"Світ довкола у мені" Adriasia

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Adriasia, 12 Жовтень 2011.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Мушу показати деякі свої фотошопні роботи. Адже зазвичай з собою на вулицю беру лише телефон і знимкую ним. Знимки виходять не дуже і це мені не подобається. Для друку така світлина малопридатна тому почасти доводиться над нею чаклувати.
    В світлині де Януська на "конику" мені не подобалася машина, дядько на лавочці і взагалі детальний план позаду дитини створює якесь погане враження. 15 хвилин шаманства і я отримала придатну для друку світлину. Тішуся.
    [​IMG]
    І ще одна знимочка над якою довелось попрацювати. В мене зараз ше бзік з кольорами і мені подобається коли вони якісь такі як на цій світлині. Дехто каже що це не природно і штучно, а мені чомусь нра.
    [​IMG]
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Декілька останніх днів я себе дуже погано почуваю. Спека мені не товариш :sad: . В руках нічого не тримається, а перед очима плавають якісь жовті плями. Хочу зробити цілу серію аля французьких листівок з панянками і мереживами. Дасть Бозя здоров*я - зроблю. А ще мильні фіалки вже який день не вилазять мені з голови, але руки просто не здатні їх зараз робити. Добре, що на гісметео обіцяють похолодання.

    Листівочка для мамусі. Моя душа значно б більше тішилася якщо б я мала можливість маму туди відправити... але поки наразі лиш листівочка.
    [​IMG]
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Попросила мені Ліля фіалкове мильце зробити. Чи воно файне не знаю, але шось таке.
    [​IMG]
    Мильце "Фіалки"
    Склад: МО (Англія), масла ши, абрикосових та персикових кісточок.
    Аромат: голубий льон
    Маса: 90 (+-10) гр
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2012
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    ой, щось я забула показати і коробочку яка мені здається ще або не зовсім готовою, або такою якій чогось бракує. Але я не знаю що з нею робити те, тому є як є (може то яку паперову троянду вчепити?)
    [​IMG]
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Нові будиночки для миделок, у цих мешкають фіалки
    [​IMG]
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    А у мене нові мильця. Упакування для футбольних милець ще вертяться у голові і це буде щось Єврове швидш за все. Але поки мильця.

    З мого бажання кавуна народилось мильце:
    [​IMG]
    Мило "Кавун"
    Склад: МО (Англія), масла виноградних, персикових та абрикосових кісточок, вітамін Е, мак
    Аромат: кавун
    Маса: 125гр

    Ну і готуючись до Євро 2012 зробила мильця на відповідну тематику. Так і не можу визначити якого кольорового вирішення мильце мені подобається більше.
    [​IMG]
    Мило "Гол"
    Склад: МО (Англія), масла авокадо, персикових та виноградних кісточок.
    Аромат: табако
    Маса: 100гр
     
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Навитворялись мені нові штуки. Божевільне мило (не буду більше миловарити після пива) і упакування всілякі різні.
    [​IMG]
    Мило ручної роботи "Дарц"
    Склад: МО (Англія), масла солодкого мигдалю та виноградних кісточок.
    Аромат: смачно карамельний
    Маса: 125 (+-10)гр
    ******************​
    Маю нові класнющі кавові штампи і відчуваю, що тепер ліпитиму їх на кожне кавове впакування. Ну хіба вони не чудові? Не чудові... вони - прекрасні.
    [​IMG]
    А ще ніжність. Саме так мені хочеться називати цю коробочку. Вона така ніжна і повітряна.
    [​IMG]
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Нові миделка. Єдне кавове і ще неймовірно пляжні варіанти.
    Дуже довго хотіла і вишукувала цю формучку для мила. Ну подобається вона мені так, що слів нема. Але добувати з неї мило - це випробовування не для слабонєрвних. Намертво там застрягає у тому місці де у горнятко і тарілочка. Намучилась одним словом. Але, як на мене, результат того вартий.
    [​IMG]
    Мило ручної роботи "Кавоман"
    Склад: МО (Англія), масла абрикосових та виноградних кісточок, кава натуральна.
    Пахне: неймовірно кавою.
    Маса: 135гр.

    Прийшла мені вчора в голову думка, що я багато говорила про морські миделка, але так і не зробила їх. Тепер маніакально ходжу по дитячих магазинах у пошуках пасочки ракушки (бачила в нас в пісочниці дівчинка мала таку). Ну власне і не робила цілої сереї бо мала надію знайти ту ракушку. Не знайшла. Маю надію вона таки трапиться мені на очі до початку зими :)
    [​IMG]
    Мило "Дари моря"
    Склад: МО (Англія), масла авокадо, солодкого мигдяалю, ментол натуральний, барвник, голубий глітер.
    Маса: зірочка ---- 60гр
    ------- ракушка --- 45гр
    ------- рибка ------ 30гр

    А ще маю половину кухні всілякої різної упаковочки. Але це вже зовсім інша історія.
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2012
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    З чим я? А... точно мала бажання показати які гарні штампи для скрапу є у мене за щоками. А штампують то як... певні гарно. А дійсно я уявлення не маю як вони штампують. Колись купувала для полімерної глини і вони були на таких великих колесах з яких я їх віддерла, і знайшли вони своє використання у милі.
    [​IMG]
    Легкі, барвисті, ароматні літні миделка нікого не залишать байдужими.
    Мило ручної роботи "Барви літа"
    Склад: МО (Англія), масла виноградних кісточок, карите, пігментні барвники.
    Аромат: ромашка, ківі, полуниця (відповідно до кольорів)
    Маса: 40-80гр.

    О і ледь не забула. Я ж наробила купу коробочок.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Я, мабуть, ну дуже сильно хочу на море. Я навіть навчилася його робити.
    [​IMG]
    Мило "Океан"
    Склад: МО (Польща), масла виноградних кісточок, жожоба, карите (ши).
    Аромат: неймовірна свіжість.
    Маса: 75гр

    А наступне милко я добула аж з морських глибин.
    [​IMG]
    Мило "Мушля"
    Склад: МО Англія), масла абрикосових та виноградних кісточок, ментол кристалічний.
    Аромат: морський бриз
    Маса: 100гр
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Не гнівайся на мене галерейко. Я загадала про тебе :)
    [​IMG] [​IMG]
    І вперше пробувала зробити запрошення.
    [​IMG]
    І маю нові коробочки для нарізних миделок:
    [​IMG]
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    В цьому милі мені подобається все. Запах, кольори і навіть фото (особливо фото)
    [​IMG]
    Дуже апетитні і запашні милка.
    Кавун тепер у міні-форматі.
    Мило "Кавуньки"
    Склад: МО (Англія), масла абрикосових та виноградних кісточок
    Аромат: соковитий кавун
    Маса: 40гр
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    А я таке натворила. Навчилася робити милко з зображенням. Найцікавіше, що зображення може бути абсолютно будь яке і я так захопилася процесом пошуку зображень, що мій вінчестер тріщить по швам і, певні, життя не вистарчить аби з всіма тими красотами милок наробити. Воно таке файне получається. Загалом, дивіться самі:
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    У мене назбиралось доволі багато робіт. Ділюся:
    Листівочки:
    [​IMG][​IMG]
    і миделка:
    [​IMG]
    Щойно з хмаринок ніжні "Ангелики" з радістю подбають про Вашу шкіру.
    Склад: МО (Англія), масло абрикосових кісточок, масло солодкого мигдалю, пігментні барвники.
    Маса: 130гр

    [​IMG]
    Мильце "Ялиночка"
    Склад: МО (Англія), масла виноградних та абрикосових кісточок, масло ши, діоксид титану, мінеральний пігмент.
    Маса: 85гр (+-5гр)

    [​IMG]
    Мило ручної роботи "Шапка Санти"
    Є у двох варіантах червона та синя.
    Склад: МО (Англія), масла авокадо, виноградних та персикових кісточок, діоксид титану, мінеральні пігменти, ароматизатори.
    Аромат: тутті-фрутті
    Маса: 55гр (+-5гр)

    [​IMG]
    Мило ручної роботи серія "Мандариновий рай"
    Склад мила: МО (Англія), масла персикових, абрикосових та виноградних кісточок, діоксид титану, мінеральний пігментний барвник, запашка.
    Аромат: мандаринка (аж скуштувати хочеться)
    Маса: круглі миделка 80гр, нарізні - 75-80гр.

    [​IMG]
    Бомбочки для ванни "Мандариновий рай"
    Склад: лимонна кислота, сода, масла виноградних персикових та абрикосових кісточок, морська сіль, сухе молоко.
    Аромат: мандарин
    Маса: 90гр
     
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Гурма бомбочок у мене в темці, а тут покажу лише свої улюблені... так, так вони кавові (а хіба у мене можуть улюбленими бути інші?)
    [​IMG]
    Бомбочки для ванни "Королева кави"
    Склад: лимонна кислота, сода харчова, масла абрикосових та виноградних кісточок, кориця, ароматизатор, морська сіль.
    Аромат : кава
    Маса: 90гр
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Робила коробочки:
    [​IMG]
    [​IMG]
    І мильця:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    Холодно. Це перше слово що торкається мене зранку. Холодно за межами ковдри, холодно за межами квартири, холодно за відсутності чаю. Якось так раптово посіріло. Золоті барви губляться у друшляку неба. Небо віддзеркалює асфальт. І люди у своїх сірих вбраннях доповнюють цю монотонну оду холоднечі.
    А у мене... а у мене... метелики. Ціла купка. Ароматних, повітряних і яскравих. І що мені ті холоди? Метелики прилетіли! До кого доторкнутись настроєм? Кому подарувати ніжність цієї пестливої піни?
    [​IMG]
    Метелик, що не тоне у воді
    Склад: МО (Англія, масла виноградних та абрикосових кісточок, вітамін Е, пігментні барвники, запашка.
    Аромат: тутті-фрутті
    Маса: 70гр
     
  18. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Люблю я зимовими вечорами спостерігати як у світлі ліхтаря кружляють сніжинки. Так медитавно і заспокійливо. Але буває і таке, що мете тим снігом, світа Божого не видно. Тоді кльово ховатись під коца і пити чай з корицею.[/FONT]
    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Миделко яке я хочу вам показати якраз і асоціюється у мене з тією хуртовиною, але ніжною і зволожуючою для шкіри. Серія миделок у форматі зими продовжується.
    [/FONT]

    [FONT=Courier New, Courier, monospace][​IMG][/FONT]

    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Мило ручної роботи "Хуртовина Вихор"[/FONT]

    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Склад: МО (Англія), масла виноградних і персикових кісточок, пігментні барвники, глітер дрібного помолу.[/FONT]

    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Аромат: небеса (приємний свіжий аромат)[/FONT]

    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Маса: 100 +-5гр[/FONT]
     
  20. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Світ довкола у мені" Adriasia

    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Львів мерехтить. Золоті, срібні, червоні, зелені вогники заполонили місто, аби дарувати щастя, радість, та позитив. Так я люблю підготовку до свят. Світ стає красивішим, люди добрішими, вулиці вбираються у шати з гірлянд .. а ... а снігу нема. Справжнього лапатого снігу нема. Не біда! Мило у форматі снігу. Рятуємось як можемо. Ароматне, зволожуюче, красиве. [/FONT]
    [FONT=Courier New, Courier, monospace][​IMG][/FONT]
    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Мило ручної роботи "Золота Сніжинка" [/FONT]
    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Склад: МО (Англія), масла авокадо, зародків пшениці і шипшини, золотий глітер.[/FONT]
    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Аромат: апельсинка[/FONT]
    [FONT=Courier New, Courier, monospace]Маса: 100гр[/FONT]​