Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Mariya, 15 Жовтень 2009.

  1. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Ну, дочекались, не минуло і три роки як я взялась за поле. Приєднуйтеся, гуртом його веселіше буде вишивати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Мінус - за таку схему треба бити і дуже боляче [​IMG]. Таке дрібноцтво і все одного кольору, годі розібрати символи. Треба в магазин йти, лупу купувати [​IMG] Плюс багато клітинок поділені діагоналлю і на кожній половинці (трикутничку) символ сидить. Це, я так розумію, 3/4 хрестики? Умо, help!!!!!
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    А з нету стягнути? Така сама схема буде?
    Зранку подивлюся. Маю на роботі один лінк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    я теж гляну, може де в ничці перенабор в РМ є
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Я маю. Тут же десь і качала. Дівчата, в вас теж мають бути. Хто не має, то ось :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Знайшла в себе в РМ ось
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Ума вже викладала. Всі поля є в схованці... макове точно є, бо я собі скачала:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Ну от. Я ж пам"ятаю, що десь на форумі качала. Тільки забула, де. Дякую, що підказала. Мо, варто прибрати поклики з дописів, якщо їх ще тоді "сховали"? Думаю, кожен далі знайде :)
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    В мене починається ломка. Я теж хочу вишивати поле, але ще не закінчила коняку. Та й на поле маю лише тканину і ниток декілька моточків. Можливо, хтось буде пізніше вишивати?
     
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Дякую, що нагадали про схемки в PM, вже схом'ячила. Ну що ж, буду біля компа вишивати.

    Holly, там з полем роботи і роботи, на пару місяців. Так що ви і коня дошити встигнете і до нас приєднатись.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    я мрію вишити всі поля, ну може не гет всі а вот макове точно дуже хочу і вже навіть троха ниток на нього є.
    приєднаюся коли дошию конкурсну роботу (тобто в останній день) але ви ше шитимете. Ті поля складно шити бо там дуже багато дріб*язку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Ну то будем разом шити. Я потихеньку скуповую ниточки 1-2 моточки в тиждень. Бо всі нараз купити відчутно для гаманця
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Нагнали мені смаку. Зніму конкурсну зі станка й прикріплю поле. :) Графити страшно, але спробую...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    а мну мамин чоловік обіцяв купити нитки на нову роботу, коли я ту шо зара шию завершу. Відчутний стимул.

    Лілю розкажеш кіко часу то графлення займе, бо я хочу графити, але мене так руки шити сверблять шо ніколи до того не доходять.... а потім помилки вилазять...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    А я маю спосіб: коли схема тільки в РМ, а вишивати хочу не тільки біля компа, я підсвічую потрібний колір, роблю скріншот, в редакторі обрізаю зайве і роздруковую. І так по всіх кольорах.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Розказую. ГОДИНУ! :8: То у всіх так чи лише я така черепаха. Лінійка 30 см. Навмисне купувала з ручкою, аби легше креслити було.

    [​IMG]

    Розграфила я цілу тканину, так захопилася. Лише згодом до мене дійшло, що можна було по краях того не робити. Ну, але ніц. На наступний раз знатиму.
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Хе, Ліля би була не Ліля, якби вже хоч трошки того поля не вишила. Ну так мені Ума годинником смаку нагнала, а Марія ніжками, що я не втрималася. :shy: Врізала трошки з моточка (681), відділила дві ниточки й на що стало, те вишила. Так що вітаю себе з початочком. Маленьким, але приємним... :girl_tender:

    [​IMG]

    Отам у мене дві голочки стирчать: одна вишивальна, друга з гострим кінцем (дуже гострим:8:) для чверток хрестиків. Уже два нині вишила, навіть не так зле, як мені видавалося. Це мені трохи розвіяло мої страхи, як я ту масу чверток шитиму. На щастя, станок дозволяє мати обидві голочки поруч, тому на один страх стало менше.
    Лишилося ще кілька, основні з яких - контурний шов і "французи". Ну, але мені ше до них далеко, то наперед боятися не буду.
    З кінським хвостом так і не розібралася. Якийсь він геть незручний. Відклала його вбік наразі. Як треба буде якусь із тих ниточок, то витягну. Моточки розіклала по секціях в пластмасовому орґанайзері. Так мені буде зручніше.
    А папірець, у який тканина була загорнута, використовую як покривало на вишивку, аби порохами не припадала.

    Схема - це :suicide: Просто жах! А з компа шити буду ще повільніше. :sad::sad::sad: Спробую роздрукувати РМ, але виглядає все невтішно.

    Роман мені нині поміг тим, що поки я графила тканину, займався Даруськом. Потім довго розглядав і не міг зрозуміти, нащо таке робити. Я показала схему, котра теж квадратами по 10 розграфлена й він схвалив такі старання. Сказав, що дуже мудро так графити, але немудро робити то при невідповідному освітленні, як я. :xaxa:
    Отакий нині гарний вечір...
    А конкурсну склала й поклала в шухляду. Зрозуміла причину, чому не можу її шити, але то таке... Думаю, таки дошию, але не зараз. Зараз шитиму вікно та поле. Нині, до речі, вікна теж кілька хрестиків зробила, але ще не покажу. Най трохи більше змін буде, ніж з останнього разу, як показувала.
    (а ще й борщ зварила...) Довгий у мене вечір видався. Можна зі спокійною душею йти спати... :girl_in_dreams: Тим більше, що Марія цього вечора чомусь не тут... :confused: Може, теж графить або вже й вишила чвертку поля... :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  18. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    АААА, Ліля молодець, початок розкішний. Я нитки з кінського хвоста намотаю на картонки - і в органайзер (той, що ним хвалилась). Але то буде пізніше (ще лекції відчитати треба і проміжні оцінки заповнити).
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    такий тоненький маркер в Лілі, зауважили?
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Host of Puppies (макове поле)

    Справді? Бо мені він видався грубим. Цікаво, що як провести лінію, то він не зразу проступає на тканині, а ніби поступово. А ще написано, що ним не можна по рожевому мітити, а змивати, промокаючи вологою шматинкою. Лише після того можна попрати. Правда, я це прочитала вже після того, як розмітила. Не робила би тоді зайвих ліній, але нема ради.
    Нині знову в планах на вечір вікно і поле. :shy:
    Якесь таке відчуття класне... Нарешті я свою вишивальну кризу вилікую. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 7