Спільний процес - Панянка з конем у квітах від ЛАНАРТЕ:)

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Ума, 19 Травень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    А мене вже після поля чекає нова робота. Почала її вже (1тиждень вишивала).

    Ланарте. З романтичної колекції. Картина художника Вільяма Хайєнраєтса (якщо правильно написала) - панянка з конем в квітах. Картина вишивається в одну нитку, що надає блідості (акварельності) роботі, дуже пастельні кольори. Вишита робота, до речі, висить на Водогінній. Серед всіх кольорів, одна нитка - шовкова, що дуже гарно на білій канві виглядає.

    Вишиваю не з набору, а в неті стягнула схему, і інструкцію з ключем по нитках. Вишиваю на 27 канві. Розмір буде 39х49см. Наразі робота подобається, бо відмінна від поля - кольорами і не треба все-все-все зашивати :)

    ось що має вийти:

    [​IMG]

    ось що є на сьогодні (1тижд.роботи):

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
  2. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Умо, а ви що тканину не графили??? :confused::confused: Бо так страшено важко вишивати, принаймі мені:)
     
    Останнє редагування модератором: 19 Травень 2009
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Так, Ланарте декілька картин випустив того художника і всі в такому легкому стилі :) може й ще щось вишию... плани, плани...:ninja:
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    не вийшло розграфити, бо то я вишиваю не на аїді, а на рівномірці - поки графила, то думала здурію... плюнула на то, маркер мені загрубий, в очах рябить - попрала і вишиваю з нуля. Тому почала вишивати із середини
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    а як порахували середину? бо я так рахувала ведемедиків своїх що тепер зверху поля замало, а знизу забагато.
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    я раніше середину рахувала. потім просто складала тканину навпіл, а тепер користуюсь лінієчкою для канви (Касю, ми з вами здається вже про неї говорили - лінієчка-органайзер картонний)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    навпіл тканину складала і тканину брала із запасом. Наразі згори і знису досить тканини, а от в бік, боюся, що може бути недостатньо :sad:
    але вишию, побачимо :)

    і мені про неї розкажіть, бо щось не можу знайти (розкажіть в прибамбасах)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    як то кажуть, прямо з під голки :)

    [​IMG]

    4 дні вишивала і закінчила гриву коняки, панянку-смуглянку.Тепер лише квіти і сукня :)

    трохи важко тією шовковою ниткою шити... доводиться її трохи зволожувати.
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Тимофійчика вже другий день віддаю до свекрухи, бо в хаті заміна сходів йде. А я ось так за два дні "пильнувала майстрів" :)

    [​IMG]

    п.с. але завтра вже халяви не буде... та й пес мій килимковий скоро приїде і поле з багетки тре забрати...
     
    • Подобається Подобається x 20
  10. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ума це мабуть набір?Бо вже дуже красиво получається:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    я точну назву не пам"ятаю. То рівномірного плетення полотно. Джобелан 32 брала (то аналог 14аіди), то напевно таке як на рушник беруть?? Хрестик робиться не в кожну дірочку, а через дві ниточки. Я теж вперше на ньому вишиваю. Спочатку було складно, але вже призвичаїлась :)

    Дуже дякую :girl_curtsey:
    ні,то не набір. Я зекономила і купила все окремо. Але увесь секрет в білій нитці - вона шовкова і має інший вигляд. Щоправда, нею дуже важко вишивати, пристосувалася - трохи зволожую її. Замовила пуделко з воском для ниток, може воно полегшить роботу з цією ниткою. :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    [​IMG]

    2дні домучувала квіти, що справа від моєї мадами! щось ті квіти дуже нудно вишивати, єдиним натхненням був килимок (я обіцяла собі, що поки квіти не вишию, то килимок робити ні-ні). Тепер от думаю, як закінчу сукню докінця, то зліва мене чекає багацько квітів... певно на тому та вишивка і закінчиться :) а руки вже сверблять до інших робіт... напевно треба який діазолін\супрастин попити ;)

    п.с. не звертайте уваги, що тканина така, ніби той коняка її пожував... то все мій Фій, носиться з нею... забирає в мене, щоб я не вишивала ;)
     
    • Подобається Подобається x 19
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    прогрес є, але то радше регрес :) вчора вишивала низ сукні... і щось мені не зійшлося, тепер тре пороти і шукати де то я напартачила ..:cesored::cesored::cesored: добре що то одним кольором тільки вишивала.

    маю надію нині то виправити і за пару днів свою женщину доконати ... а там, за квіти.... а як ні, то я так глянула, що мона і без квітів залишити :girl_haha::girl_haha::girl_haha: може то так має бути? :)

    я, до речі, все так вишиваю, щоб якби внудило то робити, то можна б було половину залишити. Поле теж так вишивала... ех, як подумаю про поле, то руки так і сверблять вже щось розпочати... але я Лільці обіцялась дочекати її :) тому на свою коняку ще маю час. На днях виставлю процес.


    А на французи тре просто досвід. я погані теж не порола, бо разом з ними тре і гарні попороти... але під кінець навчилася трохи і вже з 10вузликів більшість була файна, а не так як раніше - один :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Привіт дівчатка я теж трішки вишиваю, своїми процесами поділюсь чуть пізніше, тому що зараз під рукою нема всіх вишивок).
    Я теж вишиваю коня Ланарта, купляла схему на Водогіній, але вже давно. Вишиваю ДМС, проте кольори тіла: плечі і руки, дуже темні, почитавши форум зрозуміла шо таке часто буває. Ума не підскажете які там у Вас відтіноки?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Привіт! Я якраз нині хочу виставити свій процес! З нетерпінням чекатиму на Ваш, щоб порівняти. Бо я не вишивала з набору і нитки купувала по ключу, який розповсюджений в інеті. Але маю великі сумніви, що нитки там правильні вказані. Бо! колись ЛАНАРТЕ комплектували ці набори нитками АнкорМерліт, пізніше ДМС, а пізніше ця фірма забрала номери ниток і вказує лише порядковий номер 1,2,3,4, і т.д. Я десь роздобула старий ключ ще з ДМС нитками і маю надію, що вони хоч трошка відповідають вашому наборові.
    Може ви на плечах зле комбінували нитки? я під нижній хрестик давала темнішу, а на верхній хрестик світлішу, бо боялася, що та кобіта буде занадто засмагла :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дошила тітку, тепер тільки квіти :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  17. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ума, вона така ніжна виходить, просто клас!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    фото трохи зле вийшло, то якраз як злива була і дуже темно було... якась канва блакитна виходить, але дизайн дійсно дуже пастельний і ніби намальований!!!


    Птасю, ви як завжди просто перфектні дизайни до роботи обираєте!!! А що то буде на останньому процесі!! І частіше виставляйте процесики свої!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я так подумала і вирішила, що напевно покажу вже готову, а то стидно з таким профі порівнювати. а плечі в мене явно получилися темніші. Приїду з відпустки можливо хватить мужності довишивати, ще і білу нитку треба випороти, о спочатку зашивала не шовковою, а просто білою, короче роботи ше багато попереду)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ми тут всі дилетанти, так що виставляйте, не встидайтесь. До речі, можна вам з Умою писати в "спільні проекти".
     
    • Подобається Подобається x 4