2. TinaAntonina

    TinaAntonina New Member

    Ой, я вам співчуваю. Але таких майстрів зараз справді багато.
    Вони вважають себе професіоналами, а на ділі просто криворукі(
    Ми теж з такими стикалися, але ми відмовилися їм платити гроші. Було багато сперечань, але ми їх виставили за двері і все. Добре що нам не помстилися хоть.
    Тому не завжди, ти х кого нам радять знайомі та родичі, добре роблять роботу.
    В такому випадку треба звертатися до професіоналів, з великим досвідом та реальними відгуками.
    Хоча напевно, вже як повезе))
     
  3. Darynnna

    Darynnna New Member

    Кожна людина, розуміючи, що їй не получається в тій сфері робити ідеально, не варто взагалі продовжувати. Але не всім доно це зрозуміти, нажаль(
    Але думаю, якщо звертитися до фірми з великим стажем, вони точно мають виконати все професійно! Тоді до них можна висовувати претензії, які вас не влаштували, нехай переробляють.
    Бо звичайним, порекомендованим робітникам, я не довіряю вже.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  5. sweetlola

    sweetlola New Member

    Звичайно дуже неприємна ситуація у вас склалася( Можливо матеріали були неякісні, за рахунок яких і повилазили ці всі недоліки? Але напевно і сама робота майстра погана.
    Наші знайомі теж мали невдалий досвід з халтурою робітника, і після цього вирішили звернутися у професійну студію Євгена Кваші Дизайн Інтер'єру Львів, Студія дизайну інтер'єрів Євгена Кваші Вони їм допомогли виправити все що натворив попередник, матеріали купляли лише якісні, не протерміновані, друзі постійно контролювали їхню роботу, але ті їх запевнили, що в цьому немає потреби.
    І в результаті все зробили ідеально, вони були приємно здивовані, казали що це професіонали своєї справи. Можете до них звернутися, і поцікавитися деталями.