"Світ довкола у мені" Adriasia

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Adriasia, 12 Жовтень 2011.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Доброго часу доби. Доросла я потребою до власної галерейки свого світу рукоділля. Я це називаю свербіжем рук, які прагнуть щось вертіти, крутити і створювати іншу реальність, не сіру і одноманітну, а свою, сплетену з барв веселки.
    Тож, хочу запросити Вас погостювати у мому світі, де чудово вживаються миловаріння і полімерна глина, фотошоп і масляні фарби, поезія і векторна графіка, фотографія та штучки для декору. Я вирішила не ділити сусідів свого внутрішнього світу на різні галерейки, а поселити їх під одним дахом, гуртом творчі посиділки куди цікавіші. Сподіваюсь гостювати у мому світі Вам буде цікаво, а запропоноване віртуальне чаювання/кавування принесе Вам задоволення.
    Отже сьогодні запропоную Вашому перегляду милка. Зварені вони були ще минулого року, а щось показати їх на форумі ніяк руки не доходили.
    Мило з серії "Гламурні штучки"
    Склад: МО (Англія), масла жожоба, виноградних кісточок, зародків пшениці. Використано харчові барвники. Мило має спокусливий аромат полунички. Маса:70гр.
    [​IMG]

    А ці милка дуже шкодую, що не відзнимкувала кожне окремо створивши їм власні історії. Вони зразу пішли та подарунки так і змогши потішити собою око об*єктива. Склад: МО (Англія), масла жожоба, зародків пшениці, абрикосових і виноградних кісточок.
    Аромати: Роза, ківі.
    [​IMG]

    Як на перший допис у галерейці гадаю досить. А вже зовсім скоро буду хвалитися своїми спогадами про літо у форматі полімерної глини.
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Як ж я захопилася полімерною глиною. Як тільки маю вільну хвилю відразу щось з неї творю.
    І натворилось мені наступне.
    Букетики трояндочки які мають у діаметрі усього лиш 3,0см. Приступаючи до роботи я собі уявляла то суттєво простішим і навіть не думала що від такого приємного заняття можуть та-а-ак боліти пучки пальців, а вони ой як пекли і нили. Результат:
    [​IMG]

    Але є ще маки. Ці квіти міцно так вгризлися своїми ніжними пелюстками в мою уяву і не можу перестати їх ліпити. Хочу, а не можу. Вертяться в голові ідеї як би то ще їх стилізувати, як би то ще передати усю магію цієї квітки.
    [​IMG][​IMG]

    Якось я зрозуміла що просто знимки моїх робіт мене не влаштовують і почалось фантазування на тему... Ось для нинішньої фотосесії мною чисто випадково у процесі бавлення дироколом була змайстрована ось така простенька листівочка. Під час фотосету поводила себе чемно і дуже мені допомагала. (ото що-що, а листівки робити я не планувала)
    [​IMG]
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    От надивилася я на роботи з папером і собі вирішила спробувати. Тим паче, що альомчик Масяпі так чи інакше але слід зробити.
    Таким чином впродовж годинного витинання і приклєювання народилася одна з сторіночок майбутнього альбому.
    Отака:
    [​IMG]
    А ще у мене виникла проблема з пакування моїх виробів. Один мак поламався через неправильне пакування і калатання його у коробочці у різні сторони (я так підозрююю, що і через падіння тої коробочки). Тому вирішила якось вирішити ситуацію з травмуваванням виробів. Ідея була проста: якось закріпити виріб всередині. Попри поради щодо скотчу, пришивання і заповнення простору довкола папером, мені придумалося ось таке кріплення, як у мому першому пуделку. Мак наче на подушечці і я переконана, що навіть при падінній йому нічого не станеться.
    [​IMG]

    А ще сережки, які чомусь не показала.
    [​IMG][​IMG]
     
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Фото яке є... на жаль. Фоткалося за хвилину до забирання.
    Поперли мене мильні букетики
    [​IMG]
    забула написати шо пахне відповідно до квітів і містить купу корисних маселок :)
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    а у мене знову мильце. Зимове.
    Хочу робити квіти, а пора року вимагає сніжинок, сніговиків і інших ходолощів. Але нічого... буде і на квіткові букетики час (от тільки мені потім шкода ними митися чомусь).
    Отже мильце, що містить ментол, олійки зародків пшениці, абрикосових і виноградних кісточок, жожоба, а ще голубенький глітер який виблискує наче справжній сніг.
    [​IMG][​IMG]
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Дуже мені сподобалася ця світлина. Тому покажу її ще тут.
    [​IMG]
    Мильце "Лабіринти кохання" у новому, більш вдосконаленому виконанні.
    Його склад здатен творити чудеса. Масла абрикосових кісточок, масло ши, а також масло зародків пшениці зволожують шкіру, роблять її гладкою та шовковистою. Мило не сушить шкіру.
     
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Не втримуюся і мушу показати.... бо музолить воно мене...
    Так мені подобаються ці мильця "Наречена" що фотосетила їх майже годину, а потім ше годину перебирала знимки і не могла вибрати ліпших.
    (І що б я робила якби Миколай не приніс мені отих білих коралів? Натішитися ними не можу до всіх знимок юзаю)
    [​IMG]
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Нове веселе дитяче мильце.
    Я починаю отримувати задоволення від процесу фотографування своїх робіт.
    [​IMG]
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Зважаючи на завтрашній день виникла гостра потреба у клапоті паперу на якому можна калякнути зо двійко теплих слів.
    Оскільки я істота лінива і довго бавитись не люблю то получилося шось таке...
    [​IMG]

    І ще я закохалася в паперові штуки і одним з моїх улюблених занять стало робити впакування для свого мила. І так сталося, що всім форумлянам моє мильце дістається у різних пакуночках :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    похвалюся своїм творчим досягненням. Не думала, що можу щось таке зробити, але страх боїться, а руки роблять.
    Під хвилею натхнення зробила ось такі мильця:
    [​IMG]
    і композиція з кавових горняток (горджусь собою і тим, що їх зробила, бо думала що це нереально)
    [​IMG]
     
  11. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Зробила ось такі сережки
    [​IMG]
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    я так люблю мед, що наварилося мені мильце - медове.
    Аромат вже на цілу ванну. Пахне чудово... ммм Експериментом задоволена, тим більше шо для "декору" використала пакети з бульбашками і слід від них залишився наче соти... Красота.
    [​IMG]
     
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Наварила нове мильце... Таке я вже варила, але в цьому мені просто знимка подобається... Кавця... як ж я її люблю...
    [​IMG]
     
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Кава... я без неї не можу, не вмію і не хочу...
    [​IMG]

    Вітаміни, вони мусять бути не тільки на столі, але й у ванній. Моє бачення весняної ванни:
    [​IMG]

    І як без краси, без естетики, без "для душі"... Я так не вмію.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    А це просто такі соняхи, які пахнуть ромашкою, не знала чим би то їх напахнюкати
    [​IMG]

    А ще світ паперу потроху захоплює мене і бере у свої тенета. Тому мильця я навчилася пакувати так
    [​IMG]

    І ше то, певні забагато, як на один допис, але шось я постійно про галерейку забуваю. Буду виправлятися :)
     
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    а мій світ то розростається. Якось так непомітно для мене, в ньому стає більше мешканців, а значить і веселіше.
    Отож покажу миделко яким можна зацілувати і дві листівочки.
    [​IMG]
    Мильце "Kiss me"
    Запашне мильце яке готове обцілувати кожен сантиметр Вашого тіла.
    В складі мильця: масла конжуту, абрикосових та виноградних кісточок.
    Пахне: полуничка
    Маса: 70гр

    І моя свіжа хвороба:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Давно мене мучила ідея з мильними солодощами і відчуваю що в моєму миловарінні відкриється нова ера.

    [​IMG]
    Мильце "Солодощі для Принцеси"
    Склад: МО (Англія), масла абрикосових та виноградних кісточок
    Аромат: ваніль і полуничка
    Маса: 120гр

    [​IMG]
    Мильце "Зефірка"
    Склад: МО (Англія), масла абрикосових та виноградних кісточок
    Аромат: ваніль і полуничка
    Маса: 45гр​
     
  17. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Я часто кажу, що більшість моїх ідей мені сниться.
    Дуже мені хотілось для мильних "Зефірок" зробити якесь ніжне упакування, повітряне як і вони самі.
    Ось такий будиночки для найніжнішого в світі мильця.
    [​IMG]
    Роблячи впакування для солодких милець я зіштовхнулася з потребою штампувати. І можу сказати шо то складніше ніж я собі думала. Одним хибним рухом можна зіпсувати все. Штамп зі Штампувальні на блок постійно ліпився якоюсь хвилькою (певні тому що довгий), довелося чіпляти його спершу на двосторонній скотч, а вже потім на акриловий блок під лінійку. Хлястість для мене прискіпливої ще трохи помітна.
    [​IMG]

    І мильце "Писанка" також хотілося запакувати якось не банально. Роблячи ці впакування я відчула потребу в машинці для вирізання. Дуже марудно то ножицями робити, довго і як не старайся акуратність таки бажає кращого.
    [​IMG]

    І я як великий шанувальник кави не могла не придбати такої форми для мила. Вона дуже велика і класнюча. Мильце збивала міксером. Тому воно повітряне і дуже схоже на пористий шоколад.
    [​IMG]
    Мильце "Мегакава"
    Склад: МО (Англія), масла авокадо, абрикосових та виноградних кісточок, карите.
    Маса: 75гр.
     
  18. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Нова листівочка і нова версія впакування пасхального миделка.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Обіцяна солодка ера у миловарінні.
    [​IMG]
    Мильце "Дитинство"
    Склад: МО (Англія), масла персикових і абрикосових кісточок, кава натуральна, пігментні барвники.
    Аромат: кава, полуниця, м*ята.
    Маса: 100гр (+-10гр)​
     
  20. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Солодка ера успішно триває і набирає обертів. Мені починають снитися цілі мильні пляцки... і то вже діагноз :)
    [​IMG]
    А Вам подобаються солодощі?
    Мильні тортики містять МО (Англія), масла абрикосових та виноградних кісточок.
    Аромат: полуничка і ваніль
    Маса: 110гр

    Медове миделко таке запашне ... ммм...
    [​IMG]
    "Мед з молоком"
    Медове мильце з вівсянкою та молоком.
    Мед та молоко огорнуть шкіру ніжним доглядом, а масла персикових та виноградних кісточок потурбуються про зволоження та свіжість.
    Маса: 75гр

    А цією роботою я впевнено можу сказати, що горджуся. Милуюся вже другий день. Таке воно мені файне. Мене так захопив паперовий світ, що кожному миделку мені хочеться вигадувати власний будиночок. А цим трьом миделкам пощастило найбільше. Їм випала честь мешкати в імпровізованому замку.
    [​IMG]