терми в Україні

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Gala, 22 Квітень 2009.

  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    А мій чоловік дуже хоче поіхати в Берегово на термальні води.Ми ще ніколи там не були і знайомі теж.Поділіться інформацією про це.І чи можна брати дітей?То напевне уже літом?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    В Великоберезнянському районі є пансіонат сімейного типу "Урочище." Я там з малюком відбочивала, коли йому було 4м. і 1,4р. Контакти є в тих ссилках, що я виставила. Там якраз відпочиник для сім"ї - тихе мальовниче місце. Годують 3 рази на день, смачно, по домашньому. В цьому році теж плануємо туди завітати на тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я раджу с. Кобилецька поляна - відпочинкова база "Квасний". В інеті є дані... далеко від міста, в горах біля річки + мінеральні джерела поруч
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ось фото з "Урочища"
    подвір"я
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Та живуть такі песики (Їх два)
    [​IMG]
    Їдальня
    [​IMG]
    Двомісний номер(великі постелі ми здвинули і ще поряд поклали дитяче ліжечко)
    [​IMG]
    Басейн
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ще трошки екстер"єру
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 28
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    хельга, а яка вартість перебування в тому пансіонаті? Дуже симпатичне місце.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Минулої осені платили 240 грн. за двох з харчуванням за добу... дуже хороша ціна, тому резервацію треба планувати заздалегідь.
    Може комусь знадобиться мобільний контакт пансіонату - ********, а то додзвонитись на стаціонарний дуже важко...

    рекомендую також готель Коруна в с.Татарів, що біля Буковелю.
    на літній сезон у них дуже хороші ціни 100 грн. на особу зі сніданком, діти до 4-ох років безкоштовно - http://google.com.ua
    ми були минулої осені, мені сподобалось все - обслуговування, номери і кухня...
     
    Останнє редагування модератором: 24 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    дуже хочем поїхати в терми на вихідні.усі говорять про Берегове.але де там зупинитися?які ті джерела? чи є готелі з басейнами термальними? чи можна їхати взимку туди?з якого віку дозволяється дитині купатися в термах?де ще є термальні джерела?

    запитань виникло купа.:girl_sad:поділіться ,будь-ласка,досвідом і відгуками хто вже був.
    плануєм їхати на початку грудня,так як снігу ще нема і не скоро буде хочеться себе чимсь потішити типу водички:girl_smile:
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Мама недавно в Берегове їздила, то враження далеко не найкращі. Совок совком, умов нормальних нема. Басейн той страшненький, народу купа....
    Але! Можливо в приватних готелях є і добрі умови. Але поки там не були. Теж хочу поїхати, тому пшіть, хто що знає:).
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: терми в Україні

    І ми там були минулого року. Совок-то совком, але за один сеанс я вигріла свою застуду - а лізти боялася, бо був вітер, і я з температурою. Дійсно було холодно, а ще якийсь:cesored::cesored::cesored: скинув у воду мій рушник і втік - навіть обтертися не було чим... Загалом там є радянського типу басейн, такі ж роздягальні, душ... В деяких місцях басейну глибоко (здається, до 5 метрів), але вода тримає так, що аж виштовхує. Загалом враження добре, бо відчула, що стало легше навіть ходити - а я завжди мала проблеми з солями. А ще волосся годі було розчесати :girl_haha: Їхати задля лікувальної води - я б їхала, не дивлячись на ті умови. Хочеться комфорту - аналогічні за складом води є в Баден-Бадені ;)


    А ще там є приватні готелі, на території яких теж є такі джерела. Але то вже не те, бо воду вони підігрівають, тоді як в тому "державному" тече тепла з джерела.
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Подивись ось тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41039&page=19 і далі, там багато писали про Берегово.
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: терми в Україні

    я була роки 4 тому,
    таки совок, хоча може щось і змінилося, в мене настільки негативне враження було, що я навіть не хотіла лізти у воду (запах ще той), але коли намочила ноги, виникло бажання окунунитися, а вже потім не могла витягнути себе з води.
    пи.си. купальник "вонякав" ще роки 2 після того.
    Є ще термали в якомусь селі поблизу (шклєроз назви не пам"ятаю), там і база чи то готельчик є і умови там ніби кращі
     
  13. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: терми в Україні

    Це село Косино - там теж термальні води. Я сама з Закарпаття, але інформації про ці бази відпочинку в мене особисто нема - я там ніколи не була. А чиїсь відгуки передавати не буду - бо в кожного свій смак.
    Поряд з державними готелями завжди є приватні з нормальними умовами. Так що умови не обов"язково ставити першочегово.
     
  15. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Я там була. Та база працює з травня по вересень включно!
    Що сказати - це треба бачити! Дуже гарне, позитивне враження! Тут як кажуть без коментарів!
    Розкажу трішки про базу. Тереторія невеличка, чистенько, затишно і тишина. Є два відкриті басейни(маленькі) з термальною водою. Може мені так здалось, а може так і є - то в одному вода гарячіша. То я періодично з одного в інший переходила.

    P.S. Мрію поїхати ще!
     
  16. juliasja

    juliasja New Member

    Відповідь: терми в Україні

    Оленка,басейн у Берегово ы вся обстановка навколо того- це направду соц1ал1зм у розкв1т1. Умов,для того,щоб купати узимку там малюка аж н1як. А доросл1-запросто ( сам1 купалися у лютому).
    Зупинитися можна у готел1 "Золотий павл1н"- умови дуже хорош1.А харчуватися або там або у багаточисленних Берег1вських кафешках- цыни просто см1шн1 ( пор1вняно з льв1вськими), а порц11 величеньк1.
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Були і ми там влітку. Умови просто жах. Але якщо дивитись з погляду здоров"я, хотіла б ще раз там побувати, а може і не раз. Басейн відкритий, з дітьми я не ризикнула б зимою. Дитячі басейни маленькі і вода в них швидко вистигає. Мої діти, як залізли в дорослий, в дитячий більше і не хотіли. Не знаю, як зимою, але літом в душі вода була зимна.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Готель дійсно гарний і дуже гарний ресторан, з терасою. Ще гарний готель Вишневий сад, але ресторан у ньому не дуже.
     
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    їздили ми в Берегове на різдвяні свята.зупинялися в готелі Жайворонк. .готелем задоволені,в принципі.єдине,що не сподобалося,що на сніданок тільки яєшню подавали:)(тиждень яєшні я б не витримала). ми брали номер люкс,коштував 390гр. ми брали на 2 сімёї-вийшло просто чудово. жили разом,у люксі 2 кімнати з дверима,ванною і туалетом,холодильником і кондиціонером(не пригодився:girl_crazy:).хлопці ходили в сауну в готелі,а ми в соляний грот дихати солями:) басейн,справді,ну дужжжжееее совдеповський..але чоловіки купалися. поїздкою задоволені,поїдемо ще раз обовёязково,бо залишилося багато там невідвіданого нами...ну а кухня закарпатьська просто смачнюща (особливо паприкаш з свинини і бобгуляш)
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Може трохи не в тему, але хто знає коли буде фестиваль вина в Берегово????