Сушка овочів та фруктів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Бурулька, 9 Червень 2008.

  1. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Задумалися ми про купівлю сушки для фруктів та овочів. Начиталися, що в ній можна сушити майже все. Покищо знайшли лише в Метро Optimum та Аляску, але ще не бачили їх, а в неті знайти саме про ці моделі нічого не вдалося.
    Можливо, хтось з вас вже придбав це чудо техніки і може поділитися досвідом? Чи варто її купувати? Де Ви її купували і за скільки? А, можливо, Ви її придбали і після першого використання вона у вас заникана далеко в куточку кухні... тоді чому так? Будемо вдячні за допомогу :)
     
  2. мацьопка

    мацьопка Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Вчора купили в Домотехніці на пр.Чорновола.
    Задоволені (поки-що).
    Була тільки одна модель за 489грн. Тому саме її і купили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    не маю сушки, але знаю тих, що її мають :)
    поки що для себе відмітила такі мінуси - споживає багато електроенергії та займає місце на кухні :sad: Якщо перше для мене не є критичним мінусом, то друге- дуже навіть :sad: тому поки що утримуюсь від цього придбання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Ми купили в Метро. Мені здається це потрібна річ, особливо, якщо ви засушуєте на зиму гриби. Я сушила гриби, сушену з фруктів, сухарі. Ще читала, що дуже корисно споживати сушену малину. Тим більше в Метро ця сушка не дуже дорога і висушує нормально.
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Чоловік подивився на сушку, що продавалась в метро і сказав, що вона нам спалить хату :-(
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    а ми купили в Метро. Корисутємось, задоволені. Щодо місця - вона коли не використовується лежить в своїй коробці в тумбочці.
     
  7. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Я тепер теж можу поділитися досвідом, бо ми все ж купили ту сушку.
    Ми сушили банани. Досить смачно і ситно. Іноді беру з собою жменьку, коли гуляю з дитиною. Вчора сушила яблучка. Посушилися за 5 годин.
    У мене теж маленька кухня, тому, коли сушка не використовується, то стоїть в коробці в шафі. Якби я сушила щось в духовці, то розхід електроенергії був би ще більшим, бо купили електричну духовку, а в кухні не було б чим дихати, а з такою сушкою на кухні не стає значно гарячіше.
    Ще пробували сушити полуниці.. декілька штук. Не раджу. Нам з чоловіком не сподобалося.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    А якої фірми купили сушку в метро, бо їх там три.....????
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Optimum :)
     
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Зараз в Метро на сушки знижки, коштує десь 150 грн. Точної ціни не памятаю...
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    мої знайомі покупляли собі сушки... задоволені дуже, бо то хороший варіант використання наприклад фруктів які не встигається зїсти і псуються + гриби засушити - вже не треба вішати їх десь п охаті на шнурочку... вважаю що потрібна річ, бо сухофрукти буває дорожчі за прості фрукти +оброблені і дуже зацукровані... а тут натурпродукт, що може довго зберігатись - просто супер! Купляли в Метро, але моделі на жаль не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    А розкажіть, що ви робите в сушці і як?
    Я робила тільки сушку з яблук і горіхи підсушувала і все... щось у мене фантазії малувато.
    А як, наприклад, зелень сушити? Бо я зелень морожу, а дуже люблю на піцу посипати кропиком сухим - то купую, маючи сушку.
    На одному форумі читала, що люди собі цілі заправки до зуп роблять на зиму...
    У мене інструкція некудишня.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    ммм... ну я знаю ще щодо бананів класно і грибів... думаю фрукти всі підходять, в магазинах сухофруктів напевно більше ніж свіжих)))
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    давайте розширимо список того, що можна сушити. я ще не купила сушку, але питання:
    - чи можна там сушити на чай свіжу чорницю, малину, порічки і інші ягоди?
    - як стосовно сушки гілочок, наприклад суниці, які теж до чаю можна?
    - чи варто сушити овочі (хоча навіть не знаю які - моркву і петрушку? аби зробити домашні спеції)?

    а як потім на смак баклажани сушені у приготуванні їжі? до чого пасують?
     
    Останнє редагування модератором: 13 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Ольга, думаю що так.
    листочки на чай люди сушили (писали тут в темі)
    за ягоди не знаю, я люблю морожені. хіба що на чай.
    гілочки сушити без проблем.
    щодо овочів - затрудняюсь відповісти - треба глянути інструкцію. чітко пам"ятаю що виноград на ізюм можна ))))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Смачнючі, і зовсім не гірчать, додаю до борщу або другої страви з м'яса
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Знайшла таблиці для сушки всього на світі :) та ще й пише, що з тим сушеним добром робити! Навіть огірки хтось сушить!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Julia

    Julia Active Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Мої знайомі пригощали в'яленими помідорами та перцем. Це просто слів нема, яка смакота! А ще яблучною пастілою - теж з сушки. Це найкращий десерт для дитини, який тільки можна придумати!
     
  19. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Мені на роботі також хвалили сушку Ezidri. Кажуть, що коштує найменша 1200, а неті 842 грн. А в Метро напевно ще дешевше.
    Дівчат, а чи є принципова різниця між сушарками?
     
  20. makarichka

    makarichka New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Може хтось сфотографує ту сушарку, бо я не маю уявлення як вона виглядає. Але хочу дуже її придбати ,:girl_smile:особливо після схвалення дівчат з форуму.