Шукаю роботу!

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 11 Грудень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі розміщуємо СВОЇ (а не кума/брата/свата) оголошення щодо пошуку РОБОТИ (не підробітку чи домашньої).
    Хочете запропонувати свої комерційні послуги (видрук-набір текстів, ремонт квартир, рукоділля, репетиторство, догляд за дітьми та інші ПОСЛУГИ) - запрошую в гілку про Рекламу :banned:
    Залишати № телефону забороняється (буде видалено)
    Увага! Оголошення про пошук виконавця розміщуються окремо.
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2011
    • Подобається Подобається x 12
  2. Олька

    Олька Well-Known Member

    Шукаю/пропоную роботу!

    Думаю тема актуальна на сьогоднішній день не тільки для мене.... Приєднуйтесь, шановні безробітні!!!!!!!! В мене дві освіти (Товарознавство і комерційна діяльність та Правознавство), але роботу шукаю будь-яку (не тільки за спеціальністю, можна офіс-менеджер, секретар і т.п.)
     
  3. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю роботу!!!!!!!!!!

    Я теж не відмовлюсь від роботи, правда шукаю роботу яку можна виконувати вдома
    освіта вища, економічна
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю роботу!

    Шукаю роботу на домі.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    І я шукаю роботу, терміново. Освіта: Бухгалтер, оператор ПК. Менеджмент готельного і ресторанного бізнесу. Але не обовв"язково по спеціальності. Години роботи будь-які, вихідні субота-неділя. Розляну всі пропозиції.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    шукаю роботу!навчаюся на юридичному факультеті,та досконало вивчаю англ.мову!
     
    Останнє редагування модератором: 28 Серпень 2009
  7. Jolka

    Jolka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю офісну роботу для себе :) Посаду секретаря, офіс-менеджера, помічника керівника, перекладача... Професійне знання англійської мови. Загальний трудовий стаж - 7 років... Буду вдячна за відгуки і пропозиції в ПП :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Onka

    Onka Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    :girl_spruce_up:Може комусь треба бухгалтера(головного бухгалтера ) з вільним графіком ( типу "на дому"):girl_flirt:. Маю ПК і 1С тому якість гарантую :girl_curtsey:
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    шукаю роботу. Студентка, 4ий курс міжнародної економіки. Досконало вивчаю англійську, французьку, іспанську мови. Буду вдячна за пропозиції!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ляксандра

    Ляксандра Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю роботу в туристичній компанії...... покі що без результатно (((
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Аналогічно:girl_smile:.
    Тому, може кому треба 2 бухгалтера (головних бухг.):girl_cool: з вільним графіком??? Маю Пк, 1С, ОПЗ(звітність), велике бажання додатково працювати та заробляти гроші, а ще- хороший досвід роботи.:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Бісеня

    Бісеня Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю роботу в туристичній фірмі-менеджером по напрямку або менеджером по персоналу,помічником керівника,секретарем,офіс менеджером.Хтось щось чув знає?В туризм влісти неможливо,і щось нормальне найти також важко.Допоможіть....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Теж шукаю роботу. Маю червоний диплом конструктора-технолога швейного одягу, трохи досвіду роботи зі шкірою, індивідуальними замовленнями в дизайнера, шию на замовлення чоловічий та жіночий одяг. Хочу творчу роботу, можливо декор (пройшла курси дизайнера інтерєра, але ще не працювала в цьому напрямку), можливо обробка фотографій(робота в фотостудії)...
    Володію ПК-вільно, програмами AоutoCad, Фотошоп, трохи CorelDraw.
    Поможіть, хто чим зможе, бо вже невиносимо вдома сидіти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dusheska

    Dusheska Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Маю диплом юриста, д/р помічником приватного нотаріуса. Шукаю будь-яку роботу, яка може бути і не пов"язана з юриспруденцією.
     
  15. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Вже пару місяців шукаю роботу, а знайти нічого не можу!:girl_cray:
    Зраз вчусь на 5 курсі (магістратура, заочно) в Львівському інституті банківської справи, спеціальність - банківська справа!
    Дуже добре було б робота в банку, але якщо є якісь інші пропозиції (наприклад, адміністратор, офіс-менеджер, менеджер з персоналу, секретар, спеціальності пов"зані з фінансами, тощо) - буду дуже вдячна!!!!!:girl_smile:
     
  16. Natalia H

    Natalia H Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Професійний перекладач англійської шукає роботу перекладачем, помічником керівника, офіс-менеджером, - словом все, що пов'язано із спілкуванням-перекладом з/на англійську; є також середній рівень німецької.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Жовтень 2009
  17. meros

    meros New Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю роботу акушерки-медсестри!!! Пройшла курс масажистів широкого профілю!
     
  18. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю позмінну роботу (два тижні через два). Освіта вища економічна. Може хтось десь щось почує, дайте знати. Буду вдячна. :girl_curtsey:
     
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Шукаю роботу для студентки - 3курс (спеціальніть Бухгалтерський облік)
     
  20. svetylka

    svetylka New Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    всім привіт. дуже багато всього цікавого але нічого конкретного. я закінчила 5 курс інститута по спеціальності правознавець, без досвіду роботи,підпрацьовувала консультантом. шукаю будь яку роботу для себе можна і на дому. поможіть знайти.